26 lipca 2021, 19:04:34 - Pawel97
Filip Olejniczak piłkarzem rezerw Śląska

Filip Olejniczak został piłkarzem rezerw Śląska Wrocław. Podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

26-letni napastnik ostatnio występował w Ślęzie Wrocław. W zakończonym sezonie III ligi wystąpił w 25 spotkaniach i strzelił sześć goli.

źródło: Śląsk Wrocław

Ferdek - 26 lipca 2021, 21:42:22 - *.play-internet.pl
Młody perspektywiczny, takich nam potrzeba.Otrzaska się kilka lat w rezerwach i będzie jak znalazł do pierwszej drużyny.

Ruch1920 - 27 lipca 2021, 0:42:38 - *.jmdi.pl
wiem duzo o Ślęzie Wroclaw, tak jak i Polonii Bytom bo z nimi rywalizowaliśmy w ostatnim sezonie, ale to Ślęza wydawała mi sie najsilniejszym rywalem i dosc dobrze kojarze nazwiska tej druzyny. Olejniczak jest fajnym zawodnikiem ktory potrafi rozegrać. W Ruchu raczej przydalbym sie jeszcze boczny obronca ktory potrafi zrobic przewage w ataku bo od kreowania mamy minimum 3 swietnych piłkarzy:-)

WBI - 27 lipca 2021, 10:16:54 - *.98.55.36
A co Ty masz Ferdziu do 26 latka ? przecież spokojnie do 33-35 roku życia można grać na pełnych obrotach.
Wg mnie wiek 25-32 lata to najlepszy wiek dla piłkarzy

Kibol - 27 lipca 2021, 11:57:52 - *.49.137.161.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Śląsk Wrocław. Olejniczak to kocur na boisku. Jeszcze w tym sezonie będzie debiut w 1 drużynie