[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 czerwca 2021, 19:30:49 - Pietaszek
Pierwszy trening Śląska

27 zawodników pojawiło się na dzisiejszym treningu Śląska Wrocław przed rozpoczęciem nowego sezonu PKO Ekstraklasy.

Na zajęciach byli m.in. nowo pozyskani Kacper Radkowski i Petr Schwarz, a zabrakło kontuzjowanego Marcela Zylli. Indywidualnie trenowali za to Adrian Bukowski i Olivier Wypart.


źródło: Śląsk Wrocław

KONRAD - 14 czerwca 2021, 23:54:40 - *.centertel.pl
Oby w LKE zaszli jak najwyżej.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas