Śląsk: 22. Michał Szromnik - 18. Lubambo Musonda (46, 10. Bartłomiej Pawłowski), 21. Łukasz Bejger, 39. Szymon Lewkot, 2. Diogo Verdasca, 4. Dino Štiglec (64, 23. Víctor García) - 5. Waldemar Sobota (46, 7. Róbert Pich), 29. Krzysztof Mączyński, 17. Petr Schwarz, 8. Mateusz Praszelik (73, 24. Caye Quintana) - 9. Erik Expósito (83, 11. Fabian Piasecki).

Warta: 1. Adrian Lis - 2. Jan Grzesik, 16. Aleks Ławniczak, 4. Robert Ivanov, 3. Jakub Kiełb (76, 7. Mario Rodríguez) - 10. Milan Corryn (61, 22. Konrad Matuszewski), 21. Mateusz Kupczak, 6. Łukasz Trałka, 20. Szymon Czyż (67, 17. Mateusz Czyżycki), 11. Michał Jakóbowski - 9. Mateusz Kuzimski (76, 99. Adam Zreľák).

Katalizato - 25 lipca 2021, 19:23:18 - *.play-internet.pl
Brawo Warciarze

Hugh - 25 lipca 2021, 19:25:02 - *.ssp.dialog.net.pl
WARTA sprowadziła Kiepskich na ziemię...

So - 25 lipca 2021, 19:26:13 - *.icpnet.pl
jest progres - rok temu to tragedia, śląsk 4 mecze w eu wygrane czyli warta ma co najmniej 5 miejsce w tym roku

herhor - 25 lipca 2021, 19:28:52 - *.odramedia.pl
Głupio tracone bramki przez Wartę, powinni ten mecz wygrać. A Śląsk cóż znów na farcie, jak nie gol w ostatnich minutach jak w Estonii i w Gruzji, to poprzeczka ich ratuje w ostatniej minucie...

Paolo KKS - 25 lipca 2021, 19:29:21 - *.centertel.pl
Brawo Zieloni! Pierwsza siła Poznania!

DW17GZ3 - 25 lipca 2021, 19:32:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz był jak najbardziej do wygrania. Obrona zestawiona z Diogo oraz Lewkotem wyglądała słabo. Kiepsko zagrał również Waldek. No nic w sumie to dopiero początek sezonu. Teraz wygrać z Ormianami. Hej Śląsk🇮🇹

kibic - 25 lipca 2021, 19:33:28 - *.47.118.228.ipv4.supernova.orange.pl
Bardzo ładnie jedni i drudzy. Brawo. Jak na polską ligę przyzwoity mecz. Powodzenia. I fajnie, że np. nie 0-0, bo Warta to podobno ma sadzić jedno drzewo za każdą strzeloną bramkę. Czyli 2-2 ok. Strzelcie dużo w derbach Wielkopolski. W tym roku obchodzimy przecież piętnastolecie wronieckiego Lecha, a jubileusz trzeba uczcić.

Jansen - 25 lipca 2021, 19:36:12 - *.47.0.132.ipv4.supernova.orange.pl
Śląsk w czwartek przyklepać awans,najlepiej zwyciestem,kolene pkt=y w rankingu krajowym wpadną,przydał by się jeszcze jeden napastnik,na Ormianów to może i wystarczy,lecz na mecz z Hapoelem może być średnio.

Kong - 25 lipca 2021, 19:40:58 - *.play-internet.pl
herhor nie kompromituj sie bo nawet nie wiesz, ze Gyumri jest w Armenii .

BeeSKa - 25 lipca 2021, 19:47:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak dla mnie wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Pzdr z Wrocławia.

bbbbbbb - 25 lipca 2021, 19:49:32 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby nie Szromnik to do przerwy byłby blamaż WKS-u!Ciekawe czy Sousa zapisał se Szromnika do notesa?

jer - 25 lipca 2021, 19:57:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Panie Magiera słabiutko to wygląda,transfery słabe za wyjątkiem Schwarca a wystawienie jako ostatniego mało zwrotnego Lewkota to sabotaż.

columbxx - 25 lipca 2021, 20:03:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Warta

lek - 25 lipca 2021, 20:08:41 - *.147.34.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sporo polskiego młodego zwrotu naściągał Magiera do Śląska. W tej mąki chleba nie będzie.

Rewi4 - 25 lipca 2021, 21:10:58 - *.centertel.pl
Bezwątpiena Śląsk gra obecnie najlepszą piłkę w naszej lidze...

Tradycyjo - 25 lipca 2021, 21:14:29 - *.centertel.pl
Jakoś dziwnie jestem spokojny o awans do kolejnej rundy w europejskich pucharach.Natomiast w kolejnej rundzie szanse podzieliłbym po równo pomiędzy izraelczyków ,a wrocławian.

jarock - 25 lipca 2021, 21:19:56 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Warta !

tentyptakm - 25 lipca 2021, 21:41:57 - *.centertel.pl
Proszę, takie z pozoru popierduły, a radzą sobie całkiem dobrze...

Gfhh - 25 lipca 2021, 22:06:21 - *.235.161.118
Czemu nie grał Golla ?

Xxx - 26 lipca 2021, 7:30:59 - *.play-internet.pl
Brawo Warta byli zawodnicy Siarki strzeli Grzesik i Czyżycki teraz tylko do kadry narodowej pozdro od kibica Siarki

Majkel - 26 lipca 2021, 10:46:09 - *.122.86.110
Pytanie do tych co oglądali w TV - czy bramkarz Warty nie zagrał ręką poza polem karnym?

KONRAD - 26 lipca 2021, 15:38:42 - *.centertel.pl
@Gfhh:Najprawdopodobniej trener rotuje składem mając co 3 dni mecz do rozegrania.PS.W.Golla był na meczu.