8 sierpnia 2021, 15:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Stomil Olsztyn
Daniel Rumin 90 (k)

GKS 1962: 81. Mariusz Pawełek - 77. Remigiusz Borkała, 3. Mateusz Słodowy, 5. Michał Bojdys, 17. Dawid Witkowski - 8. Kamil Jadach (68, 7. Jakub Niewiadomski), 13. Michał Kuczałek, 20. Daniel Feruga (81, 32. Grzegorz Gulczyński), 23. Konrad Handzlik (73, 21. Adrián Balboa), 19. Łukasz Gajda (68, 14. Dariusz Kamiński) - 99. Daniel Rumin.

Stomil: 31. Krzysztof Bąkowski - 29. Damian Ciechanowski, 3. Rafał Remisz, 28. Maciej Dampc, 6. Jonatan Straus - 77. Patryk Mikita (69, 17. Patryk Zych), 4. Wojciech Reiman (89, 33. Jakub Tecław), 10. Karol Żwir, 70. Merveille Fundambu (89, 37. Hubert Szramka), 13. Łukasz Moneta (83, 97. Jakub Mysiorski) - 20. Szymon Lewicki.

żółte kartki: Gajda - Fundambu.

sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
widzów: 828.

xxxx - 8 sierpnia 2021, 16:59:26 - *.dynamic.chello.pl
Żyro i Sokołowski to jest k... porażka. Brak napastnika w Piaście. Parzyszek wykluczył obrońce w Piaście jedyna jego dzis "pozytywne" zachowanie.
Piast bez napastnika

Pawel - 8 sierpnia 2021, 17:01:50 - *.play-internet.pl
Ile Stomilu na wyjeździe?

Bibi - 8 sierpnia 2021, 17:03:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKS z Gulczasem w składzie musiał wygrać.

Swinger - 8 sierpnia 2021, 17:03:42 - *.ip.euro.net.pl
Brawo tyle. Czy to prawda że w Jastrzębiu żony górników nie pracują i to praktycznie zwyczaje jak w Iranie??

Jarząb - 8 sierpnia 2021, 17:03:42 - *.play-internet.pl
widać rękę trenera

Prawda - 8 sierpnia 2021, 17:04:57 - *.play-internet.pl
Drugi mecz Stomilu, drugi raz sędziowie kręcą. Tym razem kurp już bez mydła podyktował jedenastkę, której nie było, tak żeby już nic nie można było z tym zrobić. Jest spółdzielnia, a wy piłkarze Stomilu po meczu zbijacie piątki z tymi sprzedawczykami. Bo to nie był błąd tego dzbana z Przasnysza. Wiedział co robi.

sjz - 8 sierpnia 2021, 17:06:31 - *.dynamic.chello.pl
xxxx - matka wie że ćpiesz?

Swinger - 8 sierpnia 2021, 17:10:08 - *.ip.euro.net.pl
@Prawda.. ale bądź obiektywny. Karny ewident,, taki jest sport.. idź na spacer bo rano musisz do roboty dymac na etat

Prawda - 8 sierpnia 2021, 17:17:11 - *.play-internet.pl
@swinger Zdziwiłbyś się, i z tym etatem, i z tym ewidentnym karnym. Także martw się o siebie. Wiem co widziałem.

Szarowola - 8 sierpnia 2021, 17:22:07 - *.dynamic.chello.pl
@Prawda Oglądałeś inny mecz

Swinger - 8 sierpnia 2021, 17:30:37 - *.play-internet.pl
@Prawda to jeden z ostatnich kibiców co wierzy w teorie spiskowe. Na pewno antyszczep co wierzy w zamach smoleński i istnienie strefy 51 oraz loży P1

Stomil - 8 sierpnia 2021, 17:35:08 - *.range86-132.btcentralplus.com
Trudno,stało się. Z Arka tylko zwycięstwo. Drużyna Stomilu ma potencjal a i trener ma ambicje.Damy radę

TZta - 8 sierpnia 2021, 17:47:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil wraca na swoje miejsce !!!ich miejsce max 2 liga

Pynek444 - 8 sierpnia 2021, 17:47:58 - *.as13285.net
Napiszę to pierwszy raz. wypadło, że pod tym akurat meczem. Kupowanie czasu zmianami nie ma sensu bo rozjemca i tak dolicza do doliczonego. Zmiany trzeba robić wcześniej aby mialy wpływ na wynik, w tym wypadku za późno i do trumny

Winsztyk32 - 8 sierpnia 2021, 17:52:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie bedzie derbów stomil- sokół ostroda.Bo ostróda też spadnie do 3 ligi .Tak jak stomil do 2 ligi.To z kim derby?

Pan Kura - 8 sierpnia 2021, 17:59:53 - *.adsl.inetia.pl
@Prawda - jaki drugi mecz z rzędu sędziowie kręcą? Tydzień temu sędziowanie było na bardzo dobrym poziomie, sprawiedliwe. Za tydzień życzę Stomilowi zwycięstwa z Arką. - kibic Chrobrego

kibic - 8 sierpnia 2021, 18:00:07 - *.dynamic.chello.pl
Są jakieś plany przebudowy stadionu w Jastrzębiu??

pacia_mama - 8 sierpnia 2021, 18:01:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak będzie coś ala Pogoń Stettin

Prawda - 8 sierpnia 2021, 18:16:17 - *.play-internet.pl
@swinger Znów wszystko kulą w płot. Jak ten niby karny. Omijaj buka i kasyna bo będzie dramat. Jedni wierzą, inni liczą. Jedni wymyślają, inni wiedzą. Swing on.

Sps - 8 sierpnia 2021, 18:30:04 - *.multi-telekom.pl
Rocky Balboa w Jastrzębiu?

achim - 8 sierpnia 2021, 19:16:05 - *.dynamic.chello.pl
Troche to dziwne że sędzia z ich rejonu tak ich pokarał...no bo jak to tłumaczyć !!!

GGGGKkkkkS - 8 sierpnia 2021, 19:25:51 - *.opera-mini.net (*.254.185.233)
A kibice stomilu pamietaja jak w 2019 roku sedzia dla stomilu w 88 minucie podyktował karnego z niczego i Jastrzebie przegrało 2-1 . Dzis sedzia oddał heheh

GGGGKkkkkS - 8 sierpnia 2021, 19:26:08 - *.opera-mini.net (*.254.185.233)

Pero - 8 sierpnia 2021, 19:36:24 - *.play-internet.pl
Nic tak nie cieszy jak przegrana gumniakow !!!!!

Gks 62 - 8 sierpnia 2021, 19:37:31 - *.179.202.220.static.3s.pl
stomolu,kibicow okolo 40 -50 ,szacun za przyjazd ,

Gks 62 - 8 sierpnia 2021, 19:39:49 - *.179.202.220.static.3s.pl

Realia - 8 sierpnia 2021, 20:46:39 - *.12.227.137
Stomilu około 40 i 1 flaga, szacun za przyjazd. Mecz 2 drużyn do spadku, karma za 2019r kiedy Olsztyn wygrał dzięki sędziemu i karnym w ost. minucie. PS Olsztyn bez sponsora na koszulkach jak Pogoń🤔

zdziwiony - 8 sierpnia 2021, 22:16:48 - *.elblag.vectranet.pl
brawo dla tych 50-ściu wyjazdowiczów i dla takich wyjazdów się żyje. Wynik kogo interesuje, gdyby nas interesowała piłka nożna, bylibyśmy piłkarzami.

stary - 9 sierpnia 2021, 8:04:28 - *.dynamic.chello.pl
tak po prawdzie to 1 połowa stomil moze z dwa razy zagościł na połowie gospodarzy Brak pieniedzy było widac u obu druzyn i tak jak w Jastrzębiu tak i w Stomilu z tej mąki chleba nie będzie prawdopodobnie obie druzyny do spadku .. Szacunek dla kibiców Stomilu

Ole - 9 sierpnia 2021, 9:29:20 - *.static.ip.netia.com.pl
Szramka i Tecław Wow ludzie ?! co za wejście do drużyny wstyd .

Bongo62 - 9 sierpnia 2021, 10:48:50 - *.adsl2.static.versatel.nl
Hej GKS!!

waldi - 9 sierpnia 2021, 13:31:36 - *.147.68.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Straszna beka z tego Stomilu!

Gdzie jest - 9 sierpnia 2021, 15:17:18 - *.dynamic.chello.pl
stomil najbardziej ekspansywa drużyna w ekspansywności.

kot - 9 sierpnia 2021, 22:08:07 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
wielkie draństwo tego sędziego za podyktowanie takiego karnego atak zdecydowanie był na piłke ,