1 sierpnia 2021, 20:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 3-0 Raków Częstochowa

Jagiellonia: 55. Xavier Dziekoński - 14. Tomáš Přikryl (90, 20. Kacper Tabiś), 4. Israel Puerto, 3. Błażej Augustyn, 2. Michał Pazdan, 5. Bojan Nastić - 26. Martin Pospíšil (90, 22. Oliwier Wojciechowski), 6. Taras Romanczuk, 23. Karol Struski (90, 21. Dani Quintana) - 11. Jesús Imaz (84, 27. Bartłomiej Wdowik), 13. Andrzej Trubeha (63, 10. Fedor Černych).

Raków: 1. Vladan Kovačević - 5. Dominik Wydra, 24. Zoran Arsenić, 19. Jordan Courtney-Perkins - 71. Wiktor Długosz (46, 17. Mateusz Wdowiak), 66. Giánnis Papanikoláou, 22. Iwo Kaczmarski (71, 20. Marko Poletanović), 9. Sebastian Musiolik (56, 14. Daniel Szelągowski), 18. Jakub Arak (46, 77. Marcin Cebula), 31. Žarko Udovičić (71, 23. Patryk Kun) - 15. Alexandre Guedes.

żółte kartki: Pospíšil - Alexandre Guedes, Courtney-Perkins.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 7683.

Boa - 1 sierpnia 2021, 22:02:19 - *.centertel.pl
Dla postronnego widza Jaga będzie ciężka do oglądania. Typowe Mamrtowe zabijanie meczów, murarka i próba punktowania rywali.

uu - 1 sierpnia 2021, 22:02:20 - *.219.110.161.devs.futuro.pl
Papszun aut!!!

Ja - 1 sierpnia 2021, 22:03:31 - *.adsl.inetia.pl
Rubin Kazan juz drzy przed Rakowem hahaha. Co za zalosny klubik.

tvfan - 1 sierpnia 2021, 22:04:48 - *.147.37.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z takie zadymienie stadionu, uniemożliwiające w praktyce oglądanie dalszej relacji telewizyjnej i spowodowanie przerwy w meczu drużyna gospodarzy powinna być ukarana walkowerem dla gości, może wtedy podlaskie bydło by się nauczyło że stadion to nie obora

jhhj - 1 sierpnia 2021, 22:04:50 - *.96.242.183.tvksmp.pl
Arak, Gutkovskis, Guedes, Musiolik. WON.

wow - 1 sierpnia 2021, 22:06:55 - *.95.26.239
ile meczy wygra jeszcze Jagiellonia ? ... 5 lub tylko 5 .

Eror - 1 sierpnia 2021, 22:08:07 - *.tvk.torun.pl
Papszuny wytracili wszystkie siły na wyeliminowanie półamatorow z Litwy po heroicznym dwumeczu bez bramek.

Jaga71 - 1 sierpnia 2021, 22:08:14 - *.dyn.as47377.net
@ tvfan zmień lekarza
Brawo Jaga!!!!!!

ŁDZ - 1 sierpnia 2021, 22:08:18 - *.toya.net.pl
Brawo Jaga. Tak kończą drużyny sezonowe.

Ali Gi - 1 sierpnia 2021, 22:10:44 - *.147.36.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Michniewicz kiedys slusznie powiedzial ze puchary to pocalunek smierci dla polskich druzyn no mial chyba racje on lomot od Radomiaka tak chwalony Rakow lomot od Jagielloni.Ciekawa liga w tym roku moze byc jak tym dwom ekipom odjedzie pol ligi

dudek - 1 sierpnia 2021, 22:12:47 - *.13.234.188.koba.pl
jak tam wiocha białystok . pompujecie się , a gdzie wasza hala widowiskowa , bo w tej opcji mniejsze miesciny bijją was na głowę . ale rozumiem . były komuch prezydentem miasta

JorgPG - 1 sierpnia 2021, 22:13:51 - *.dynamic.chello.pl
Już w Gliwicach Raków powinien wyjechać z trójką w plecaku i bez punktów, a dziś obok Górnika na dole tabeli siedzieć. Niestety indywidualnie Lipski zrobił im prezent.

daro - 1 sierpnia 2021, 22:14:53 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Ryzyko gry rezerwowym składem. Mógł Papszun chociaż pomieszać, pół na pół, a nie całkowite rezerwy wystawić.

Kibic z po - 1 sierpnia 2021, 22:16:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie przepadam za Jaga, ale gratuluję zwycięstwa oby to był przełom .rakuw w dół tabeli ,byli piłkarze Korony spadek formy,Kun na plus.

Jack - 1 sierpnia 2021, 22:17:16 - *.dynamic.mm.pl
Z Sudova beznadziejne spotkania. Dzisiaj z Jaga identycznie. To dopiero poczatek sezonu ,a juz zaczynaja sie problemy. Zapewne manager bedzie narzekal na ilosc meczow?. Ale w Anglii caly sezon jest taki i pilkarze "gryza" trawe. Kiedy my dogonimy polkarska Europe?. O stadionie nawet nie wspominam.

ziutek - 1 sierpnia 2021, 22:19:56 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
@tvfan
Nie pij juz.

Kmn - 1 sierpnia 2021, 22:23:20 - *.centertel.pl
Musiolik, arak, gutkovskis to atak czy skład nowego kabaretu?

:) - 1 sierpnia 2021, 22:23:57 - *.euro-net.pl
Jest dobrze hej Jaga gol lepiej jakiegoś młodego wprowadzić niż cernycha. Obyśmy z taką Termalika, Łęczna czy Mielcem nie dostawali to będzie bardzo dobrze

Buka - 1 sierpnia 2021, 22:30:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinno być Jagiellonia - Raków II. Spokojnie, Raków zdąży odpalić z Papszunem.

BOT - 1 sierpnia 2021, 22:33:07 - *.147.34.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Katastrofa. Brak zaangażowania i pomysłu na grę rezerw Rakowa aż bił po oczach. Dzisiejszy mecz oddany bez walki, aż przykro było oglądać ten paździerz. Kibice z Częstochowy głośniejsi od gospodarzy. Idioci z Białegostoku zadymili stadion na tyle, że sędzia przerwał mecz na 10 minut, a Majdan się dziwi, że mecz przedłużony o więcej, niż 6 minut XD. Generalnie mecz był beznadziejny, Jaga totalnie nic nie pokazała, ale żaden z naszych rezerwowych nie chciał pokazać Papszunowi, że ma ambicję do gry w pierwszym składzie.

cvg - 1 sierpnia 2021, 22:37:09 - *.zbau.f3netze.de
Voż po ogłoszeniu składów kłóciliśmy się czy 3-0, czy 4-0. Zgoda panowała co do tego że bez akcji, strzału i wygranej główki. Logika Papszuna godna.
Primo- przegraj mecz
Secundo- jednak podmęcz Cebulę, Wdowiaka i Kuna ale tylko gdy jesteś pewny przegranej.
Plan udało się wykonać.
Raków tego sezonu to ciężki dramat. Dla klubu będzie chyba lepiej jeśli szybko odpadną z pucharów - może jeszcze uda się zbudować jakąś grę w tym sezonie..

max - 1 sierpnia 2021, 22:40:49 - *.137.246.94.ip4.artcom.pl
Panowie wyzywający Pana trenera Papszuna, szanujmy się.
Ilu on stracił podstawowych/ kluczowych graczy na przestrzeni roku? -
W ofensywie Tijanic, wcześniej Szczepański, teraz Lederman a jak to wyglądało z Felicio nie wiadomo.
W pomocy na dziś Sapała wciąż nie gra, nie ma Schwarza.
W obronie Petrasek jeszcze nie gra, Jach, Piątkowski już poza klubem.
Na dziś 7-9 ubytków, jakiś pomniejszych odejść nie uwzględniając a bramkarzy traktując 1:1. Kto za nich przyszedł i ile czasu zajmuje dostosowanie się do taktyki i wymogów trenera?
Dajcie spokój, Raków i trener Papszun mają ten problem, że drużyna swoją grą wyprzedziła całe otoczenie - stadion nie gotowy, akademia nie gotowa, skauting nie gotowy. A trofea w gablocie. Ten sezon, to taki na przemyślenie i zrobienie skoku na wielu polach równocześnie, by o to mistrzostwo kiedyś zawalczyć. Także 2021/22 - będzie sukces jak Częstochowa skończy w pierwszej szóstce - Legia, Lech, Śląsk, Pogoń, Piast to 5 klubów z większym potencjałe, posiadjących stabilniejszy skład drużyny na ten moment. Pzdr!

kzet69 - 1 sierpnia 2021, 22:42:01 - *.147.37.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do@daro: nie mógł, podstawowy skład miał w nogach 120 minut z czwartku, jeśli maja w ogóle jakąś walkę podjąć z Rubinem, to muszą odpocząć, a punkty w lidze łatwiejsze do odrobienia, zwłaszcza że Legia popłynęła w Radomiu, a i Pogoń i Śląsk pogubiły punkty.

BI - 1 sierpnia 2021, 22:45:52 - *.centertel.pl
Zoran szacun!

Leoncio - 1 sierpnia 2021, 22:46:51 - *.147.33.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakie rezerwy Rakowa ?...te grają w 4 lidze

Lechia - 1 sierpnia 2021, 22:49:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwa wiejskie miasta a tyle krzyku.Lechia Gdańsk. Amen.

hahaha - 1 sierpnia 2021, 22:59:05 - *.147.37.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do@Lechia: ale ty musisz mieć kompleksy... twój chłopak cię zdradził czy co że się tak dowartościowujesz ?

Fgg - 1 sierpnia 2021, 23:02:07 - *.30.119.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wielki projekt Rakow Częstochowa!

Realista - 1 sierpnia 2021, 23:15:16 - *.111.245.13
Oszczędzają się przed meczem z Rubinem, oczywiście żart, a dobry żart tynfa wart.

Jaga - 1 sierpnia 2021, 23:24:21 - *.centertel.pl
Rezerwy Rakowa? Ja tam widzę jedynie brak 3-4 zawodników, więc skończcie pisać te głupoty.

oj Matemat - 1 sierpnia 2021, 23:33:51 - *.147.37.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do Jaga:: Niewulis, Tudor, Rundić, Poletanovic, Cebula, Ivi, Gutkovskis, Wdowiak, Kun, (do tego kontuzjowani Petrasek, Sapała, Lederma) to jest 3-4 zawodników? Kto Cię przyjacielu matematyki uczył?

cvg - 1 sierpnia 2021, 23:34:48 - tor-exit-1
Jaga hahaha dobre
patrząc na wyjściowy z meczu dzisiaj
1 obrona może Arsenic łapie się od 1 składu ale to zależy
2 pomoc- nikt
3 atak - nie liczy się bo w zespołach papszuna ta formacja nie istnieje..
Niewulis, Petrasek, Lopez, Cebula, Wdowiak, Lederman, Kun, Tudor- jak nic brakowało 4 w wyjściowym..

pan37 - 2 sierpnia 2021, 0:34:37 - *.eurotel.cz
Raków przegrał, Legia przegrała. Wymienmy się trenerami póki jest czas.
Papszun rozniesie tym składem Chorwatów. A i czesiu na swierzaku...

Jackobiel - 2 sierpnia 2021, 2:47:58 - *.40.202.77.threembb.co.uk
Oj Rakow slychac wycie , Jaga lepsza w kazdej formacji , Rakow pierwsza grozna akcja w 100 minucie 🤣🤣🤣

@Alig Gi - 2 sierpnia 2021, 3:33:31 - *.dynamic.chello.pl
Pocałunek śmierci powiedział Probierz, nie Michniewicz.

:) - 2 sierpnia 2021, 5:34:27 - *.toya.net.pl
Raków się kończy,miał swoję 5 minut.

Marcin - 2 sierpnia 2021, 6:09:44 - *.centertel.pl
Dokładnie, skończcie wycie. Dostalibyście z Jagiellonią tak, czy siak, niezależnie od składu na boisku. Mieliście swoje 5 minut w tamtym roku, super sukcesy jak na Wasz potencjał i możliwości, cieszcie się.

Rty - 2 sierpnia 2021, 7:32:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zatrudnili jeszcze 5 trenerów💪

oko - 2 sierpnia 2021, 7:59:50 - *.static.ip.netia.com.pl
Raków jest po prostu niestety już wypompowany i można mieć gorszy dzień ... zobaczymy co Jagielonia zagra w następnej kolejce

Zielok - 2 sierpnia 2021, 8:14:33 - *.himax.com.pl
Brawo Jaga
Pozdro od Kibica Widzewa

STRUMYK - 2 sierpnia 2021, 8:50:56 - *.205.172.20
I jak tam wielki Rak uff ?

kibic - 2 sierpnia 2021, 8:53:36 - *.dynamic.chello.pl
Powinno być dwóch napastników a tu ilość i co z tego jak oni w sumie nie strzelą 10 goli arak itd. pomyśleć nad konkretnym wzmocnieniem tak jak w Lechu
Ishak wcześniej był Gytkjer po 15 goli było w sezonie

Navvvas - 2 sierpnia 2021, 9:11:45 - *.tvkstella.pl
Raków ma chyba najsłabszy atak w Ekstraklasie. Jak taki Arak dalej może kopać na tym poziomie?

jok - 2 sierpnia 2021, 9:25:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie są to pretensje do rakowa,
2 kolejka i już każdy z ekstraklasy stracił punkty, każdy k***a dał dupy, jak ta liga musi być słaba, że nikt nie potrafi przygotować zespołu żeby wygrać 3-4 pierwsze mecze. (jestem masochistą dlatego to oglądam)

... - 2 sierpnia 2021, 10:36:35 - *.146.165.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest własnie rzeczywistosc polskich pucharowiczów - siły są tylko na jedne rozgrywki.

tenbit@gma - 2 sierpnia 2021, 12:11:26 - *.centertel.pl
Prawdziwy wysyp znawców piłki nożnej , jeden mecz przegrany po serii 18 bez porażki i już spece piszą Raków się skoczył , mieli swoje 5 min idąc tym tropem to Legia też się skończyła bo przegrali z Radomiakiem ? Ps. Dynamo Zagrzeb po 3 kolejkach ma 4 punkty pewnie zasłona dymna przed pucharami !

spoko - 2 sierpnia 2021, 13:54:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl