6 sierpnia 2021, 22:25:16 - dkelman
Po przerwie dwa strzały Poznań rozgrzały

W drugim piątkowym meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań wygrał 2-0 (0-0) z Cracovią. Prowadzenie gospodarzom dał na początku drugiej połowy Bartosz Salamon strzałem z dystansu, a kilka minut później po rykoszecie podwyższył Jakub Kamiński.

6 sierpnia 2021, 20:30 - Poznań (Stadion Miejski)
Lech Poznań 2-0 Cracovia
Bartosz Salamon 47, Jakub Kamiński 54

Lech: 1. Mickey van der Hart - 44. Alan Czerwiński, 18. Bartosz Salamon, 37. Ľubomír Šatka, 3. Barry Douglas - 21. Michał Skóraś (75, 8. Jan Sýkora), 6. Jesper Karlström (80, 30. Nika Kwekweskiri), 25. Pedro Tiba (69, 22. Radosław Murawski), 24. João Amaral (69, 10. Dani Ramírez), 7. Jakub Kamiński (80, 11. Filip Marchwiński) - 9. Mikael Ishak.

Cracovia: 23. Karol Niemczycki - 2. Cornel Râpă, 24. Jakub Jugas, 88. Matej Rodin, 3. Michal Sipľak (86, 33. Kamil Pestka) - 4. Sergiu Hanca, 6. Sylwester Lusiusz (46, 8. Mathias Hebo Rasmussen), 22. Florian Loshaj (78, 20. Karol Knap), 10. Pelle van Amersfoort, 73. Patryk Zaucha (46, 17. Kamil Ogorzały) - 45. Filip Balaj (46, 9. Marcos Álvarez).

żółte kartki: Ishak, Douglas - Van Amersfoort.

sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
widzów: 9111.

krzychu - 6 sierpnia 2021, 22:26:30 - *.icpnet.pl
Brawo Lech! Brawo Warta!

Leon - 6 sierpnia 2021, 22:26:52 - *.dynamic.mm.pl
Probierz odejdż jak masz honor z tą swoją całą bandą sprowadzonego szrotu zagranicznego

AntyRace - 6 sierpnia 2021, 22:26:57 - *.dynamic.chello.pl
fajnie tak bez kibolstwa na trybunach

Daro - 6 sierpnia 2021, 22:27:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten sędzia nie nadaje się na Ekstraklasę.

FANatyk - 6 sierpnia 2021, 22:27:45 - *.212.155.49
tylko warta poznańska. lech to wioski typu oborniki

anton - 6 sierpnia 2021, 22:28:05 - *.10.33.60.ipv4.supernova.orange.pl
ogrodniku idź sobie eksperymentuj z bramkarzami w swoim bytomskim taborze
Jeśli w poniedziałek nadal będziesz na ławce trenerskiej Cracovii - będzie to oznaczać, że twój szef jest niespełna rozumu

Aa - 6 sierpnia 2021, 22:28:47 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiedziałem, że to możliwe ale gorszy od tego meczu był komentator na c+ online

FANatyk - 6 sierpnia 2021, 22:29:08 - *.212.155.49
#muremzaprobierzem hehehe

BluBoy - 6 sierpnia 2021, 22:29:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Leszku ukochany 👏 czekam z niecierpliwością na transfery by jeszcze wzmocnić drużynę 🔵🙊

Kks - 6 sierpnia 2021, 22:31:50 - *.icpnet.pl
Po co chodzicie na bułgarska jak jest strajk? Niee będzie nigdy dobrze jak 9 tysi podczas strajku przychodzi!! KROL & KROLOWA LECH & WARTA

Widzewiak - 6 sierpnia 2021, 22:43:18 - *.111.247.181
Każdy to powie, Cracovia rządzi w Krakowie!

Stulejarz - 6 sierpnia 2021, 22:46:21 - *.135.2.150
Jedyne co było godne uwagi w tym meczu, to Pani Maja Strzelczyk. Nic więcej.

Vader - 6 sierpnia 2021, 23:04:41 - *.30.26.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Aż się chce na stadion miejski chodzić jak ci, którym się wydaje, że mają na cokolwiek wpływ robią coś dla ludzi normalnych, izolując się.

Kpt Wagner - 6 sierpnia 2021, 23:50:56 - *.v4.arkomnet.eu
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów wystarczająco obelżywych by opisać to co Filipiak i Probierz zrobili z Cracovii.

dlugopisy - 7 sierpnia 2021, 0:15:45 - *.6.70.227.ipv4.supernova.orange.pl
Kamiński to do końca okna transferowego nie wysiedzi w Lechu.

Cabajki - 7 sierpnia 2021, 6:08:11 - *.31.3.21.ipv4.supernova.orange.pl
Cabaj na ławce trenerskiej od razu widać efekty, dramat

Stan - 7 sierpnia 2021, 7:18:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Poznaniu radość, no i słusznie. Jednak po meczach z ogórkami, czas na poważnych przeciwników. A Cracovia to naprawdę kraksa 😄

Czarnowidz - 7 sierpnia 2021, 7:28:00 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz Lecha Poznań.Tytuł Trenera Roku już teraz można przyznać M.Probierzowi.Brawo Profesor za genialny wybór.PS.W wyścigu o Mistrza Hiperligi zostaną tylko Legia i Lech.Kilka drużyn będzie mącić :Piast,Pogoń,Lechia i Raków.Dól tabeli już ustalony na skutek pomysłu Z.Bońka o rozszerzeniu Hiperligi.

Agrps - 7 sierpnia 2021, 7:52:29 - *.play-internet.pl
Czy w tym roku panu Probierzowi się uda spuścić Cracovię?

a - 7 sierpnia 2021, 8:16:53 - *.internetia.net.pl
@Kpt Wagner - zapomniałeś dodać za klasykiem, że nie nadają się nawet dla sądu dla ludożerców...

wnuk - 7 sierpnia 2021, 8:45:24 - *.dynamic.chello.pl
@KPT Wagner. Tak ? a gdzie by była Craxa bez waszego szwajcarskiego właściciela? Więcej szacunku dla Filipiaka. Mówi językiem Lecha Kaczyńskiego, jest profesorem i obywatelem Szwajcarii.
Bez niego gralibyście z Wieczystą

Karo - 7 sierpnia 2021, 9:15:13 - *.204.48.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Lech ale niestety musi sie jeszcze wzmocnic !

js - 7 sierpnia 2021, 9:35:06 - *.centertel.pl
Bayern,Juve,Porto też zdobywali LM z jednym Polakiem w składzie. Craxa. ŻENADA!!!!

posejdon - 7 sierpnia 2021, 9:41:11 - *.static.korbank.pl
To nie Lech taki słaby był....to Radomiak taki mocny jest

herhor - 7 sierpnia 2021, 10:09:46 - *.odramedia.pl
Sędzia sylwestrzak musi mieć niesamowicie wielki kompleks względem miasta Poznania, że już drugi tydzień z rzędu próbuje przekręcić klub z tego miasta. Tydzień temu za bardzo miękki faul dał Trałce czerwoną kartkę, dzisiaj za równie miękki faul na Amaralu karnego oczywiście nie było. Do tego tendencyjne gwizdanie tylko pod Cracovię, a to za co dał kartkę Ishakowi to chyba tylko on wie. Dramat.

Morata - 7 sierpnia 2021, 10:31:29 - *.205.205.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Probierz jakby miał jaja,toby wreszcie sam zrezygnowął i skończyło by sie wreszcietojego pajacowanie. Porażka totalna z tym gościem.

Giedu - 7 sierpnia 2021, 10:41:10 - *.204.48.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pajac Probierz powinien sam odejsc

kks - 7 sierpnia 2021, 10:57:51 - *.centertel.pl
brawo, bez patoli na trybunach od razu lepsza gra, niech se ida łyse karki z ich litarem na odlew poznań, bojkotujcie jak najdłuzej, pilka nozna dla normalnych kibiców

FC Turek - 7 sierpnia 2021, 11:02:43 - *.icpnet.pl
Wielki Kolejorz KKS!

Sito Riera - 7 sierpnia 2021, 11:06:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ej. Kiedy jest koncert Piasecznego w Poznaniu?

kibic - 7 sierpnia 2021, 12:10:30 - *.dynamic.chello.pl
Niech ta Cracovia w końcu spadnie z tym swoim trenerkiem przereklamowanym i tymi pseudo "stranieri".

asd - 7 sierpnia 2021, 12:15:50 - *.icpnet.pl
Przeciętny mecz Lecha ale na Cracovie wystarczyło.

posejdon - 7 sierpnia 2021, 12:41:38 - *.static.korbank.pl
Na stadionie Lecha potrzeba ciszy...
Jak w tenisie ziemnym ...wtedy są zwycięstwa.
Niech ten bojkot trwa zawsze....wreszcie będzie mistrzostwo mozże

zsz - 7 sierpnia 2021, 12:48:20 - *.122.232.31
Jaki jest sens puszczania Niemczyckiego, który ma potężne deficyty koordynacyjne i co rusz podejmuje złe decyzje? Może to i fajny chłopak ale umiejętności ma nie za wielkie, raczej na I Ligę.

Sito Riera - 7 sierpnia 2021, 13:08:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Remis z Radomiakiem i dwa wygrane (z Górnikiem i Cracovią)

Max - 7 sierpnia 2021, 15:21:17 - *.play-internet.pl
Panie Probierz, powiedz długo Pan szukał zagranica tych amatorów do gry w piłkę ? Pokaż jaja i podejmij jedyna słuszną decyzję.

swa - 7 sierpnia 2021, 20:13:47 - *.creanova.org
brawo

Neutral60 - 8 sierpnia 2021, 10:10:32 - *.icpnet.pl
TGV nabiera prędkości !!!!!

Neutral60 - 8 sierpnia 2021, 10:22:12 - *.icpnet.pl
Tytuł informacji nie oddaje w pełni tego co się działo przy Bułgarskiej .Kolejorz 24 strzały na bramkę Cracovii .Dwie bramki i kilka obron bramkarza gości. Cracovia ZERO ( 0 ) strzałów w światło bramki Kolejorza więc bramek dla Cracovii ..." Mniej niż ZERO "....

asd - 13 sierpnia 2021, 19:48:06 - *.hviv.nl