8 sierpnia 2021, 20:00 - Wrocław (Stadion Miejski)

Śląsk: 22. Michał Szromnik - 21. Łukasz Bejger, 34. Konrad Poprawa, 2. Diogo Verdasca - 10. Bartłomiej Pawłowski, 29. Krzysztof Mączyński, 6. Rafał Makowski (64, 39. Szymon Lewkot), 24. Caye Quintana (64, 7. Róbert Pich), 8. Mateusz Praszelik (73, 17. Petr Schwarz), 4. Dino Štiglec - 11. Fabian Piasecki (64, 9. Erik Expósito).

Lechia: 1. Zlatan Alomerović - 17. Mateusz Żukowski (84, 78. Mykoła Musolitin), 5. Bartosz Kopacz, 23. Mario Maloča, 20. Conrado (78, 2. Rafał Pietrzak) - 22. Joseph Ceesay (64, 79. Kacper Sezonienko), 36. Tomasz Makowski, 7. Maciej Gajos (63, 10. Bassekou Diabaté), 6. Jarosław Kubicki, 99. İlkay Durmuş - 9. Łukasz Zwoliński (63, 28. Flávio Paixão).

żółte kartki: Diogo Verdasca - Conrado, Sezonienko.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 9075.

W 8. minucie Łukasz Zwoliński (Lechia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

vv - 8 sierpnia 2021, 22:02:34 - *.devs.futuro.pl
Magiera won!

Mariusz - 8 sierpnia 2021, 22:02:39 - *.fixed.kpn.net
Sędzia przekręcił Śląska. Wszystkie stykowe sytuacje na korzyść Lechii.

pyton - 8 sierpnia 2021, 22:07:21 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
@Mariusz sam się przekręć i przestań pisać głupoty...

Bo - 8 sierpnia 2021, 22:08:36 - *.146.233.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przyjazny remis.
Tylko gdzie ten 3 król z pod Wawelu ? Tak warczeli , tak ryczeli o wielkiej zgodzie (Gts WKS Bks ),aż do końca świata. Hipokryci.

Ndndnd - 8 sierpnia 2021, 22:09:07 - *.49.253.100.ipv4.supernova.orange.pl
Lechia i Legia. 2 najgorsze koszmary Śląska. Nie pamiętam kiedy ostatnio z nimi wygralismy

Artur,,, - 8 sierpnia 2021, 22:09:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Frajerstwo mało powiedziane. Te mecze we Wrocławiu to już mają zapisane ze będzie remis. Nudne to już jest. Po co biegać od razu podpisać protokół meczowy i po zaeodach

sfswfsf - 8 sierpnia 2021, 22:12:49 - *.dynamic.chello.pl
Mariusz masz rację brak karnego dla Śląska a potem faul na Bajgerze przy stracie bramki jak uderzenie w twarz to nie faul to ja nie wiem co to

ghfdf - 8 sierpnia 2021, 22:14:41 - *.30.18.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
wkoncu remis ,gram eklape na remisy,już prawie zwątpiłem i szykowałem kase na jutrzejszy mecz a tu wpadło,super

Miki - 8 sierpnia 2021, 22:14:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten Śląski frajerska bramka dali sobie strzelić!..

skins - 8 sierpnia 2021, 22:17:01 - *.centertel.pl
To poziom 1 Ligii tyle sytuacji Lechia miała i nic .Śląsk grał rezerwami w 1 połowie .Działacze z Gdańska noc sobie nie robią nie patrzą na wyniki tylko interesy im w głowie i dlatego tak mało chodzi na mecze .

Misiek - 8 sierpnia 2021, 22:18:17 - *.dynamic.chello.pl
Wisła i Śloooooooonsk !!!

Jeremi - 8 sierpnia 2021, 22:20:51 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba być ślepym jak sędzia Przybył, żeby najpierw nie widzieć ewidentnego karnego na Ceesayu i pozwolić dalej grać, a później widzieć urojony faul Kopacza i natychmiast wskazać na wapno. To dla tych, którzy wypisują bzdury o skrzywdzeniu Śląska przez sędziego. Obie drużyny mogły wygrać i też przegrać, remis sprawiedliwy

kibic - 8 sierpnia 2021, 22:24:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Frajerem to jest Zwoliński nie trafiając w bramkę z 11 metrów
Co do meczu całkiem fajnie się to oglądało jestem zaskoczony postawą Lechii w zasadzie od dwóch sezonów tracą niby wartościowych zawodników transfery żadne a tu ze Śląskiem Magiery przy odrobinie szczęścia mogli i wygrać

WZL - 8 sierpnia 2021, 22:26:32 - *.dynamic.chello.pl
U tych dwóch zawsze na remis wiadomo parówki muszą być dzielone na pół.. Dwa warte siebie klubiki

jer - 8 sierpnia 2021, 22:32:53 - *.centertel.pl
Magiera wywal to drewno Piaseckiego,jego gra to wstyd i obciach.

SAM2 - 8 sierpnia 2021, 22:39:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Komentatorzy C+ zwrócili delikatnie na to uwagę...
Kto stoi za Piaseckim,i zmusza trenerów żeby go wystawiali do gry? Facet ewidentnie nie nadaje się do piłki.Bez złośliwości.To fakt

dobrytowar - 8 sierpnia 2021, 23:35:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@vv: won młotku!

Pan Wiesio - 8 sierpnia 2021, 23:41:10 - *.76.116.21
WZL masz rację. Mecz ogólnie taki ,,drewniany".

BeeSKa - 8 sierpnia 2021, 23:53:47 - *.252.61.15
Nie wiem z czym jest problem? Mamy przed sobą ciężki mecz w Izraelu, gdzie jest ok. 35 stopni w cieniu! Wolę nie myśleć ile będzie na boisku.
Śląsk grał w słabym na wpół rezerwowym składzie przez większość meczu. Obrona cała rezerwowa. Piłkarze jak Exposito, Lewkot, Schwarz czy Pich grali po kilkanaście minut.
W takiej sytuacji remis z Lechią to dobry wynik, bez wchodzenia w szczegóły kiedy padały bramki.

Wielek - 9 sierpnia 2021, 1:31:27 - *.43.216.28.ipv4.supernova.orange.pl
Z gry remis sprawiedliwy, ale faktem jest, że VAR przekręcił Śląsk, bo nie mam pojęcia dlaczego po dwóch minutach sprawdzania uderzenia Flavio w twarz Bejgera sędziowie VAR uznali, że nie ma podstaw do wezwania sędziego, nie pierwszy raz Lasyk przekręca Śląsk na Varze. Szromnik dzisiaj top, szkoda, że Śląsk ma dwóch tak dobrych bramkarzy i któryś musi grzać ławę. Natomiast Piasecki to masakryczne drewno, ktoś powinien nagrać jego występ w tym meczu i zatytułować "Jak nie grać w piłkę nożną", kibice niezłą bekę z niego mieli. W dodatku ten chłop prawdopodobnie nigdy nikogo nie przedryblował ze swoimi "umiejętnościami", a próby dryblingu w jego wykonaniu są mega komiczne

Grzesiek - 9 sierpnia 2021, 1:58:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry wynik dla Legii, Pogoni, Lecha, Rakowa, Jagiellonii, Piasta.

Grzesiek - 9 sierpnia 2021, 2:38:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chciałbym, żeby Śląsk przeszedł drużynę z Izraela.

Cocu - 9 sierpnia 2021, 11:08:05 - *.120.127.89.telemedia.pl
Spokojnie mógł sędzia gwizdnąć w drugą stronę. Sytuację 50/50. Natomiast jak sędzia nie widział pierwszego karnego dla Lechii? Kolejna rzecz. Kubicki fauluje na żółtko, ale sędzia puszcza akcję. Po wszystkim upomina piłkarza. Następnie Kubicki robi przynajmniej 3 faule taktyczne i co i nic. Nie pamiętam gorszego meczu w wykonaniu sądziego od kilku lat.

kibic - 9 sierpnia 2021, 11:35:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przestańcie lamentować gdyby łamaga Zwoliński strzelił to co powinien strzelić Lechia powinna to wygrać

Dante1910 - 9 sierpnia 2021, 11:42:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na deser rozjedziemy Wisłę Płock 0:2 ave RKS! 🍀 swoją drogą Śląsk nieźle przerąbał 3 pkt. Jak wcześniej Biała Gwiazda.

ZIENIU - 9 sierpnia 2021, 11:52:50 - *.10.208.232
Korekta: Gol Makowskiego w 90+5 minucie

tom11 - 9 sierpnia 2021, 14:46:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dobry wynik dla Łks

User - 9 sierpnia 2021, 17:22:02 - *.24.124.225.ipv4.supernova.orange.pl
Dobra decyzja sędziego Przybyła przy golu Makowskiego. Sekwencja była taka, że najpierw to obrońca faulował Flavio przegrywając pozycję, potem Flavio przypadkowo lub nie się odwinął. Summa summarum bramka zaliczona prawidłowo.

? - 9 sierpnia 2021, 21:30:35 - *.static.tvk.wroc.pl
Spokojnie
Śląsk oszczędza najlepszych piłkarzy na LKE
pamiętajcie, że za miesiąc będziemy grali na 3 frontach (dojdzie puchar Polski), więc trzeba oszczędzać siły)
moim zdaniem błędem było, że znów zagraliśmy 3 obrońców, przez co tracimy za dużo bramek, obrona musi liczyć 4 zawodników i koniec