24 czerwca 2021, 3:00:34 - euzi
Gol Patryka Klimali

Patryk Klimala strzelił swojego pierwszego gola dla New York Red Bulls w przegranym na wyjeździe 2-3 (0-2) meczu amerykańskiej Major League Soccer przeciwko New England Revolution.

24 czerwca 2021, 1:00 - Foxborough (Gillette Stadium)
New England Revolution 3-2 New York Red Bulls
Tajon Buchanan 26, DeJuan Jones 32, Gustavo Bou 51 - Patryk Klimala 53, Andrés Reyes 75

żółte kartki: Matt Polster - Kyle Duncan.

sędziował: Robert Sibiga.

Klimala rozegrał cały mecz, a w 81. minucie w barwach New England Revolution na boisku pojawił się Adam Buksa, zmieniając Gustavo Bou.

New York Red Bulls są na piątym miejscu w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 12 punktów po dziewięciu meczach. Klub Buksy jest liderem tej samej konferencji z 23 punktami po dziesięciu meczach.

__________ - 24 czerwca 2021, 3:50:20 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

.......... - 24 czerwca 2021, 6:15:47 - *.adsl.inetia.pl
30+ won z kadry!Młodzież ogrywać!

Łubu_Dubu - 24 czerwca 2021, 7:25:40 - *.centertel.pl
Dajcie chłopakowi spokój on juz w Ameryce na zasłużonej emeryturce po tym jak liga szkocka go wypluła a wy tu z kadrą wyjeżdżacie.

kris - 24 czerwca 2021, 7:41:06 - *.dynamic.chello.pl
O, widzę, że Buksa już na ławce siedzi

ja - 24 czerwca 2021, 7:48:56 - *.internetia.net.pl
Łubu_Dubu co Ty pier...sz człowieku.. Celtic to był strzał w stopę. Upośledzony trener od samego początku go nie chciał a Celtic miał słaby sezon...

K - 24 czerwca 2021, 7:56:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta, do kadry. Potem będzie Frankowski bis, zresztą podobnie jakby Buksę powołali. Jedyny plus to taki - że młodzi.

Łubu_Dubu - 24 czerwca 2021, 8:10:32 - *.centertel.pl
@ ja
Taaa masz rację w 99 % niepowodzeń naszych kopaczy w zachodnich klubach jest winny trener. Zawsze albo na kogoś się uwziął albo kogoś od początku nie lubił albo jak Ty piszesz nie chciał.

Lechia Dz - 24 czerwca 2021, 8:21:28 - *.play-internet.pl
Brawo Diabeł! Lechia Dzierżoniów pamięta!!

F - 24 czerwca 2021, 10:05:55 - *.play-internet.pl
Jakby był przeciętnym napadziorem to bym się przebranżowił na pozycję gdzie jest zapotrzebowanie. Przypominam że Piszczek był kiedyś napastnikiem i przeszedł wszystkie formacje (prócz bramki xd).

Marilyn Ma - 24 czerwca 2021, 10:54:39 - *.strzyzowski.net
@łubu dubu jeszcze się zdziwisz scierko

Miki - 24 czerwca 2021, 12:25:48 - *.40.192.173.threembb.co.uk
Cienias!dobrze ze Jaga sie go pozbyła

kokos - 24 czerwca 2021, 15:09:16 - *.dynamic.chello.pl
cienias czy nie, słaby czy dobry... co za różnica... każdy piłkarz z Polski pewnie chciałby grać w takich klubach jak on, najpierw Wyspy i kultowe miejsce, Glasgow, a teraz kurła... Nowy Jork, ludzie... żyć nie umierać

Depay - 24 czerwca 2021, 18:58:53 - *.centertel.pl
Jeśli on strzela tam bramki i asystuje a w Celticu były takie mecze, że nawet w kadrze meczowej go nie było, to naprawdę niech nikt nie robi z MLS silnej ligi, tam przychodzą gwiazdy, żeby na koniec kariery zarobić i robić otoczkę medialną wokół klubu