25 czerwca 2021, 20:51:13 - dkelman
Flora wygrała w lidze

FC Flora Tallin, który jest potencjalnym rywalem Legii Warszawa w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, wygrał 1-0 (0-0) w zaległym meczu 2. kolejki estońskiej ekstraklasy z JK Nõmme Kalju. Do dwumeczu mistrza Polski z Estończykami dojdzie, jeśli Legia wygra z norweskim FK Bodø/Glimt, a Flora wyeliminuje maltański Hibernians FC.

25 czerwca 2021, 19:00 - Tallin (A. Le Coq Arena)
FC Flora Tallin 1-0 JK Nõmme Kalju
Rauno Alliku 80

Flora: 32. Matvei Igonen - 27. Michael Lilander, 24. Henrik Pürg, 2. Märten Kuusk, 4. Marco Lukka - 20. Sergei Zenjov (58, 9. Rauno Alliku), 28. Markus Soomets, 10. Martin Miller, 14. Konstantin Vassiljev (70, 7. Sten Reinkort), 8. Henrik Ojamaa (90, 35. Markus Poom) - 11. Rauno Sappinen.

żółte kartki: Markus Soomets - Igor Subbotin, Andrij Markowycz, Alex Matthias Tamm.

sędziował: Karl Koppel.
widzów: 672.

W kadrach obu drużyn znaleźli się zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w polskich klubach. W zespole gospodarzy Sergei Zenjov (Cracovia) grał do 58. minuty, kiedy wszedł za niego Rauno Alliku, Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice, Jagiellonia Białystok) grał do 70. minuty, gdy zmienił go Sten Reinkort, Henrik Ojamaa (Legia Warszawa, Miedź Legnica, Widzew Łódź) zszedł w 90. minucie, kiedy wszedł za niego Markus Poom, a Ken Kallaste (Górnik Zabrze, Korona Kielce, GKS Tychy) znalazł się poza kadrą. W drużynie gości natomiast Igor Subbotin (Miedź Legnica) rozegrał całe spotkanie.

Flora jest liderem z 35 punktami po 13 meczach.

Mecze I rundy eliminacyjnej zostaną rozegrane 6 i 7 lipca, a rewanże tydzień później. II runda natomiast odbędzie się 20-21 lipca i 27-28 lipca.

strejlau - 25 czerwca 2021, 21:58:38 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de
Marcin Miller tam gra, bedzie Disco Polo

fansport - 25 czerwca 2021, 22:15:11 - *.dynamic.chello.pl
jesteśmy praktycznie w 3 rundzie, a potem już dwa kroki do ligi mistrzów, która na nas czeka, bo wielka legia tam potrzebna.

Fun fun tu - 25 czerwca 2021, 22:21:08 - *.dynamic-4-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Ch..a wacka przegrajo z Norwegjo

FK - 25 czerwca 2021, 23:21:19 - *.play-internet.pl
Bach bach Karabach 0-3

Gipsu - 26 czerwca 2021, 11:30:01 - *.vomar.nl
Zejdzie na ziemię Legia Warszawa odpadnie po 1 rundzie ligi mistrzów bo bardziej się opłaca dla niej marketingowo gra w lidze Europy , aby sprawdzić ich formę niech rozegrają sparing z Wieczystą Kraków lub Popradem Muszyna.

UansHuwe - 26 czerwca 2021, 22:56:18 - *.oebb.at