30 lipca 2021, 20:00 - Kielce (Suzuki Arena)

Korona: 1. Konrad Forenc - 25. Grzegorz Szymusik, 4. Piotr Malarczyk, 14. Michał Koj, 11. Łukasz Sierpina - 6. Jacek Podgórski (68, 8. Zvonimir Petrović), 24. Filipe Oliveira, 20. Marcin Szpakowski, 7. Jakub Łukowski (81, 23. Adrian Danek), 10. Jacek Kiełb (90, 18. Janusz Nojszewski) - 9. Adam Frączczak.

Skra: 1. Nikodem Sujecki - 8. Rafał Brusiło, 21. Oskar Krzyżak, 27. Mariusz Holik, 18. Łukasz Winiarczyk - 17. Krzysztof Napora (58, 11. Mikołaj Kwietniewski), 20. Szymon Szymański, 6. Marcin Stromecki, 7. Piotr Nocoń, 23. Dawid Niedbała - 9. Maciej Mas (65, 37. Kamil Wojtyra).

żółte kartki: Podgórski, Sierpina - Napora, Krzyżak, Holik.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 4753.

krzysiek - 30 lipca 2021, 21:54:32 - *.25.177.38.ipv4.supernova.orange.pl
Dziwny mecz. Skra zupełnie nie odstawała, z gry mecz na remis, dwa głupie błędy i porażka 0-2

Boa - 30 lipca 2021, 21:54:39 - *.6.138.132.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona pewniak do awansu.

Hetman - 30 lipca 2021, 21:57:07 - *.sta.tvknaszapraca.pl
szkoda Skry , na boisku była lepsza.

TSK - 30 lipca 2021, 21:58:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No to zaczynamy to zamieszanie, cel jest jasny - awans do Ekstraklasy. Jest dobry sponsor Suzuki i nowy 4F, klub jest dobrze zarządzany, ciekawe transfery, będzie dobrze 💪 Świętokrzyskie za Koroną

Skarżysko - 30 lipca 2021, 22:00:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świętokrzyskie są Widzewskie zapamiętajcie to majonezy.Żółto-Czerwona kielecka k... korona

mhm - 30 lipca 2021, 22:01:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mimo porażki jestem pozytywnie zaskoczony. Dobrze graliśmy z średniakiem I ligi i to jeszcze na wyjeździe! Przed tym meczem miałem obawy, że walkę będziemy mogli nawiązać jedynie z Gumowcami czy innymi Jaszczombiami.

Domingos - 30 lipca 2021, 22:01:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza polowa zdecydowanie dla Korony, po przerwie Skra miala swoje szanse, ale Konrad dobrze w bramce. Ze statystyk mecz na remis, ale liczy sie co w sieci, a Korona strzelila co wykreowala. Jedziemy dalej, bez popadania w samozachwyt.

Lopa - 30 lipca 2021, 22:08:46 - *.play-internet.pl
Trzeba być naprawdę ignorantem by mówić że świętokrzyskie jest widzewskie.

ck - 30 lipca 2021, 22:11:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
buahahahaha gdzie jestescie ci za widzewem jak trzeba stawic czola w swoich wioskach? zadnego nie ma

M - 30 lipca 2021, 22:20:59 - *.8-1.cable.virginm.net
Do @wislak zajrzyj do pokoju starych to i dwie znajdziesz.

Mijamy - 30 lipca 2021, 22:28:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He po co jakaś Skra w 1 lidze!???

TSK - 30 lipca 2021, 22:28:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To tylko wstydzewiaki są zdolni do napisania że kilkadziesiąt osób z trzech powiatów rządzi w Świętokrzyskim 😂 To już Alit Ożarów czy Nida Pińczów ma więcej kibiców niż was jest razem wziętych do pomocy z Opocznem 😂 Już ostatnio pokazaliście waszą "siłę" po meczu Granat-Naprzód.

Widzewiak - 30 lipca 2021, 22:33:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Scyzory cykory jak będziecie do nas jechać nie zapomnijcie zabrać ze sobą chłopków spod kieleckich wsi.

Ddd - 30 lipca 2021, 22:33:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To świętokrzyskie widzewskie już pokazało co jest warte w Skarżysku wyszły chłopaki ze szpitala już?

sopel - 30 lipca 2021, 22:33:54 - *.dynamic.mm.pl
do Mijamy: by w przyszłym roku były derby Częstochowy w 1 lidze, skoro tak dociekliwie pytasz

TSK - 30 lipca 2021, 22:40:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibic widzewa piszący o kieleckich wsiach? Rozumiem że osoby z Rogowa, Jeżewa czy Rokicin jeżdżący na wasze mecze pochodzą z metropolii łódzkiej 😂

Lolo - 30 lipca 2021, 23:04:45 - *.gdansk.vectranet.pl
Chłopaki spod kieleckich wsi, z Poland 100 M2 domów zrobią miazgę z widzewiaków z 30 m kawalerek

... - 30 lipca 2021, 23:06:55 - *.146.161.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szpakowski - i nie lepiej było grać, zamiast dręczyć kibiców w tv?...

GRANACIK - 30 lipca 2021, 23:32:36 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Do TSK, a Ty z jakiego powiatu jesteś cwaniaczku. Może spotkamy się gdzieś na mieście i zobaczymy jakie jest świętokrzyskie...

Adik - 30 lipca 2021, 23:56:36 - *.gdansk.vectranet.pl
Nie wchodziłem na ten portal ze 2 lata... Nic się nie zmieniło :D

Gizmo - 31 lipca 2021, 0:06:26 - *.play-internet.pl
Główny kandydat do awansu zainkasował pewne 3 punkciki. Brawo scyzory.

AmandhaFox - 31 lipca 2021, 0:50:38 - *.132-254-62.static.virginmediabusiness.co.uk
Jest MOCC!!!

CK_MKS - 31 lipca 2021, 1:21:46 - *.play-internet.pl
Brawo za zwycięstwo Ogólnie mecz na remis, a gra Korony nie zachwycała. Jeśli zawodnicy nie zgrają się lepiej i nie wyeliminują błędów, których dziś było sporo, to cele na awans pękną, jak mydlana bańka.

pan37luret - 31 lipca 2021, 4:50:44 - *.eurotel.cz
Nic się nie stało.
Hej Skra nic się nie stało.
Nawet jeśli znów zaliczyly bilans startowy 0-0-6 i w bramkach 1-15 to cały czas patrzymy z optymizmem w przyszłość.
Brawo Skra

RADOM - 31 lipca 2021, 6:30:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Koroniarze,dobry początek.Rozpracujcie tę ligę i spotkajmy się szczebel wyżej,powodzenia.

TSK - 31 lipca 2021, 6:36:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Adik - bo burdel w komentarzach robią megalomani z widzewa których mecz nie dotyczy

Tak - 31 lipca 2021, 8:16:57 - *.play-internet.pl
Skra jeden rok i spadek

RRR - 31 lipca 2021, 8:51:40 - *.elisa-mobile.fi
Życzę Koronie awansu i do zobaczenia w ekstraklasie! Dawać scyzoryki!

Komornik - 31 lipca 2021, 9:57:39 - *.204.20.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Korona ma 10 mln dlugow.

BOT - 31 lipca 2021, 11:36:50 - *.147.40.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda...

Yurny - 31 lipca 2021, 11:57:29 - *.204.4.210.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Pierwsza połowa fajna, ładne gole.
W drugiej niestety męczarnia. Posiadanie piłki przez Koronę to 20%. Do poprawy.

Hetman - 31 lipca 2021, 12:10:29 - *.sta.tvknaszapraca.pl
w drugieł połowie korona nie istniała . Skra zapłaczła frycowe , szkoda ze ten mecz nie był kilka kolejek poniej , koronie odechciałoby sie grac

Radek - 31 lipca 2021, 12:32:00 - *.204.53.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skra na dwie minuty sie zdrzemnela i utrata dwoch bramek Korona byla do ogrania

IPN - 31 lipca 2021, 13:32:13 - *.dynamic.chello.pl
Widzew powstał na wsi i ma spore wiejskie tradycje.

Cynways - 31 lipca 2021, 19:38:29 - *.play-internet.pl
@Radek, to tylko tobie tak się wydaje, że Korona była do ogrania. To twój klub był do ogrania i tak się stało...Uważasz, że gdyby Skra strzeliła pierwszą bramkę lub strzeliła na 2-1 to Korona by nie zareagowała..? Nie podniecaj się tym, że Korona oddała plac gry od 65 minuty...

JACOB - 1 sierpnia 2021, 1:16:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl