Fortuna I liga: Stomil 1-2 Chrobry

1 sierpnia 2021, 18:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 1-2 Chrobry Głogów
Merveille Fundambu 70 - Oliver Práznovský 20, Mateusz Bochnak 34

Stomil: 31. Krzysztof Bąkowski - 29. Damian Ciechanowski, 3. Rafał Remisz, 28. Maciej Dampc, 6. Jonatan Straus - 89. Aleksander Pawlak (46, 77. Patryk Mikita), 10. Karol Żwir (81, 8. Maciej Spychała), 33. Jakub Tecław (46, 4. Wojciech Reiman), 37. Hubert Szramka (46, 70. Merveille Fundambu), 13. Łukasz Moneta (83, 17. Patryk Zych) - 20. Szymon Lewicki.

Chrobry: 1. Rafał Leszczyński - 18. Michał Ilków-Gołąb, 31. Oliver Práznovský, 5. Mavroudís Bougaḯdis, 6. Adam Banasiak - 7. Mateusz Bochnak (70, 19. Marcel Ziemann), 21. Tomasz Cywka, 16. Robert Mandrysz, 89. Mateusz Machaj (70, 8. Jaka Kolenc), 77. Dominik Piła - 9. Dennis van der Heijden (78, 11. Mikołaj Lebedyński).

sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).
widzów: 1630.

76-76 - 1 sierpnia 2021, 19:55:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Chrobry 💪, początek wyśmienity. Zasłużone zwycięstwo, jedziemy dalej 💪

Misiek - 1 sierpnia 2021, 19:57:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry Nasz Król!! Stomil nam leży jednak 😊👍

kura - 1 sierpnia 2021, 19:58:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co to będzie jak Chrobry przyjedzie do Polkowic.

Ubaw - 1 sierpnia 2021, 20:04:16 - *.111.247.99
I co tam, komuś daliście bana, komu, powiedzcie, pośmieję się. Ważne, za co, jak za byle co, to więcej śniechu będzie. A do jutra już niedaleko, póki nic nie napisze, następnego nie dacie.

zes - 1 sierpnia 2021, 20:06:44 - *.hsd1.il.comcast.net
Stomil idzie na Mistrza!

fansport - 1 sierpnia 2021, 20:09:01 - *.111.247.99
I tak to ja i wiecie gdzie możecie mnie pocałować. Zaraz znowu zmienie IP. Pośmiałem się z wioski bo wioska sobie na to zasłużyła i nic wam do tego co piszę, konstytucja mnie broni, wolności do tego co chce i mogę pisać, z resztą zgodnie z prawdą, żewgnam.

Pan Kura - 1 sierpnia 2021, 20:09:18 - *.147.72.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ważne 3 pkt, zwłaszcza że Stomil w drugiej połowie grał całkiem dobrze, a z każdym kolejnym meczem będzie grać jeszcze lepiej. Miałem wrażenie że Chrobry w drugiej połowie do momentu straty bramki grał jak najmniejszym nakładem sił, z racji tego że ławka rezerwowych krótka i trzeba oszczędzać siły. Bez wzmocnień 2 najlepiej 3 zawodników , będzie ciężko.

Chrobry - 1 sierpnia 2021, 20:09:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry a co do Polkowic powinni się spokojnie utrzymać.

Stomil4all - 1 sierpnia 2021, 20:11:51 - *.32.ktmtelekom.pl
No cóż szkoda. Wynik nie jest sprawiedliwy . TYLKO STOMIL!!!

Artur,,, - 1 sierpnia 2021, 20:53:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Chrobry,,, ogórki, dawne czasy z widzewem, co wy tu za wypociny uskuteczniacie. A wracając do Stomila to wam trochę brakuje,, dzieciaczki,, Głogowa,,

Pan Kura - 1 sierpnia 2021, 20:59:40 - *.adsl.inetia.pl
Ale tu się pojawiło trolli wszelkiej maści. Jeszcze raz gratulacje Chrobry , pozdro dla Stilonu Gorzów, Unii Leszno i Stomilu Olsztyn też.

Kox - 1 sierpnia 2021, 21:05:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olsztyn pamiętajcie ,że w tym sezonie spadają trzy zespoły a nie jedna.Także do zobaczenia w 2 lidze

Kac - 1 sierpnia 2021, 21:06:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja też mam zwyczaj dziękować zespołom z którym wygrywa mój zespół.

OLAF - 1 sierpnia 2021, 21:09:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Artur. Mada Fac !

Bebto81 - 1 sierpnia 2021, 21:17:40 - *.play-internet.pl
Brawo trener Djurdiewicz. Dobra robota choć 2 połowa słabsza. Chrobry walka o pozycje 8-12

Max - 1 sierpnia 2021, 21:25:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Chrobry 😊👍 że Stomilem ostatnio same Zwycięstwa !

emailtorze - 1 sierpnia 2021, 22:53:23 - *.dynamic-2-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
W pierwszej połowie Chroby grał zdecydowanie lepiej w ataku niż Stomil. Niestety straciliśmy (Stomil) bramkę po stałym fragmencie bo bramkarz nie stał na środku bramki. Późniejszy strzał z dystansu pokazał, że stanie bliżej któregoś ze słupków to błąd. Niestety ale tak bywa. Bardziej bolało to co zrobił bramkarz przy drugiej bramce. No nic. Chłopaku nie łam się tylko trenuj. W szczególności wybicia piłki z nogi by sżły bardziej do celu. WIerzymy w ciebie. To był poprostu taki dzień. Patrząc na grę obrońców Stomilu w pierwszej połowie nie można powiedzieć, że nie byli skupieni ale Chrobry po wybiciu bramkarza potrafił zrobić fajne szybkie akcje z zakończeniem strzałem we 3 zawodników. W drugiej połowie Fundambu pokazał jak wiele wnosi do zespołu. Robi sporą różnicę. Reyman jedno bardzo złe zagranie ale jeszcze wszyscy się zgrają i będzie lepiej. Była fantazja w grze. Moż czasem za dużo przyjęć piłki zamiast przyspieszyć grę z pierwszej lub kierunkowym przyjęciem z wypuszczeniem do przodu no ale jest szansa, że bedzie dobrze. Odrobina dogrania się i poprawa podań, by nie trzeba było na nie czekać lub by nie było za plecy. Więcej prostopadłych i po przekątnych zagrań czy z klepy po trójkątach i wyniki same przyjdą.

Kibic - 1 sierpnia 2021, 23:34:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Od osób obecnych na meczu usłyszeć można, że miernota z Białegostoku z gwizdkiem bardzo pomagał chrobremu. Gdzie jest var i gdzie jakiś obiektywny obserwator???

bibu - 2 sierpnia 2021, 0:54:53 - *.as13285.net
> konstytucja mnie broni, wolności do tego co chce i mogę pisać
po pierwsze nie znasz konstytucji, a po drugie teraz konstytucja chyba zwieszona i tylko pismo święte obowiązuje.

RTS - 2 sierpnia 2021, 1:27:15 - *.bielsko.dialog.net.pl
Brawo Fundambu, oby u Was się rozwinął chlopak.

Misiek - 2 sierpnia 2021, 2:23:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda że jeszcze 4 kolejki na wyjeździe, nie zobaczymy Chrobrego w Głogowie? chociażby na 2 płycie stadionu które spełnia wymogi PZPN.

U - 2 sierpnia 2021, 6:16:15 - *.dynamic.mm.pl
Sędzia gwizdał pod chrobrego

I remember - 2 sierpnia 2021, 7:13:35 - *.centertel.pl
Widze kielek nie odpuszczasz w Olsztynie. Obserwuje bacznie twoje poczynania live na estadio da gruz i widze dalej cie ten Stomil boli.

I remember - 2 sierpnia 2021, 7:17:09 - *.centertel.pl
Mierz siły na zamiary białostocki wariacie.

fansport - 2 sierpnia 2021, 8:15:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pozdrawiam admina który usuwa wszystkie wpisy tylko nie te obrażające Stomil...

Rts75 - 2 sierpnia 2021, 14:54:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry co sezon lepszy od Stomilu ,pozdrawiam z Lodzi

Bąk - 4 sierpnia 2021, 8:15:52 - *.play-internet.pl
Przestańcie winić bramkarza za 2 bramkę. Dampc mu nie raz, nie dwa, a trzy podawał piłkę głową do tylu, gdzie przy pierwszym takim numerze wystawił go na minę. To facet zaczął brać poprawkę i wychodzić bliżej obrony, gdy była możliwość że as Dampc znów coś nowatorskiego wymyśli. Nie może być w dwóch miejscach, gdzie asekuracja, gdzie był Remisz i dlaczego wszyscy wleźli tyłkami do bramki (więc jeden bramkarz cokolwiek myślał o przedpolu) i nikt nie krył nikogo na 16. Bąkowski nic tu nie zawinił.