31 lipca 2021, 18:25:51 - euzi
Gol Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił gola dla Dinama Moskwa w wygranym na wyjeździe 3-2 (2-0) meczu 2. kolejki rosyjskiej ekstraklasy przeciwko FK Ufa. To pierwsze trafienie 22-letniego pomocnika w sezonie.

31 lipca 2021, 16:30 - Ufa (BetBoom Ariena)
FK Ufa 2-3 Dinamo Moskwa
Gamid Agałarow 81, 86 - Daniił Fomin 33 (k), 41 (k), Sebastian Szymański 89

żółte kartki: Wiaczesław Krotow, Nemanja Miletić, Moritz Bauer, Rusłan Fiszczenko - Siergiej Parszywluk, Sebastian Szymański, Fabián Balbuena.
czerwona kartka: Rusłan Fiszczenko (75. minuta, Ufa, za drugą żółtą).

sędziował: Aleksiej Suchoj (Lubierce).

Szymański grał przez cały mecz. W drużynie gospodarzy z kolei Nemanję Mileticia (w przeszłości Korona Kielce) w przerwie zmienił Egas Cacintura, a w 55. minucie na boisko wszedł Timur Żamaletdinow (poprzednio Lech Poznań), zmieniając Aleksandra Saplinowa.

Dinamo jest aktualnie wiceliderem z dorobkiem sześciu punktów.

uu - 31 lipca 2021, 18:32:56 - *.adsl.inetia.pl
Ale tam kręcą wałki!

Bolec - 31 lipca 2021, 21:24:37 - *.play-internet.pl
uu@ dlaczemu tak uważasz że kreco wałki?

ko - 31 lipca 2021, 23:16:37 - *.30.120.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

BeeSKa - 1 sierpnia 2021, 3:53:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@uu
Jakie wałki? Obejrzyj mecz i oceń obiektywnie!
Pierwszy karny to idealny przykład, że zespół nie jeset przygotowany do ligi i będzie ciężka walka o utrzymanie. Przy drugim faulowany Parshivlyuk trochę przyaktorzył, ale karny jak najbardziej prawidłowy. Trzeci gol Szymańskiego to kolejny wielbłąd obrońców.

raf - 1 sierpnia 2021, 14:16:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl