[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 lipca 2021, 15:36:42 - bartekwr9
Kadra Sandecji na zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu

22 zawodników znalazło się w kadrze Sandecji Nowy Sącz na zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu, które odbędzie się w dniach 6-10 lipca.

W kadrze znaleźli się m.in. Kevin Rocki (ostatnio Ruch Radzionków), Karol Miczołek (poprzednio Poprad Muszyna), Oliwier Sandera z rezerw oraz Arkadiusz Orzeł z zespołu juniorów

Z zespołem na obóz nie pojechali leczący urazy Rafael Victor, Dawid Szufryn, Maciej Małkowski i Dominik Budzyński.

Kadra Sandecji na zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu:

Damian Chmiel, Michal Piter-Bučko, Damir Šovšić, Dawid Pietrzkiewicz, Rafał Kobryń, Jakub Wawszczyk, Bartłomiej Kasprzak, Kamil Słaby, Sebastian Rudol, Dawid Wolny, Adrian Basta, Michał Walski, Robert Prochownik, Jakub Zych, Swetosław Dikow, Kevin Rocki, Szymon Tokarz, Arkadiusz Orzeł, Oliwier Sandera, Karol Miczołek, Tomasz Boczek, Dawid Błanik.


źródło: Sandecja Nowy Sącz

Jaco - 6 lipca 2021, 15:48:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta Sandecja ma mocna kadrę patrząc na same nazwiska.

PanStaszek - 6 lipca 2021, 16:35:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kevin to jakiś potomek Piotra Rockiego? Piotruś grał kiedyśu sąsiada za miedzy - Kolejarzu Stróże w pamiętnym sezonie 1 ligi. Szkoda, że Piotr tak wcześnie odeszedł do chwały Pana.
Co do Sandecji to skład bardzo dobry - dużo fajnych nazwisk i mam nadzieję kadra ta odpali i pod wodzom świetnego trenera Dudka daleko zajdzie w ligowych rozgrywkach

Varadi - 6 lipca 2021, 16:49:55 - *.play-internet.pl
Panstaszek kolejne wcielenie dziadka siwe włosy . Jest pod każdą informacją na 90minut.pl

SNS - 6 lipca 2021, 19:30:56 - *.51-175-74.customer.lyse.net
Tak to syn Ś.P Piotra Rockiego.

Baca - 6 lipca 2021, 21:05:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Varadi
Dziadek siwe włosy to legenda więc może PanStaszek chce go godnie zastąpić 😉

OkoMen - 7 lipca 2021, 0:07:24 - *.master.pl
Ważne ze Orzeł pojechał... najzdolniejszy junior z kolegów Aleksandra

Zombie87 - 7 lipca 2021, 10:05:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@okomen
Szkoda że Ty nie pojechałeś.. Jedziesz Arek!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas