13 lipca 2021, 22:04:39 - Pawel97
Drużyna Kacpra Chorążki zdobyła Superpuchar Cypru

AS Omónia Lefkossías, którego piłkarzem jest Kacper Chorążka, wygrał 3-2 w rzutach karnych w meczu o Superpuchar Cypru z AS Anórthossis Ammochóstou. Po 90 minutach był remis 1-1 (1-1).

13 lipca 2021, 20:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 1-1 k. 3-2 AS Anórthossis Ammochóstou
Marko Šćepović 13 - Andréas Chryssostómou 43

karne: (0-0 Jordi Gómez - obroniony), (0-0 Níkos Kaltsás - obroniony), 1-0 Marko Šćepović, 1-1 Josef Hušbauer, 2-1 Éric Bauthéac, (2-1 Andréas Avraám - obroniony), (2-1 Jan Lecjaks - nad bramką), 2-2 Dimítris Christofí, 3-2 Andrónikos Kakoullís, (3-2 Kyle Lafferty - obroniony)

żółte kartki: Marko Šćepović - Pávlos Korréa, Kyle Lafferty, Michális Ioánnou.

sędziował: Timótheos Christofí.

Chorążka cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Trenerem Omónii jest były szkoleniowiec Legii Warszawa Henning Berg. W zespole Anórthossisu poza kadrą meczową znaleźli się Paulus Arajuuri (dawniej Lech Poznań), Azer Bušuladžić (kiedyś Arka Gdynia) i Nika Kaczarawa (w przeszłości Korona Kielce, Lech Poznań).

Ruben - 13 lipca 2021, 22:20:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, ze nie gra tam, ale Omonia to bardzo silna druzyna, juz rok temu pojechała Legie na Łazienkowskiej, jednak jest duza roznica w poziomie. Sama liga cypryjska tez niebo a ziemia w porownaniu z nasza. Niepotrzebnie pojechał do tak mocnej ligi, w takim Płocku czy Łęcznej byłby gwiazdą, chociaż dobrze ze ma poukładane w głowie na takim Cyprze złapie luz, poprawi technike bramkarska a w Ekstraklasie niestety jest dno i sie niczego nie nauczy

Majkel92 - 13 lipca 2021, 22:25:01 - *.centertel.pl
Niech prubuje młody. Ważne że udało mu się wyrwać z naszej ligi. Już jest wygrany. To duży sukces w takim wieku wyjechać z kraju. I to na dodatek do dużo silniejszych rozgrywek. Do Polski żeby kopać się po czole zawsze zdąży wrucić. Ja też wyjechałem gralem w .de i jak bym mial porównać ekstraklase to do 3.Bundesligi

@Majk - 13 lipca 2021, 22:26:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wyjmij 3 najlepsze drużyny ekstraklasy + Lecha i chyba oberligi a nie 3 bundeski, brawo dla Kacpra

Pazurek - 13 lipca 2021, 22:38:03 - *.cust.tele2.se