14 sierpnia 2021, 17:58:31 - mistol94
Slavia wygrała w lidze

Slavia Praga, która jest rywalem Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji Ligi Europy, wygrała 2-0 (1-0) w wyjazdowym meczu 4. kolejki czeskiej ekstraklasy z Mladą Boleslavią.

14 sierpnia 2021, 16:00 - Mladá Boleslav (Lokotrans Aréna)
FK Mladá Boleslav 0-2 SK Slavia Praga
Jan Kuchta 36, Ivan Schranz 83

Slavia: 1. Ondřej Kolář - 8. Lukáš Masopust (77, 3. Tomáš Holeš), 15. Ondřej Kúdela, 6. David Zima, 19. Oscar Dorley - 20. Ubong Ekpai, 27. Ibrahim Traoré (84, 25. Jakub Hromada), 7. Nicolae Stanciu, 32. Ondřej Lingr (58, 26. Ivan Schranz), 12. Abdallah Sima (77, 21. Mads Emil Madsen) - 16. Jan Kuchta (58, 11. Stanislav Tecl).

żółte kartki: Dominik Plechatý - Ondřej Kúdela, Jakub Hromada.
czerwona kartka: Vojtěch Smrž (45. minuta, Mladá Boleslav, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Miroslav Zelinka.
widzów: 3712.

Slavia po trzech meczach ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.

Pierwszy mecz Slavii z Legią zostanie rozegrany 19 sierpnia o godz. 19:00 w Pradze, a spotkanie rewanżowe odbędzie się 26 sierpnia o godz. 21:00 w Warszawie.

Dino - 14 sierpnia 2021, 18:00:45 - *.dynamic.chello.pl
Różnica klas na każdej pozycji w stosunku do Legii. Podobny wynik będzie w Warszawie.

Darek - 14 sierpnia 2021, 18:03:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale taka sama różnica klas, jak nie większa, jest między Slavią a Ferancvarosem tylko że to trzeba jeszcze udowodnić na boisku

Astle - 14 sierpnia 2021, 18:07:59 - *.dynamic.chello.pl
Legia z tymi grajcorami nie ma co szukać w Pradze;
oni dzisiaj będą mieć kłopoty z Wartą

Bolo - 14 sierpnia 2021, 18:19:08 - *.158.46.138
Tytul powinien brzmiec: Slavia wygrala w El. Ligii konferencji. Przeciez to formalnosc

Reader - 14 sierpnia 2021, 18:26:37 - *.dynamic.chello.pl
w Czeskiej Lidze to tylko teraz Slavia Praha
Sparta Praha zaczyna wychodzić troszkę z cienia
reszta to niezłe dziadostwo (nawet Viktoria Plzen
teraz słabizna)

@Reader - 14 sierpnia 2021, 18:41:12 - *.play-internet.pl
Dobrze, że u nas same potęgi, w tym jedna drużyna ze stolicy na szczeblu centralnym. To jest chyba ewenement w skali europejskiej albo i nawet światowej.

Pazurek - 14 sierpnia 2021, 18:50:33 - *.cust.tele2.se
Do @Reader:
W wielu Europejskich ligach tak jest, n.p. w Tippeligan w Norwegii.

janek - 14 sierpnia 2021, 21:07:02 - *.dynamic.chello.pl
Niesamowite...liga, która zajmuje końcowe miejsce w trzeciej dziesiątce rankingu UEFA, sprzedaje młodych piłkarzy za psie pieniądze i nie posiada żadnej myśli szkoleniowej uważana jest za jedną z lepszych w Europie przez niektórych buahahaha.