13 sierpnia 2021, 19:52:56 - dkelman
Mocny początek w słoneczny piątek

W pierwszym spotkaniu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała u siebie 1-3 (1-2) z Lechem Poznań. Poznaniacy prowadzili 2-0 już w 4. minucie, gdy bramki zdobyli Barry Douglas i João Amaral, a w drugiej połowie gola dołożył jeszcze Mikael Ishak. Honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował natomiast Piotr Wlazło z rzutu karnego.

13 sierpnia 2021, 18:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-3 Lech Poznań
Piotr Wlazło 42 (k) - Barry Douglas 3, João Amaral 4, Mikael Ishak 81

Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska - 77. Artem Putiwcew, 6. Nemanja Tekijaški, 97. Wiktor Biedrzycki (30, 16. Paweł Żyra) - 13. Mateusz Grzybek, 8. Samuel Štefánik (81, 22. Michal Hubínek), 18. Piotr Wlazło, 10. Adam Radwański (69, 66. Martin Zeman), 23. Marcin Wasielewski (46, 14. Adam Hloušek) - 11. Muris Mešanović (69, 7. Roman Gergel), 24. Ernest Terpiłowski.

Lech: 1. Mickey van der Hart - 44. Alan Czerwiński (46, 16. Antonio Milić), 18. Bartosz Salamon, 37. Ľubomír Šatka, 3. Barry Douglas - 21. Michał Skóraś (71, 11. Filip Marchwiński), 6. Jesper Karlström, 25. Pedro Tiba (85, 10. Dani Ramírez), 24. João Amaral (53, 30. Nika Kwekweskiri), 7. Jakub Kamiński - 9. Mikael Ishak (85, 90. Artur Sobiech).

żółte kartki: Biedrzycki, Wlazło, Grzybek, Żyra - Douglas.

max29 - 13 sierpnia 2021, 19:58:05 - *.150.135.8
Obrona Bruk Betu 3/4 do wymiany. Jak będą tracić gole po takich błędach to szybko dołączą do walki o spadek.

BI - 13 sierpnia 2021, 19:59:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kibol: A co się popsuło?

beniaminki - 13 sierpnia 2021, 20:01:35 - *.dynamic.mm.pl
najsłabsze beniaminki od wielu lat.... Zamiast Arki, ŁKS, Tychów, Miedzi czy Korony weszły kluby od razu do spadku i to z hukiem. Przesłaba liga i wielkie szczęście Mielca, Płocka czy Zabrza -są od nich słabsi.
Co do Pyrów to zobaczymy jak sobie pograją z kimś silnym bo na razie to mieli ogórki

ZeteL - 13 sierpnia 2021, 20:05:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@BI - aparatura do produkcji ... "Ducha Puszczy".

@@@beniaminek
W tej lidze poziom wszystkich drużyn jest praktycznie taki sam. Jeżeli rakow się obudzi A lech utrzyma formę to gra o majstra rozegra się pomiędzy nimi. Legia jeżeli nie zadowoli się awansem nie ucieknie 3 frontów bez ławki. Może nie skończy jak lech rok temu ale będzie nisko. Brak siana, brak ławki zrobi swoje.
Poza tym? Aktualnie nie ma nikogo kto gra jakoś sensownie i ma mocną ławkę.

kibic - 13 sierpnia 2021, 20:53:40 - *.dynamic.chello.pl
Za tydzień uważam że lechii wiecej Wielki Lech bramek strzeli dojdzie nowy skrzydłowy już na dniach ma być w Poznaniu za rekordową sume ponad milion euro

u - 13 sierpnia 2021, 22:17:59 - *.ip.systemia.pl
Mogliby dać kamery z drugiej strony a nie pod słońce, bo nie szło tego oglądać w tv. Lub wyżej co najmniej o parę metrów

Zerościemn - 13 sierpnia 2021, 23:51:16 - *.coucou-networks.fr
u: to fakt, ciężko się ogląda mecz kiedy klara daje na szkło

Stan - 14 sierpnia 2021, 2:18:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Noooo grubo Lech zaczyna, czy wytrzyma tak do końca 🤔

Widzew - 14 sierpnia 2021, 2:52:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Kolejorz! Życzę Wam mistrzostwa w tym roku.

0xKtośx0 - 14 sierpnia 2021, 12:31:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fajnie ze są gole i ze lech wygrywa ale przyjdzie taki dzień ze przegrają narazie jest dobrze a nie będzie takiego zespołu żeby wszystkie kolejki beż porażki niech zespoły strzelają dużo goli jaki kiedyś zagłebie lubin - lech poznań 4-5 lub wisła płock - wisła kraków 4-4 oby takie wyniki były estraklasie pozdrawiam wszystkich dla normalnych a czy lech zdobędzie mistrzostwo to się okaże po nowym roku więc teraz nie rozpisuje się

Pszemke - 14 sierpnia 2021, 12:34:54 - *.interkonekt.pl
Trzeba powiedzieć otwarcie, że Lech ma mega szanse na zdobycie mistrza. Wręcz najlepszą od lat. Muszą tylko nie maścić meczów i jako tako punktować. Legia już ma minimum fazę grupową LKE, więc szykuje się im gra na więcej, niż jednym froncie. A znając polskie problemy z takim graniem to będą pewnie gubić punkty w Ekstraklasie. Tym bardziej, że w Legii ławka rezerwowych nie jest wybitna. A jeszcze Raków ma szansę na puchary, więc kolejny groźny przeciwnik może mieć dodatkowe "ciężary". Pytanie kluczowe czy Lech ostatecznie pogonił demony z poprzedniego sezonu. Okaże się to pewnie w kolejnych meczach z trochę lepszymi rywalami.

Neutral60 - 15 sierpnia 2021, 20:00:19 - *.icpnet.pl
TGV nadal się rozpędza. Teraz stacja Gdańsk zostanie zaliczona zgodnie z planem. Nie będzie zmian w rozkładzie następnych rywali.