29 lipca 2021, 22:54:07 - euzi
"Portowcy" za burtą

Pogoń Szczecin przegrała na wyjeździe 0-1 (0-1) z chorwackim NK Osijek w rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy i jako pierwszy polski zespół zakończyła rywalizację w europejskich pucharach. Decydującego o awansie gola zdobył w 44. minucie László Kleinheisler. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

Pierwszy celny strzał w meczu oddali gospodarze - w 15. minucie Petar Bočkaj uderzył z rzutu wolnego zza pola karnego prosto w ręce Dante Stipicy. Groźnie było też niecały kwadrans później, kiedy Ramón Miérez ruszył osamotniony na bramkę Pogoni, ale Kóstas Triantafyllópoulos świetnie przerwał jego atak.

Najciekawiej było tuż przed końcem pierwszej połowy. W 42. minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu piłka spadła w końcu pod nogi László Kleinheislera, a niepilnowany reprezentant Węgier po rykoszecie uderzył niecelnie. Chwilę potem prawą stroną ruszył Damjan Bohar, na wysokości pola karnego płasko podał do Kleinheislera i ten pomiędzy nogami Triantafyllópoulosa dał Chorwatom prowadzenie. Już w doliczonym czasie gry po wrzutce w "szesnastkę" i strąceniu futbolówki w stronę dalszego słupka Sebastian Kowalczyk odegrał płasko przed bramkę do Luki Zahoviča, ale naciskany Słoweniec nie dał rady czysto uderzyć i akcję wyjaśnił Danijel Lončar.

Po przerwie Pogoń miała pierwszą niezłą okazję w 56. minucie. Z lewego skrzydła Rafał Kurzawa zszedł do środka i podał w pole karne do Kacpra Kozłowskiego, ale z jego uderzeniem bez problemu poradził sobie Ivica Ivušić. Dużo groźniej było po drugiej stronie boiska kilka minut potem. Kleinheisler poszukał sobie miejsca do strzału na 16. metrze i uderzył minimalnie obok słupka. Problemy Chorwaci mieli za to w 70. minucie po podaniu do Piotra Parzyszka. Mato Miloš nie porozumiał się z bramkarzem, blisko strzału na pustą bramkę był wprowadzony w II połowie napastnik, ale ostatecznie były obrońca Lechii Gdańsk wybił futbolówkę za linię końcową.

29 lipca 2021, 21:00 - Osijek (Stadion Gradski vrt)
NK Osijek 1-0 Pogoń Szczecin
László Kleinheisler 44

Osijek: 1. Ivica Ivušić - 77. Mato Miloš, 21. Mile Škorić, 22. Danijel Lončar, 20. Mario Jurčević - 12. Petar Bočkaj (63, 14. Ivan Fiolić), 25. Marin Pilj (90, 98. Jewhen Czeberko), 7. Vedran Jugović, 5. László Kleinheisler (80, 6. Darko Nejašmić), 39. Damjan Bohar (80, 10. Amer Hiroš) - 13. Ramón Miérez.

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski (79, 41. Paweł Stolarski), 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 97. Luís Mata - 27. Sebastian Kowalczyk (80, 14. Kamil Drygas), 8. Damian Dąbrowski, 64. Kacper Kozłowski (67, 9. Piotr Parzyszek), 21. Jean Carlos Silva (80, 71. Marcel Wędrychowski), 7. Rafał Kurzawa (59, 20. Alexander Gorgon) - 10. Luka Zahovič.

żółte kartki: Jurčević, Škorić, Fiolić - Zech, Drygas, Stolarski.

sędziował: Luís Miguel Branco Godinho (Portugalia).
widzów: 3816.

W prowadzonym przez byłego szkoleniowca Lecha Poznań Nenada Bjelicę Osijeku zagrali byli zawodnicy polskich klubów - Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Mato Miloš (Lechia Gdańsk) i Ivan Fiolić (Cracovia). Na ławce usiadł z kolei Marko Malenica (Lech Poznań).

Mecze III rundy zostaną rozegrane 5 i 12 sierpnia. Rywalem chorwackiego klubu będzie CSKA Sofia.

Liga Konferencji Europy 2021/2022

Wstyd - 29 lipca 2021, 22:56:24 - *.systel.pl
Wstyd...

Prycz - 29 lipca 2021, 22:56:27 - *.play-internet.pl
wynik słaby jak wykształcenie Matiego Burka.

Paolo KKS - 29 lipca 2021, 22:56:27 - *.centertel.pl
Takie coś jak Pogoń wypluła słaba polska liga.

Achim - 29 lipca 2021, 22:57:53 - *.14.71.23.static.xtom.com
Czemu Brzęczek nie powołał na ten mecz Lewandowskiego?

staszek - 29 lipca 2021, 22:57:53 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Osijek!

Śliwka - 29 lipca 2021, 22:57:53 - *.laguna.net.pl
Szkoda Pogoni. Portowcy mieli szansę nawet na awans, lecz dziś zabrakło skuteczności. Miejmy nadzieję, że pozostałe Polskie kluby spiszą się lepiej.

grzechuleg - 29 lipca 2021, 22:57:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Tak jak przewidywałem co runda jeden zespół odpadnie Teraz Pogoń , później Raków a na końcu Śląsk choć jego gra mi się najbardziej podoba i chciałbym żeby weszli do fazy grupowej

Wiślak - 29 lipca 2021, 22:59:46 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda Pogoni...zwłaszcza po tym co "wicemistrz" zagrał...

Raków - 29 lipca 2021, 22:59:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jednak pogoń to nie poziom Rakowa.

JvR - 29 lipca 2021, 22:59:47 - *.dynamic.chello.pl
Bravo Damjan Bohar za asystę.
Lubin pozdrawia.

Oko znawcy - 29 lipca 2021, 22:59:48 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Przegrać do ZERA z jakimiś Osiłkami ? A tak wybrzydzaliście na grę Rakowa... I kto jest w następnej rundzie ? Faworyzowana Pogoń, czy debiutujący Raków ? I kto odpadając z Pucharów popełnił DNO, muł i wodorosty ?

jarock - 29 lipca 2021, 22:59:48 - *.free.aero2.net.pl
Gratulacje trenerze Bjelica choć w Lechu Pan zawiódł.

Mike - 29 lipca 2021, 23:01:08 - *.146.162.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń odpadła ale wstydu na pewno nie przyniosła.

@offside - 29 lipca 2021, 23:01:32 - *.dynamic.chello.pl
Ale ten Osijek żenująco słaby...!

bolo - 29 lipca 2021, 23:02:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chorwaci mają umiejętność ogrywania ogórków. Gdyby wziąć 10 drużyn chorwackich i polskich to pewnie skończyło by się na 10-0 dla Chorwatów

tak jest - 29 lipca 2021, 23:02:14 - *.dynamic.chello.pl
W Szczecinie dalej bez napastnika. Parzyszek miał dziś dwa dotknięcia piłki - za pierwszym razem ktoś go trafił piłką w czerep, za drugim w polu karnym odbił czerepem nie w tę stronę, co bramka przeciwnika. Gratuluję Pogoni napadziora :D

Raków - 29 lipca 2021, 23:04:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Hugh - 29 lipca 2021, 23:04:21 - *.centertel.pl
Damian Bohar lubił punktować paprykarzy..na zamknięcie papricany areny dobił na 3-0....

Pip - 29 lipca 2021, 23:04:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Niespodzianki nie było. Liga chorwacka to dwie klasy wyżej.

100% - 29 lipca 2021, 23:04:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń odpadła ale zagrali najlepiej z wszystkich polskich drużyn szkoda ... i żeby nie było nie jestem kibicem Pogoni

e(L)ka - 29 lipca 2021, 23:04:23 - *.147.37.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I tak daleko zaszli. Teraz czas na Raków i Śląsk.

Diablomen7 - 29 lipca 2021, 23:04:23 - *.64.173.60
Nie da się ugrać coś w Europie bez napastnika, sorry Parzyszek co w naszej lidze ledwo parę bramek strzela i nigdy 90 minut nie może wytrzymać, trzeba było najpierw zainwestować i ściągnąć jakiegoś lepszego napadziora to może by przeszli ten słaby Osijek.

Gifer - 29 lipca 2021, 23:04:24 - *.centertel.pl
Szkoda, Pogoń grała najlepszą piłkę że wszystkich naszych drużyn szkoda że rywal taki mocny. Śląsk dramat rakuf wstyd.. z amatorami dodrywka i karne. Ok teraz walka o mistrzostwo i za rok eliminacje ligi mistrzów.

kęsik - 29 lipca 2021, 23:06:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń dostała najtrudniejszego rywala ze wszystkich polskich zespołów a i tak miała szansę awansować, zaprezentowała się naprawdę nieźle. Brakło niewiele.

Priam - 29 lipca 2021, 23:07:24 - *.play-internet.pl
Ogórki ograły ogórki, nihil novi.

ziutek - 29 lipca 2021, 23:07:25 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
@Oko znawcy, pisałem ci już wczesiej.Piles,nie pisz. NK Osijek to by murawę rakowem zamiatał.Zobaczymy jak rakow zagra z jakims tam rubinem.

Malkontent - 29 lipca 2021, 23:07:25 - *.dynamic-4-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
Dno Muł, jak oni chcą wygrać mecz nie oddając strzału. Raków to samo...

Juras - 29 lipca 2021, 23:09:51 - *.dip0.t-ipconnect.de
tak Pogoń nie miała szans przecież ten Osijek to mocarz europejskiego futbolu ,z nimi nawet drużyny z litwy i łotwy by sobie poradziły

lolo - 29 lipca 2021, 23:12:46 - *.play-internet.pl
Powtórze jeszcze raz. Żeby grać w pucharach trzeba mieć doświadczenie. Aż dziw bierze że Śląsk i Raków jeszcze będą kopać. Za tydzień nie będzie już tak kolorowo. Nawet Legia się o tym przekona.

jarock - 29 lipca 2021, 23:14:31 - *.free.aero2.net.pl
Gratulacje dla trenera Bjelicy choć w Lechu Pan zawiódł.

czech25 - 29 lipca 2021, 23:17:54 - *.static.icpnet.pl
Wielka strata, że tak fajnie grający polski zespół odpadł z pucharów !!! do tego nie można było obejrzeć pierwszej polowy meczu ! Chwała portowcom za walkę i ładną grę !!! Szkoda tego losowania, lepiej byłoby zacząć puchary od pierwszej rundy, to by się inaczej wszystko ułożyło !!! Najlepiej grający z polskich pucharowiczów odpadł !!!

D... - 29 lipca 2021, 23:17:54 - *.play-internet.pl
Trzeciego cudu nie było! Spośród grającej dzisiaj trójki polskich loserów, notowanych gdzieś w połowie 4 setki zespołów Europy, tylko Pogoń (344 w rankingu UEFA) nie dała rady wyeliminować wyżej notowanego rywala i odpadła z chorwackim Osijekiem (135 zespół Europy). Ale i tak cieszmy się, bo w trzeciej rundzie pucharowych eliminacji mamy aż 3 zespoły, czyli wynik dużo ponad stan! Najtrudniej będzie miała Legia (120 klub Europy), która zapewne odpadnie z eLM po dwukrotnym, srogim laniu od chorwackiego Dinama Zagrzeb (30 klub rankingu UEFA). Śląsk (346 pozycja w Europie) też zapewne dwa razy przegra, co we Wrocławiu zaboli kibiców szczególnie, bo ogra ich izraelski niestety Hapoel Beer Szewa (95 na liście). Natomiast największe szanse na kolejny cud ma Raków, nie tylko dlatego, że z Częstochowy (345 miejsce wg UEFA), ale też z uwagi na poziom rywala, tj. ruskiego Rubinu Kazań (165 w Europie), czyli zespołu o ponad 50 pozycji słabszego od Sudowy z Litwy, którą dzisiaj ograli (111 w tabeli). Ale nie oszukujemy się, nie liczmy na kolejne dni cudów. Nie ma już w Europie słabych zespołów, no chyba że te z Polski... :-p

@offside - 29 lipca 2021, 23:19:50 - *.dynamic.chello.pl

godosz - 29 lipca 2021, 23:19:50 - *.icpnet.pl
A tak nie przyszło wam do głowy, że Chorwaci to aktualni wicemistrzowie świata????

nerwoból - 29 lipca 2021, 23:19:50 - *.master.pl
No to teraz oglądaliśmy różnicę poziomu między naszą ligą a bardzo średnimi ligami europejskimi.I teraz niech ktoś powie że nasza reprezentacja ma jakieś szanse w turniejach.

Andrew45 - 29 lipca 2021, 23:21:25 - *.137.6.230
Proszę bardzo 3 zespoły kazachskie awansowały Szachtar Karaganda ograł Steaue Bukareszt,Toboł Kołstanaj Hajduka Split a Astana Arisa Saloniki. Dla przypomnienia Kajrat Ąłmaaty zagra w lll rundzie LE. Można można.

Murphy - 29 lipca 2021, 23:22:45 - *.dynamic.chello.pl
Zaskoczenia nie ma. Choć Pogoń mogła trochę bardziej zaryzykować po straconej bramce.
Wstydu też nie było.

kaszub1991 - 29 lipca 2021, 23:23:37 - *.146.103.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
4 drużyna ligi Chorwackiej kontra 3 druzyna ligi polskiej. Patrząc jakie wzmocnienia zrobiła Pogoń Szczecin transfery zabrakło kogoś takiego jak Kucharczyk który musiał pauzować za kompromitujacy mecz z Dudelange. Ciekawe czy Pogoń powtórzy wynik w tym sezonie. Dobrze że zlikwidowali zasadę z bramkami na wyjeździe. Legia z Osiekiem by sobie nie poradziła patrzeć na to jak grała z Estonczykami. Zobaczymy jak zagrają z Dìnamo Zagrzeb. Teraz co rundę jakiś Polski zespół będzie odpadł i będą tłumaczenia że z tym zespołem to i tak nie mielibyśmy szans.

Bary - 29 lipca 2021, 23:23:44 - *.dynamic.chello.pl
Niestety najlepiej grająca polska drużyna w pucharach odpada

Pixi - 29 lipca 2021, 23:24:04 - *.jmdi.pl
Tak to jest, jak się gra bez napastnika. Runjaic zapatrzył się chyba w pucharowe "dokonania" Probierza i chce zostać solidnym trenerem, co najwyżej w eklapie. Bez lepszych piłkarzy i trenera, ta drużyna nie osiągnie nic więcej, niż 2 runda LK.Obecnie to jest jej maksimum. Co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą.

norbi93 - 29 lipca 2021, 23:25:12 - *.147.106.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń nie miała pomysłu na stworzenie sytuacji pod bramką Chorwatów. W naszej lidze jakoś udawało im się strzelić jedną bramkę i dobrze bronić wyniku. W Europie to nie przejdzie a Osijek nie grał wielkiej piłki. Byli spokojnie do pokonania.

Kucik - 29 lipca 2021, 23:26:11 - *.241.43.218
Spokojnie #PogonSzczecin uefa ma zamiar wprowadzic nowe rozgrywki Puchar Miast Portowych wiec nie wszystko stracone!

onside - 29 lipca 2021, 23:26:13 - *.dynamic.chello.pl
ależ ten Pogoń żenująco mocny

ed - 29 lipca 2021, 23:26:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dajcie wreszcie grać Polakom w polskiej lidze. Młodym 17-21 letnim wychowankom klubów. Precz z zawodnikami zza granicy. Najwyżej dwóch w kadrze klubowej. Takie ograniczenia. Inaczej nie będziemy mieli ani klubów ani reprezentacji.

tomuś ZL - 29 lipca 2021, 23:29:17 - *.adsl.inetia.pl
najlepiej byłoby dać zakaz pogoni na puchary na 5 lat, ale przecież oni i tak najwcześniej zakwalifikują się za jakieś 20 także ta kara by ich nie dotknęła

Kibic - 29 lipca 2021, 23:31:12 - *.centertel.pl
Puchar Miast Portowych xd

Ja - 29 lipca 2021, 23:31:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chorwaci pokonuja dzis pewnie klub z jak wszyscy wiemy najslabszej ligi Europy a moze i swiata. Jednak strzelaja tylko jedna bramke przedstawicielowi ligi polskiej co jest bardzo slabym wynikiem. Troche wstyd w Europie. Jesli Polakom nie strzela sie conajmniej 3 bramek w dwumeczu to nie ma czego szukac w kllejnych rundach.

kibic - 29 lipca 2021, 23:32:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W drużynie chorwackiej z Osijeka w wyjściowym składzie grało 8 Chorwatów. A w Pogoni? Tylko 5. I co to dało ? Wielkie nic.

Juras - 29 lipca 2021, 23:33:30 - *.dip0.t-ipconnect.de
Proszę o odpowiedz kto widział że Pogoń zagrała dobry mecz KTO widział chociaż jedną stuprocentową sytuację dla Pogoni jaki mecz wy oglądaliście???

hubi - 29 lipca 2021, 23:51:30 - *.124.100.133.rybnet.pl
Parzyszek to ten co biega 60 m w 20 sekund ?

anduj - 29 lipca 2021, 23:54:00 - *.221.144.37
No i DOBRZE BO teraz tak chwalona ostatnio Pogoń będzie się mogła skupić na walce o europejskie puchary.

fs - 29 lipca 2021, 23:58:43 - *.bielsko.dialog.net.pl
Wincyj szrotu ściągajcie do ekstraklasy, poziom ligi na pewno się podniesie.

Misieksg - 30 lipca 2021, 0:01:43 - *.dip0.t-ipconnect.de
Boże ile tu jest jadu każdy krytykuje tylko za za ekranu "minitora" Podejrzewam że 99% z was nawet nie umie kopnoć prosto piłki jeżeli wogóle umie ale krytykować potrafi ale to już nasza "Jsnuszowata mentalność" Pozdrawiam bez naprawdę napinki😉

Polak - 30 lipca 2021, 0:02:10 - *.centertel.pl
Już z pucharu 3 sortu na 2 rundzie odpadają -,-

Ja - 30 lipca 2021, 0:06:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
*Polak odpadaja w drugiej rundzie bo zaczynali od drugiej rundy. Gdyby zaczynali od pierwszej to odpadliby w pierwszej. To chyba oczywiste.

Polak - 30 lipca 2021, 0:09:00 - *.centertel.pl
Ale wstyd ten Osijek grał padline że masakra. I out z pucharu niszowego. Żałosne... już w 2 rundzie :] I to jakiegoś "LE2".

Kks - 30 lipca 2021, 0:15:00 - *.icpnet.pl
Brawo Nenand

Polak - 30 lipca 2021, 0:17:45 - *.centertel.pl
Jakiego pucharu niszowego. To el do pucharu niszowego :] hehe. To nawet jeszcze nie nisza a eliminacja do niszy.

zsz - 30 lipca 2021, 0:26:38 - *.122.232.25
Gdy Nenad Bjelica były trener Lecha w wywiadzie stwierdził, że "polska Ekstraklasa jest słabsza od ligi chorwackiej ale za to opakowana medialnie i pokazywana jak Bundesliga" wielu pukało się w głowę. Dziś mieli odpowiedź. Gdy ten sam trener mówił, że "w Lechu aktualnie nie ma za wielu młodych zdolnych zawodników z którymi można byłoby robić Mistrza Polski" atakowano go, że się nie zna i daje zarobić obcokrajowcom. Życie pokazało, że miał całkowitą rację ale my Polacy lubimy się oszukiwać.

dobrytowar - 30 lipca 2021, 0:30:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoni zabrakło Kuchego. A drewno Parzyszek jak go ktoś w czajnik nie trafi sam nic nie zrobi.

Giraas - 30 lipca 2021, 0:31:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słabizna ten Szczecin i tyle. Portowcy narobili w portki.

Polak - 30 lipca 2021, 0:35:00 - *.centertel.pl
Dobra skomentuje eliminacje do niszy. Osijek to była tragedia w tym dwumeczu i nie przejsc takiego rywala to dramat. Tak jak nasz ranking. Kiedy się chce podnieść z dna to rywala słabszego w tym dwumeczu (Osijek) należy odprawiać co najmniej 2 bramkami różnicy... To już nawet w eliminacjach do niszy nie można liczyć na komplet drużyn. Ręce opadaja.

Damian - 30 lipca 2021, 0:35:04 - *.komputersat.pl
Nie strzelili bramki to odpadli tyle w temacie. 2 mecze 0 goli gdzie tu do Europy

19R20 - 30 lipca 2021, 0:48:29 - *.centertel.pl
Widzialem 10 minut meczu 2 polowy,zenada i kompromitacja.P. Dabrowski w 65 min byl do zmiany bo mial lekka zadyszke wakacyjna,mlody kozlowsku no cozveuforia po udanym euro getry spuszczone i te sprawy, co do nowych nabytkow to lewka tego portugalczyka moze byc na 6 miejsce w tym sezonie

... - 30 lipca 2021, 1:17:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń szanuje swoje tradycje - jeszcze od czasów komuny każdy występ pucharowy kończy na pierwszym rywalu. Obojętne, czy to Włosi, Chorwaci, czy Islandczycy... To się nazywa konsekwencja.
Są w tym kraju kluby, które w Europie dochodziły do pół- i ćwierćfinałów, jeden grał nawet w finale i są takie jak Pogoń...

Skolwin - 30 lipca 2021, 1:34:29 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Gdyby psim swędem przeszli tego Osiłka, to wpadliby pod topór CSKA Sofia, więc po co zajmować lepszym miejsca i szans na fazę grupową ? Gdzie jest ta słynna defensywa Pogoni ? Bo atak to mieli zawsze beznadziejny - w lidze przypadkowe po 1:0 w tamtym sezonie i to do czasu jak się na Pogoni wszyscy nie poznali, że to przeciętniak i słabeusz.

Lebiega - 30 lipca 2021, 2:24:13 - *.dsl.bell.ca
Fraczczak by coś pyknoł!
Just sayin’!

drop - 30 lipca 2021, 5:17:25 - *.77.109.114
uwielbiam tych hejtujacych kibicow druzyn z drugiej polowy tabeli liczacych na to ze to bedzie ten sezon. Otoz nie. Przyjezdza do waszych wiosek POGON hahahahaha. Takze dalej rozchylac posladki - bedzie mniej bolalo.

mistrz - 30 lipca 2021, 5:23:56 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
a tak cwaniakowali po meczu z Gornikiem i juz po pucharach haha

arnold - 30 lipca 2021, 6:07:31 - *.eu-central-1.compute.amazonaws.com
Specjaliści którzy porównują rywali Śląska i Rakowa do NK Osijek, gratulacje. Litwini i Azerowie, drużymy pół-amatorskie vs wicemistrz Chorwacji z ligi, która jest o kilkanaście pozycji przed nami w Europie. Przegrali w dwumeczu 1 golem z lepszą drużyną, jaki to wstyd? Wstyd to jak Raków z amatorami zremisował dwa razy i wygrał fartem po karnych. Się nadajecie.

1234aro - 30 lipca 2021, 6:14:29 - *.43.101.209.ipv4.supernova.orange.pl
2 drużyny w pucharach nie potrafiły strzelić bramki ( Pogoń, Raków) nasza liga to jest sraczka padaczka, same gnioty i szroty graja , kasa w klubach duzo większa jak w niektórych ligach a wyniki marne , pogonić to dziadostwo

Miki - 30 lipca 2021, 6:29:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pogon odpada i przynosi wielki wstyd dla polski.

Obiektywny - 30 lipca 2021, 6:50:33 - *.gpon.bialnet.pl
RAKOW ledwo przeszedl kelnerów. SLASK meczy sie z jakimiś amatorski a Pogoń odpada Chorwackim zespolem.....powtarzam Chorwackim bo to brzmi jak poważny rywal......tylko że powaznym nie byl i to bylo widac na boisku. Jak Pogoń z nimi odpadła to jest jakiś dramat. Niby Chorwacki klub ale na poziomie tych śmiesznych Litwinów.

haha - 30 lipca 2021, 7:00:05 - *.147.96.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale wstyd jak Kleinheisler strzelił - większego upokorzenia nie znam. Przecież ten człowiek to parodia piłkarza.

STRUMYK - 30 lipca 2021, 7:48:20 - *.205.172.20
No i Pogoń w plecy, teraz tylko liga i PP im został

Rewi4 - 30 lipca 2021, 8:01:49 - *.centertel.pl
Fajnie było ,ale szybko się skończyło.Pogoń odpadła na własne życzenie.Brak koncentracji w końcówce 1 połowy kosztował portowców odpadnięcie na tym etapie z europejskich pucharów.Drużyna z Szczecina może już spokojnie skupić się na grze w naszej rodzimej extraklasie...
Robienie na siłę mega gwiazdy z Kozłowskiego jest co najmniej śmieszne.Bardzo przeciętny grajek...

Mike - 30 lipca 2021, 8:02:46 - *.static.ip.netia.com.pl
w kolejnej rundzie odpadną następni, taka jest prawda

lek - 30 lipca 2021, 8:27:42 - *.30.50.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nenad Bielica "w ogóle nie dzielę graczy na starych i młodych ale na tych którzy mogą i tych którzy nie mogą. Tak więc może być jeden gracz który ma 31 lat i może dać więcej niż niektórzy młodzi ludzie w wieku 20 lat i odwrotnie. Nie jestem zwolennikiem młodych graczy tylko dlatego że są młodzi ale kiedy na to zasługują. Nie tylko w Dynamie, nie tylko w Osjeku. Byłem w polskim Lechu Poznań i mieliśmy młodą drużynę w czwartej lidze a klub chciał grać młodymi zawodnikami. Teraz walczysz o mistrza Polski a oni proszą cię o grę młodymi zawodnikami, którzy zajmują ósme miejsce w czwartej lidze czy to realistyczne

Filikot357 - 30 lipca 2021, 8:35:19 - *.dyn.netcomnetz.de
Historia pogoni w pucharach hahahaha 😃😃😃😃😃€
515;😃😃

Rany - 30 lipca 2021, 8:36:39 - *.147.32.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wstyd i hańba. Po co się pchali do pucharów.

Obiektywny - 30 lipca 2021, 8:41:33 - *.217-171-49.tkchopin.pl
Legia - 1.000
Śląsk - 0,875
Raków - 0,250
Pogoń - 0,125
Legia z Dinamem raczej nie da więcej punktów, jednak w IV rundzie LE będzie grać z klubem mniej wymagającym. Czy to w LE czy w Konferencji ugra swoje.
Śląsk chociaż nie jest faworytem to powalczy o kolejne punkty - jest nadzieja.
Raków i jego blokada strzelecka w pucharach to dla nas oznacza nudne widowisko. Oby się to zmieniło, póki co nie widzę możliwości zdobycia punktów.
W zeszłym sezonie mieliśmy notę 4.000, w obecnym jeżeli Legia będzie w miarę punktować a Śląsk zakwalifikuje się dalej to jest nadzieja na podobny rezultat.

Bo - 30 lipca 2021, 8:51:58 - *.146.233.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogonili Pogoń...

Ligowy - 30 lipca 2021, 8:57:31 - *.dynamic.chello.pl
mogą się teraz Portowcy skupić na lidze:-)

fansport - 30 lipca 2021, 9:09:05 - *.dynamic.chello.pl
skuteczności zero, to i wynik mają na zero i już mogą się skoncentrować w lidze na walce o puchary, żeby znów w wakacje pokopać.

Eror - 30 lipca 2021, 9:22:13 - *.static.ip.netia.com.pl
Wstydu nie było..Trochę więcej szczęścia w losowaniu i byłaby kolejna runda. Taka sodówa nie miała by szans z Pogonią. Dobrze się chłopaki zaprezentowali, może troszkę zbyt asekurancko zagrali, mogli nieco bardziej ofensywnie. Szkoda.

Maradona - 30 lipca 2021, 9:31:53 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Z braku laku dobrze, że odpadli, bo potem by ich dopiero czekał gwałt, w postaci CSKA Sofia.

xxxx - 30 lipca 2021, 9:39:40 - *.dynamic.chello.pl
Parzyszek to gośc ktory Pogoni Szczecin strzeli kilka bramek ale jednocześnie trzeba byc przygotowanym ze bardzo wielu 100% sytuacji nie wykorzysta.

z Gruzji to nawet nie strzelicie bramki
jaki klub takie miasto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jjo - 30 lipca 2021, 11:17:49 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Czyli jak zawsze. Remis u siebie i porażka na wyjeździe. 4 razy w pucharach i 4 razy to samo. Piątego razu juz nie będzie. W pucharach Pogoń nie zagra - od PZPN nie dostanie pozwolenia na reprezentowanie Polski w Europie. Żeby na bramkę rywala oddac 2 celne strzały? Toż to nie był Real tylko Osjiek.

Juhas - 30 lipca 2021, 12:35:25 - *.189.45.70.atman.pl
Co tu się dziwic. Taki Osiek kupuje napastnika tego argentyńczyka Mierez za 2,5 mln euro a pogoń nie kupi nawet za 250 tys. to z czym do ludzi

slazak - 30 lipca 2021, 12:39:08 - *.centertel.pl
Pogoń psuje statystyki Dziwne, ale prawdziwe. Efekt dobrych wyników polskich zespołów jest zaskakujący. Podobno jesteśmy teraz najsilniejszą ligą piłkarską grającą w pucharach.

... - 30 lipca 2021, 12:45:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I pyk cyk myk, już jeden Polski klub z głowy. Po tym jak Raków zagrał z pół-amatorami z Litwy czy innego Bangladeszu, grupy LKE też bym się nie spodziewał. Śląsk może fartem dojdzie do IV rundy w której (jak się domyślam) dostanie srogie lańsko. Legia nawet jak zagra w tej fazie grupowej to raczej dużo am nie namiesza. Dziękuję, żegnam

wnuk - 30 lipca 2021, 13:18:20 - *.dynamic.chello.pl
@lolo..... jakie puchary? jakie doświadczenie? Puchary ZACZYNAJĄ sie od fazy GRUPOWEJ. Teraz to są eliminacje - i pisząc prawdę wystarczyłby JEDEN mecz.