14 sierpnia 2021, 21:52:55 - euzi
Gole skronią Legii bronią

Legia Warszawa wygrała 2-0 (1-0) w wyjazdowym meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy z Wartą Poznań. Zwycięstwo mistrzowi Polski dali strzałami głową Rafael Lopes i Tomáš Pekhart.

14 sierpnia 2021, 20:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 0-2 Legia Warszawa
Rafael Lopes 39, Tomáš Pekhart 49

Warta: 1. Adrian Lis - 2. Jan Grzesik, 16. Aleks Ławniczak, 4. Robert Ivanov, 22. Konrad Matuszewski - 10. Milan Corryn (72, 9. Mateusz Kuzimski), 21. Mateusz Kupczak, 6. Łukasz Trałka, 20. Szymon Czyż (58, 17. Mateusz Czyżycki), 11. Michał Jakóbowski (65, 7. Mario Rodríguez) - 99. Adam Zreľák.

Legia: 1. Artur Boruc - 55. Artur Jędrzejczyk, 4. Mateusz Wieteska, 17. Maik Nawrocki - 22. Kacper Skibicki (88, 29. Lindsay Rose), 99. Bartosz Slisz, 8. André Martins (88, 63. Jakub Kisiel), 20. Ernest Muçi (46, 82. Luquinhas), 21. Rafael Lopes (75, 11. Mahir Emreli), 3. Mateusz Hołownia - 9. Tomáš Pekhart (83, 39. Maciej Rosołek).

żółte kartki: Ivanov, Matuszewski - Rafael Lopes.

djdd - 14 sierpnia 2021, 21:55:43 - *.dynamic.chello.pl
Warta drugi sezon na obcym stadionie i nikt nie robi szumu. Kolejny powinni zacząć dwie ligi niżej, jeśli to się nie zmieni.

fansport - 14 sierpnia 2021, 21:55:44 - *.dynamic.chello.pl
mistrzem polski jest legia, legia najlepsza jest, legia to jest potęga, legia cwks

Vulkan - 14 sierpnia 2021, 21:55:44 - *.85-237-185.tkchopin.pl
Prymitywy warszafskie

... - 14 sierpnia 2021, 21:57:21 - *.204.52.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu łazienkowi od paru lat grają w tych piżamach, a nie tradycyjnie, na biało-czarno?

rąbnietyNa - 14 sierpnia 2021, 22:04:30 - *.dynamic.mm.pl
Te rymy na 90minut sa na poziomie gimnazjum....

b79 - 14 sierpnia 2021, 22:24:00 - *.play-internet.pl
Ale Polactwo ujada, bo drużyna z ich stolicy wygrała. Był czas się przyzwyczaić.

fansport - 14 sierpnia 2021, 22:26:47 - *.dynamic.chello.pl
cw, cwk, cwks legia !

Azer - 14 sierpnia 2021, 22:32:34 - *.play-internet.pl
Znów się szykuje parówkowy miszcz.

do Azer - 14 sierpnia 2021, 22:37:51 - *.dynamic.chello.pl
Ttylko się nie popłacz.

Giovanni - 14 sierpnia 2021, 22:55:47 - *.146.96.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Warta zawsze może w PZPN domagać się reasumpcji tak samo jak Śląsk Wrocław w UEFA.

Dziadu70 - 14 sierpnia 2021, 23:04:27 - *.jmdi.pl
już głupszy tytuł ciężko było wymyślić?

y - 14 sierpnia 2021, 23:13:18 - *.204.52.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bo to układa poeta z farsafskiego poleta

zordi - 15 sierpnia 2021, 0:52:16 - *.dynamic.mm.pl
uff na całe szczęście lasyk zrobił swoje i już po paru minutach pokazał Warcie,że tak łatwo to goli się nie strzela legiuni. Piękne odwołanie brameczki gdy obrońcy z wawki spali..
Gdyby nie to to mielibyśmy dramat i pewnie wygraną mistrza Poznania. I to jest ta różnica między polską ligą a europejskimi pucharami którą trudno jest przeskoczyć- nie ma tam pana lasyka niestety..

Conference - 15 sierpnia 2021, 8:04:24 - *.centertel.pl
Trzeba Kibicowac Warcie nie tyle na boisku , co zeby mogli zagrac w pucharach .W przyszloscu jak klub na fajnym stadionie w Kaliningradzie nie awansuje do coraz nie lepszej najlepszej rosyjskiej ligi to goscinie zagra moze w extraklasie.
A mniej zartobliwie , Legia "wrzutka" Warszawa skacze nie gorzej jak narciarze po kolejne mistrzostwo . Trenowanie na afere wystarczy na drugoligowcòw formatu europejskiego

skins - 15 sierpnia 2021, 8:16:53 - *.centertel.pl
Strzelają ale obcokrajowcy ciekawe czy dadzą radę grać w Europie i lidze?

p.s - 15 sierpnia 2021, 8:41:32 - *.centertel.pl
A zeby inne z ekstraklasy zagraly w fazie grupowej rozgrywek UEFA to - Monako gra w Lidze Francuskiej , wiec czemu nie zaprosic polonijnego zespołu Kosmos Nowy Jork załoźonego i w takich mogliby grac zagraniczni "młodzieżowcy" . Inaczej zostaje powiekszenie pierwszej ligi do 24 druzyn i zrobic puchar ligi , ktory wylonilby wsrod zaplecza dodatkowego pucharowicza . Sponsorami byliby kibice i to frekeencja zaliczalaby to przystapienia . Przy zalozenii meczu jak w Szczecinie 20tys * 50 bilet = milion i powyzej 10 spotkan to wiecej niz nagroda za wygranie ligi .

Janek - 15 sierpnia 2021, 10:03:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędzia robił wszystko aby Legi nie stała się krzywda.A Stefański jak by mógł to Var by sprawdzał 10 minut wcześniej od akcji dla mnie nie było spalonego w 2 minucie.

Łowom - 15 sierpnia 2021, 10:28:37 - *.184.167.19.ipv4.supernova.orange.pl
Janek musisz kupić większy telewizor lub udać sie do okulisty
Boli bo ma bolec a spalony jak drut

Łubu_Dubu - 15 sierpnia 2021, 10:30:43 - *.centertel.pl
Slisz z Martinsem w środku pola to jakaś kpina.Slavia się po nich przejedzie jak Hapoel po Śląsku.

herhor - 15 sierpnia 2021, 10:32:01 - *.odramedia.pl
Najlepszy zawodnik ostatnich lat daniel z w̶a̶r̶s̶z̶a̶w̶y
̶ bydgoszczy znów nie zawiódł i zapewnił jedynej słusznej drużynie 3 punkty.

Neutral60 - 15 sierpnia 2021, 20:03:22 - *.icpnet.pl
Żółte kartki były tylko dla Zielonych. To ma być obiektywne sędziowanie. Układ dalej działa ?

Dziadu70 - 15 sierpnia 2021, 20:32:13 - *.jmdi.pl
Mam pytanie do wszystkich ujadających zwłaszcza z poznania:kto nie pozwolił warcie strzelić prawidłowo więcej goli niż stracili?

Kaki - 15 sierpnia 2021, 20:54:40 - *.204.48.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obrona Warty doslownie podarowala Legii prezent !

Rota - 15 sierpnia 2021, 22:44:20 - *.icpnet.pl
Zwierzęta . Pobili ojca z synkiem .

Kolejorz - 15 sierpnia 2021, 22:56:38 - *.play-internet.pl
Lech gra w Lidze Europy czy Lidze konfederacji? Nie widzę w programie żadnej tv. Dzięki za odpowiedź.

zordi - 15 sierpnia 2021, 23:31:13 - *.dynamic.mm.pl
legiunia już po 3 min powinna przegrywać 0-1 bo zrobiono klasyczny wałeczek aby znowu (jak zawsze) pociągnąć ją za uszka do góry. To jest bez końca i w każdym sezonie, dziwne tylko że teraz w canal plus wprost powiedzieli że to było przegięcie (szacunek).
W każdym bądź razie- bez zmian- oszustwo jak co sezon.
I NIE WARTA NIE MUSI STRZELIĆ WIĘCEJ SKORO MECZ JEST PRZEKRĘCONY PO 5 MINUTACH. Niestety w pucharach nie ma polskich sędziów na meczach legii i TO JEST PRAWDZIWY PROBLEM tej drużyny...

Cybi007 - 16 sierpnia 2021, 2:23:42 - *.man.poznan.pl
Piotr Lasyk powinien być poddany wariografem i odpowiedzieć na pytanie czy sędziował na korzyść Legii Warszawa. Tak samo jak w zeszłym sezonie przy pandemii trener Michniewicz na konferencji pomeczowej przyznał że grali przeciwko Warcie Poznań chorzy zawodnicy z temperaturą co powinno być jednoznaczne z przyznaniem walkowera gdyż narażali zawodników swojej i przeciwnej drużyny.

Neutral60 - 16 sierpnia 2021, 8:09:29 - *.icpnet.pl
do Dziadu 70 -Popatrz sobie na niedzielną Liga + (lub powtórki tej audycji).Sędzia Liczmański jednoznacznie ocenił ,że spalonego w początkowych minutach meczu nie było .I jak tu mówić ,że w meczach z L jest obiektywne sędziowanie .Z L pod takim parasolem ochronnym w Extraklasie niemożliwością jest uzyskać korzystny wynik innym zespołom. Na szczęście " w Europie" tego parasola już nie ma i tam można poznać obiektywnie "moc" L.

Ty - 16 sierpnia 2021, 17:40:42 - *.play-internet.pl
Hools stolica 70+ !!!! lub 13 !!!

Dziadu70 - 16 sierpnia 2021, 20:14:45 - *.jmdi.pl
doNeutral60
a według ligi plus to ile warta celnych strzałów oddała? nawet jeśli by tego gola sędzia uznał to sorki za dwa strzały w słupek punktów nie przyznają...
i tak jak mówisz na szczęście tylko Legia na razie ma puchary.
serdecznie pozdrawiam zakompleksioną prowincję

Ricardinio - 17 sierpnia 2021, 9:31:54 - *.centertel.pl
spalonego nie bylo.co zarzucił Lyczmanski Varowcowi Stefańskiemu który zle wyrysował linie.wtedy wynik mógłby być różny. A bandycki napad na starsze osoby to wstyd dla stolicy.bandyci

jjo - 17 sierpnia 2021, 14:32:45 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
W Canal+ jak jeden mąż mówili że spalonego nie było że warowcy chyba zgłupieli. W TVP nikt nawet się nie zająknął na ten temat, -jak to sie mówi "nie było tematu". Znowu robi się wałki dla Legii? Gdybym był kibicem Legii to wstydziłbym sie takich sytuacji. Co to ma być? No dobra Legia strzeliła dwie bramki i wynik powinien brzmieć 2-1 ale wszycy wiedzą, że drużyna strzelająca na 1-0 ma hanicap, bo statystyki powiadają, że większość takich drużyn meczu nie przegrywa. Kibicuję Polskim drużynom w pucharach ale Polscy sędziowie Legii nie pomagają, wręcz przeciwnie. Pchając ją w lidze doprowadzają do pewności piłkarzy Legii, że tak będzie w pucharach. A przecież wszyscy wiemy jaką opinię ma Legia w Europie - heloł zamknięta trybuna na Slavię !!!