8 czerwca 2021, 22:34:37 - dkelman
Fedor Černych zagrał w reprezentacji Litwy

Fedor Černych z Jagiellonii Białystok zagrał w reprezentacji Litwy w przegranym 0-4 (0-2) towarzyskim spotkaniu z Hiszpanią. 30-letniego pomocnika w przerwie zmienił były zawodnik Zagłębia Lubin Deimantas Petravičius.

8 czerwca 2021, 20:45 - Leganés (Estadio Municipal de Butarque)
Hiszpania 4-0 Litwa
Hugo Guillamón 3, Brahim Díaz 24, Juan Miranda 54, Javi Puado 73

żółte kartki: Fedor Černych, Ovidijus Verbickas (Litwa).

sędziował: Willy Delajod (Francja).

W 30. minucie Abel Ruiz (Hiszpania) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomas Švedkauskas obronił).

W kadrze reprezentacji Litwy poza Deimantasem Petravičiusem znaleźli się również inni zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w polskich klubach. Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice) i Markas Beneta (Zagłębie Sosnowiec) rozegrali cały mecz, Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa) grał do 75. minuty, kiedy wszedł za niego Edgaras Dubickas, Justas Lasickas (Jagiellonia Białystok) wszedł na boisko w 71. minucie, gdy zszedł z niego Domantas Šimkus, a Donatas Kazlauskas (Lechia Gdańsk i Olimpia Grudziądz) spędził mecz na ławce.

W spotkaniu pod szyldem reprezentacji Hiszpanii wystąpiła drużyna młodzieżowa prowadzona przez Luisa de la Fuente.

schalker - 8 czerwca 2021, 22:35:13 - *.versanet.de
alesz ta hiszpania slaba. spokojnie ich pojedziemy

ja - 8 czerwca 2021, 22:56:05 - *.play-internet.pl
Najsłabsza Hiszpania od wielu lat. Pod wodzą Brzęczka remis byłby w zasięgu jak najbardziej. Niestety Boniek go zwolnił.

Hihihihi - 8 czerwca 2021, 23:05:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I oni zagraja na Euro? Boze ale Hiszpanie sa slabi pyknieny sobie ich 3:0

strejlau - 8 czerwca 2021, 23:28:24 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de
Nawet hiszpanska mlodziezowka jest poza zasiegiem naszej ukochanej reprezentacji

wojtuś SZ - 9 czerwca 2021, 8:00:07 - *.multinet24.pl
Jeżeli królami strzelców Ekstraklasy często zostają piłkarze z 3 ligi hiszpańskiej to pokazuje poziom zarówno tej ligi jak i ogólne porównanie siły reprezentacji Polski do Hiszpanii. Żebyśmy z nimi osiągnęli korzystny rezultat to musieli by wyjść w 5 na boisko.

ZIENIU - 9 czerwca 2021, 10:21:52 - *.10.208.116