2 sierpnia 2021, 18:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Tomasz Mikołajczak 40, Maciej Kona 75 (k), Sam van Huffel 82, Artur Pląskowski 90

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 77. Bartosz Prętnik (88, 23. Mikołaj Randak), 5. Michał Ozga, 2. Tomasz Lewandowski, 93. Łukasz Bogusławski (70, 8. Bartłomiej Babiarz), 25. Elso Brito (66, 4. Piotr Pierzchała) - 90. Denis Gojko, 11. Patryk Mularczyk, 10. Patryk Czułowski, 22. Mateusz Sowiński (66, 17. Kacper Zaborski) - 9. João Criciúma (66, 28. Kamil Adamek).

Chojniczanka: 1. Kamil Broda - 11. Kamil Mazek (86, 9. Szymon Emche), 3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 20. Michał Grobelny, 28. Michał Mikołajczyk (79, 31. Sebastian Olszewski) - 17. Tomasz Mikołajczak (72, 8. Sam van Huffel), 10. Maciej Kona (86, 14. Adrian Rakowski), 45. Mateusz Cegiełka, 91. Mateusz Klichowicz - 30. Szymon Skrzypczak (79, 7. Artur Pląskowski).

żółte kartki: João Criciúma, Ozga.

sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
widzów: 762.

Wigrzak - 2 sierpnia 2021, 19:50:29 - *.191.148.29.ipv4.supernova.orange.pl
Zwycięstwo Chojniczanki zasłużone, nie ma co dyskutować z faktami. Skład ograny i pewny, w Wigrach dużo młodzieży, dużo wiatru z jakością już mocno słabo. Inną sprawą jest kolejny karny którego nie było przeciwko Wigrom. Myślę że u buków w ciemno można obstawiać że sędzia pokaże wapno przeciwko nam.

fansport - 2 sierpnia 2021, 19:52:44 - *.dynamic.chello.pl
już za dwa lata derby ze spartą augustów w okręgówce, tak realnie, bo grają już na tym poziomie.

Pe-pe - 2 sierpnia 2021, 19:52:57 - *.135.187.4
Czy trener Dawid Szulczek to dobry trener? Zaryzykował i się pomylił. Ale czy z tego coś „uszyje”. Czas pokaże. Wigry bez pomysłu. Lewandowski stoi około 8 sek i nie ma komu podać. Zasłużone zwycięstwo Chojniczanki.

Manolo - 2 sierpnia 2021, 19:53:11 - *.47.114.116.ipv4.supernova.orange.pl
Wigry koszmar. Dzieciak trenuje dzieci. Transfery żenada.

C - 2 sierpnia 2021, 19:53:11 - *.internetia.net.pl
No no Pani prezes to jednak fachowiec

Pele - 2 sierpnia 2021, 19:54:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewy słabo wolny nidokładny to chyba nie jest wzmocnienie

Java - 2 sierpnia 2021, 19:55:24 - *.147.126.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Choiniczanka i Stal Rzeszów główni kandydaci do awansu. Spartakus jak dobrze pójdzie, to baraże. Szkoda Wigier, poprzedni sezon jeszcze grali, mieli dobry skład, ale teraz to chyba budżet klubu się posypał.

Śliwka - 2 sierpnia 2021, 19:56:24 - *.laguna.net.pl
Dobry mecz w wykonaniu Chojniczanki, którzy mieli dziś dobrą skuteczność o czym świadczy wynik. Wigry miały kilka dogodnych sytuacji bramkowych, których nie wykorzystali co ostatecznie zemściło się na nich. Jak narazie Chojniczanka wyrasta na kandydata do awansu.

Ś.m.K. - 2 sierpnia 2021, 19:57:36 - *.137.6.161
Wigry takie słabe czy Chojna taką mocna?
U większości bukmacherów top 3 do wygrania ligi: Stal Rzeszów, Chojniczanka i Spartakus. Póki co tabela odzwierciedla tę prognozę.

m89 - 2 sierpnia 2021, 19:59:09 - *.bartoszyce.vectranet.pl
Karny z dupy...Wigry dramat

Barnaba - 2 sierpnia 2021, 20:09:32 - *.147.98.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pele- co ty oglądałeś? Lewandowski jedyny który coś grał co powtarzali komentatorzy tv. Czyscił wszystko i ani jednego błędu. Jedyne wzmocnienie przed ligą to on. Dramat to zawodnicy ofensywni, wszyscy. Zero drugiej lini, miliony strat i gra tylko do tyłu.

Rybak - 2 sierpnia 2021, 20:11:00 - *.petrus.pl
Chojniczanko mocny start brawo. Ale proszę nie spocząć na laurach bo jest sporo do poprawki.

Chojniczan - 2 sierpnia 2021, 20:11:52 - *.petrus.pl
Jako kibic z Chojnic uważam, że trochę fuksiarsko wygraliśmy ten mecz. 1 bramka ładna, druga czy słuszna (no nie wiem - sędzią nie jestem), 3 bramka to piękna i szybka kontra, a 4 to już tak wyszła z dobitki. Nie przekreślam Wigier, bo dopiero zobaczymy jak się rozkręcą za 4-5 kolejek. Mam nadzieję, że Chojniczanka też się poskleja bo gdybyśmy mieli Brodę i Byrtka w zeszłym sezonie to dzisiaj byśmy byli w I lidze. Nie każdy mecz idzie wygrać, ale Wigry zawsze były trudnym przeciwnikiem. Pozdrawiam normalnych.

1234aro - 2 sierpnia 2021, 20:18:39 - *.43.172.106.ipv4.supernova.orange.pl
Miód na moje serce, dobrze ze Jao Augusto odszedł bo był słaby , coraz słabszy, wzieliscie szrot, haha, brawo Chojna

Chojna - 2 sierpnia 2021, 20:23:18 - *.play-internet.pl
Mikołajczyk bardzo dobrze wprowadzony do zespołu. Uratował zespół przed strata bramki przy stanie 0:0 i ogólnie wyglądał solidnie. Będzie uciecha z tego chłopaka!

aaa - 2 sierpnia 2021, 20:24:13 - *.petrus.pl
Wigry nie były wcale takie słabe, wynik meczu nie do końca odzwierciedla to co działo się na boisku. Pierwsza połowa mocno wyrównana, Wigry z szansami, Chojniczanka z szansami i bramką w końcówce. Druga połowa już mocniej na stronę MKSu, bez szaleństwa, ale swoje z przodu wpadło, szczególnie jak Suwalszczanie musieli się otworzyć.

drak - 2 sierpnia 2021, 20:24:41 - *.centertel.pl
Wigry nie grały źle. Dwie 100% okazje w pierwszej połowie a potem zaczął kichę odwalać pan z gwizdkiem (bo sędzią go nazwać nie można). W tym meczu nie było co gwizdać a czrny gościiu zauważył faul po pieknym i czystym wślizgu Criciumy za co ten dostaje żółtko. Po tym gwizdku piłka idzi e na skrzydło wrzytka i bramka. Karnego to już tylko on widział. Gość zabił mecz swoją postawą. Jak Filip z konopii pojawiał się i gwizdał żeby podkreślić swoją obecność na boisku. Dlaczego w Suwałkach mamy pecha do takich sędziów? Z tej mąki będzie chleb . Wigry głowy do góry i gramy dalej!!!

0 - 2 sierpnia 2021, 20:32:31 - *.25.123.110.ipv4.supernova.orange.pl
Barnaba one nie napisał ze Lewandowski nic nie grał on napisał ze Lewandowski nie miał do kogo grać z przodu

Manolo - 2 sierpnia 2021, 20:32:45 - *.47.114.116.ipv4.supernova.orange.pl

... - 2 sierpnia 2021, 20:38:03 - *.204.17.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@fansport- kibic z ciebie żaden, matematyk jak widać też.
Bo za dwa lata to mogą być najniżej w IV lidze - czyli tam, gdzie twoja łumża.

Michał 76 - 2 sierpnia 2021, 20:40:46 - *.centertel.pl
Brawo dzialacze z Suwałk!!! Super mecz!!! Extra promocja Suwałk w TVP !!! Hasło kibiców pozdrowienia do więzienia!!! Ludzie kto rządzi tym klubem? Co się dzieje!!! Panie Prezydencie czas się obudzić!!! Pobudka!!!

obi - 2 sierpnia 2021, 20:44:57 - *.dynamic.chello.pl
Chojniczanka zasłużenie wygrała cofnięta grała z kontry . W pierwszej połowie powinno być 2:1 dla Wigier .W drugiej karnego odgwizdał złodziej w czarnej koszuli i o dziwo stał blisko.Trochę złe zmiany w Wigrach i po straconych bramkach musieli się otworzyć i efekt znamy . Trzeba popracować z zespołem zgrać go i jeszcze nie będzie źle po meczu prawie wszystkie liczby wskazywały Wigry posiadanie piłki ,strzały kornery itd

Manolo - 2 sierpnia 2021, 21:05:24 - *.47.114.116.ipv4.supernova.orange.pl

Yetyyy - 2 sierpnia 2021, 21:14:51 - *.68.160.46.network.sure.com
Buahahaha wigry spadek

Tiki-taka - 2 sierpnia 2021, 21:47:17 - *.play-internet.pl
Wigry to jeden z nielicznych zespołów w tej psęłdo lidze, które chcą grać ładny fusbal, podaniami z gracją a nie "bij a leć" jeszcze będą wygrywał tylko chłopaki muszą chwycić tą taktykę bo w innych klubach tego nie grali. Trochę cierpliwości. Trenerzy nie zboczajcie z kursu bo to jest dobra droga.

fansport - 2 sierpnia 2021, 21:58:37 - *.dynamic.chello.pl
a może ja zakładam awans sparty augustów, więc wszystko się zgadza z tymi dwoma latami.

... - 2 sierpnia 2021, 22:24:20 - *.204.17.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I pleciesz o okręgówce?...
Trollować też trza umić.

obb - 2 sierpnia 2021, 23:42:25 - *.10.206.175
@... Ale wiesz, że np. taka Bytovia w czerwcu grała w 2. lidze, a teraz zagra w czwartej, czyli dwa poziomy niżej? W 2 lata można i do okręgówki spaść z 2 ligi

zes - 3 sierpnia 2021, 3:15:39 - *.hsd1.il.comcast.net
Spoko jeszcze Wigry napsuja krwi w tym sezonie...

Mały - 3 sierpnia 2021, 5:18:31 - *.24.57.200.ipv4.supernova.orange.pl
Całkiem dobra gra Wigier w pierwszej połowie. Gdyby Mularczyk zachował zimną krew i mieliśmy trochę szczęścia przy rożnym gdy piłkę na poprzeczkę sparował obrońca było 2:0 a nie 0:1. No ale taka jest piłka. W drugiej połowie Szulczek postawił wszystko na jedną kartę i zdjął obrońców a wynik poszedł w świat. Może i lepiej, inni zaczną nas lekceważyć.

Leszek - 3 sierpnia 2021, 6:26:18 - *.play-internet.pl
A jak pisałem, że Wigry to kandydat do spadku to się śmiali

Andrzej - 3 sierpnia 2021, 11:39:34 - *.centertel.pl
Najlepszy doping cześć i chwała bohaterom,a za chwilę pozdrowienia do więzienia.

Andrzej - 3 sierpnia 2021, 11:46:54 - *.centertel.pl
Najlepszy doping cześć i chwała bohaterom a za chwilę pozdrowienia do więzienia

Tur Turek - 3 sierpnia 2021, 13:06:45 - *.hybrid.kpn.net
Pierwsza bramka w plecy, karny niesłuszny i to przekreśliło szanse. A i tak chłopaki się nie poddali, atakowali i poszły kontry. Wigry dostały 4:0 ale to nie oznacza, że są w słabej formie. A Chojniczanka po profesorsku. To też trzeba umieć, bo wiele drużyn gra ładnie ale gubi punkty.

rajac - 3 sierpnia 2021, 13:13:11 - *.netianet.net.pl
W Suwałkach skończyła się gra w gałę. Nikt nie chce na to dawać pieniędzy. A miasto wybrało siatkówkę. Utrzymanie będzie dobrym wynikiem.

Ono - 3 sierpnia 2021, 14:00:04 - *.centertel.pl
Ultrasi Suwałk siedzą w kieszeni skompromitowanego prezesa który siedzi w więzieniu. Wstyd na całą Polskę. Oni myslą że skandują fajny tekst...chociaż o myślenie nikt ich nie podejrzewa.

Żyrafa - 3 sierpnia 2021, 20:50:21 - *.centertel.pl
Niektórym ludziom w klubie nie liczy się w której lidze będą Wigry, wyniki meczy kto gra,liczy się tylko czy wypłata będzie na koncie na koniec miesiąca i czy Pan Prezydent zapewni kasę na wypłaty i funkcjonowanie klubu. Słabe to wszystko

Bocio - 4 sierpnia 2021, 0:36:11 - *.icpnet.pl
Skoro jest tak źle to dlaczego jest tak źle.