20 czerwca 2021, 19:53:04 - euzi
Valur wygrał w lidze

Valur wygrał 1-0 (0-0) w wyjazdowym meczu 9. kolejki islandzkiej ekstraklasy z KA. Jeśli Legia Warszawa przegra w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów z norweskim FK Bodø/Glimt, a Valur zostanie wyeliminowany przez chorwackie Dinamo, to obie drużyny zmierzą się w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy.

20 czerwca 2021, 18:00 - Dalvík (Dalvíkurvöllur)
KA (Akureyri) 0-1 Valur (Reykjavík)
Patrick Pedersen 77

Valur: 1. Hannes Þór Halldórsson - 2. Birkir Már Sævarsson, 6. Sebastian Starke Hedlund, 13. Rasmus Christiansen, 20. Orri Sigurður Ómarsson - 33. Almarr Ormarsson (64, 11. Sigurður Egill Lárusson), 7. Haukur Páll Sigurðsson, 5. Birkir Heimisson, 10. Kristinn Freyr Sigurðsson (84, 4. Christian Køhler), 14. Guðmundur Andri Tryggvason (73, 8. Arnór Smárason) - 9. Patrick Pedersen (84, 15. Sverrir Páll Hjaltested).

żółte kartki: Steinþór Már Auðunsson, Brynjar Ingi Bjarnason - Birkir Heimisson, Rasmus Christiansen, Orri Sigurður Ómarsson.

sędziował: Helgi Mikael Jónasson.

W 45. minucie Jonathan Hendrickx (KA) nie wykorzystał rzutu karnego (Hannes Þór Halldórsson obronił).
W 75. minucie Patrick Pedersen (Valur) nie wykorzystał rzutu karnego (Steinþór Már Auðunsson obronił).
W 82. minucie Sebastiaan Brebels (KA) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Valur jest liderem z dorobkiem 23 punktów w 10 meczach.

Mecze I rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów zostaną rozegrane 6 i 7 lipca, a rewanże tydzień później. Mecze II rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy zaplanowano na 22 i 29 lipca.

BeeSKa - 20 czerwca 2021, 20:06:06 - *.252.61.35
Nie pamiętam meczu z aż trzema niewykorzystanymi karnymi.

Darek - 20 czerwca 2021, 20:13:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@BeeSKa - dwa słowa Martin Palermo, nawet jeden zawodnik może nie strzelić trzech karnych w meczu

fansport - 20 czerwca 2021, 20:53:15 - *.dynamic.chello.pl
valur na pewno będzie rywalem norwegów, a nie legii.

BeeSKa - 20 czerwca 2021, 23:02:35 - *.centertel.pl
@Darek,
Myślałem, że naszego Vrdoljaka w karnych nie da się pobić Dziękuję serdecznie i Pozdrawiam.

śsk hh6I - 21 czerwca 2021, 12:12:09 - *.25.114.129
@ BeeSKa i Darek
I to mecz międzypaństwowy. Z Kolumbią. Zdaje się, że na Copa Amierica, więc mecz nie o pietruszkę.