22 lipca 2021, 20:52:32 - gabrielba
eLKE: Dwie bramki Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił dwie bramki dla duńskiego FC København w wygranym 4-1 (1-0) pierwszym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy przeciwko białoruskiemu Torpiedo Żodzino. Dla 33-letniego napastnika, który grał do 72. minuty, gdy zmienił go Jens Stage, to pierwsze trafienia w tej edycji rozgrywek.

22 lipca 2021, 19:00 - Kopenhaga (Parken)
FC København 4-1 Torpiedo Żodzino
Rasmus Falk 43, Kamil Wilczek 46, 62, Jonas Wind 65 (k) - Fabrício Oya 90

żółte kartki: Mohamed Daramy, Kamil Wilczek - Ernest Astachow, Ałan Aussi.

sędziował: Dumitru Muntean (Mołdawia).
widzów: 8636.

W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Kamil Grabara.

Rewanż odbędzie się 29 lipca o godz. 19:00 w Kazaniu.

Liga Konferencji Europy 2021/2022

kakafonia - 22 lipca 2021, 21:03:18 - *.aronet.pl
a taki janusz kowalski sie meczy zeby wbic chociaz gola zonie w rozgrywkach czarpar...krzysiu ibisz sedziuje

Pab(L)o - 22 lipca 2021, 23:19:45 - *.play-internet.pl
@Redakcja - czy Państwo może wiedzą, czemu białoruskie drużyny grają za granicą? Dziś Szachtar Soligorsk na Węgrzech (w Miszkolcu) podejmował Luksemburczyków, a tutaj Torpedo ma grać w Kazaniu?

haparoiden - 22 lipca 2021, 23:37:47 - *.dynamic.chello.pl
W poprzedniej rundzie Szachtior grał mecz domowy w Belgradzie. A jest to związane z sankcjami dla Białorusi i problemami z lotami na Białoruś. UEFA zabroniła rozgrywania tam meczów, dlatego wszystkie są przeniesione na neutralny teren.

mimek - 23 lipca 2021, 13:37:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl