25 czerwca 2021, 18:54:01 - gabrielba
Wygrana Paide w lidze

Paide Linnameeskond, z którym Śląsk Wrocław zmierzy się w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy, wygrał 2-0 (1-0) w zaległym meczu 4. kolejki estońskiej ekstraklasy z JK Tammeka Tartu.

25 czerwca 2021, 17:00 - Tartu (Tamme staadion)
JK Tammeka Tartu 0-2 Paide Linnameeskond
Henri Anier 11, Hadji Dramé 56

Paide: 1. Mihkel Aksalu - 25. Hindrek Ojamaa, 23. Ishaku Konda, 12. Abdul Yusif, 20. Edgar Tur - 11. Hadji Dramé, 80. Kevor Palumets (73, 21. Matrix Einer), 10. Andre Frolov (81, 15. Sander Sinilaid), 33. Karl Mööl, 31. Deabeas Owusu-Sekyere - 8. Henri Anier (78, 17. Raimond Eino).

żółte kartki: Igor Dudarev - Henri Anier, Edgar Tur.

sędziował: Martti Pukk.
widzów: 320.

Poza kadrą meczową gości znalazł się Sergei Mošnikov (w przeszłości Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Górnik Łęczna), który pauzował za żółte kartki.

Paide Linnameeskond zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 33 punktów po 15 rozegranych meczach w lidze.

Pierwszy mecz I rundy eliminacyjnej zostanie rozegrany 8 lipca o godz. 20:00 w Parnawie, a rewanż 15 lipca o godz. 21:00 we Wrocławiu.

Varadi - 25 czerwca 2021, 19:15:47 - *.play-internet.pl
I odnalazł się Heniek Ojamma

Sinner - 25 czerwca 2021, 19:27:04 - *.dynamic.chello.pl
to jego brajdak - jeden z dwóch

Szymek - 25 czerwca 2021, 19:56:18 - *.8.30.152.ipv4.supernova.orange.pl
Oho. Powód do tłumaczeń pomeczowych się znalazł. A,że rywal już w rytmie meczowym itp...

Maxi - 25 czerwca 2021, 20:37:57 - *.46.114.pool.telefonica.de
Ponoc mecz będzie przełozony bo za dużo zawodników Paide ma 2 zmiane w dniu meczu

Iksde - 25 czerwca 2021, 20:49:55 - *.net.ls.com.pl
Oni za pajde chleba wszystko wygrają.

BeeSKa - 25 czerwca 2021, 23:36:56 - *.252.61.35
@Varadi to jego młodszy brat. Pamiętam jak w sezonie 19/20 jak byłem na kilku meczach ze znajomymi w Legnicy (Dobrze, że wraca pozorna normalność) to stary Ojamaa już ledwo chodził po boisku.
Ekstraklasa to dla nich jedyna szansa na solidny zarobek. Po iluś tam sezonach wracają do siebie aby jeszcze podtrzymać formę fizyczną.
Ciekawe czemu to bracia Rosjanie nie biorą swoich Siergiejów z Państw nadbałtyckich do swojej ligi...
Jako klub Śląsk ma dobrą szansę do sprawdzenie młodych w realnych warunkach bojowych ;) Jeśli ktoś wierzy w Estońską ligę to postawcie chociaż stówkę na nich w jakimkolwiek meczu ;) Już Litwa to level wyżej.

Varadi - 26 czerwca 2021, 7:13:13 - *.play-internet.pl
Dzięki Berska. Wyżej jest info że henrik ojamaa grał 90 minut we Florze Tallin. Zgadza się w ostatnim sezonie w Miedzi nie miał już sił ale w Estonii daje jeszcze radę. On ma tylko 30 lat. Powodzenia Śląsk w Parnawie

No - 26 czerwca 2021, 10:01:12 - *.30.112.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rosjanie nie biorą ich do siebie, bo to szrot w lidze polskiej, a co dopiero tam.