15 sierpnia 2021, 12:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Przemysław Bargiel 42 (k), Filip Olejniczak 82 - Michał Fidziukiewicz 21, Adrian Dudziński 51

Śląsk II: 12. Maksymilian Boruc - 18. Patryk Caliński, 4. Kacper Radkowski, 34. Szymon Michalski (85, 3. Piotr Celeban), 17. Mariusz Pawelec, 11. Szymon Krocz (75, 14. Michał Szmigiel) - 7. Grzegorz Kotowicz (75, 15. Hubert Konstanty), 10. Mateusz Młynarczyk (70, 5. Filip Olejniczak), 33. Adrian Bukowski, 27. Przemysław Bargiel - 41. Bartosz Marchewka (70, 21. Filip Michalski).

Motor: 87. Seweryn Kiełpin - 2. Adrian Dudziński, 4. Wojciech Błyszko, 91. Ariel Wawszczyk, 11. Paweł Moskwik (58, 3. Kamil Rozmus) - 33. Vitinho (70, 17. Filip Wójcik), 27. Piotr Kusiński (85, 7. Maciej Firlej), 6. Tomasz Swędrowski, 77. Piotr Ceglarz, 45. Adam Ryczkowski (84, 80. Sebastian Rak) - 8. Michał Fidziukiewicz.

żółte kartki: Pawelec, Sz.Michalski - Kusiński, Moskwik, Rozmus.

widzów: 871.

Adam - 15 sierpnia 2021, 14:02:06 - *.play-internet.pl
Stal, Ruch, Motor- awans.

Ruli - 15 sierpnia 2021, 14:03:00 - *.is.net.pl
Jeżeli Moskwik w tej drużynie jest kapitanem to co my chcemy osiągnąć. Sagan sam przegrał ten mecz późnymi zmianami. Druga połowa była fatalna a ze strony trenera fatalna reakcja.

Znawca - 15 sierpnia 2021, 14:04:35 - *.play-internet.pl
Znowu kielpin? Co ten Sagan wyprawia Madejski do bramki!

LOT707 - 15 sierpnia 2021, 14:10:51 - *.adsl.inetia.pl
Sagan miej honor i odejdź najlepiej z dyrektorem sportowym.

Yuri - 15 sierpnia 2021, 14:14:39 - *.centertel.pl
Z taką grą to Motor może co najwyżej na ryby pojechać ! Patałachy

Michael - 15 sierpnia 2021, 14:16:21 - *.dynamic.chello.pl
Mam pytanie ,co robi Moskwik w tej drużynie ? I jeszcze z opaską(kto mu ją dał ) !!To jest wstyd jak był kręcony przez małolatów ze Śląska .Otwórzcie oczy w końcu w tym sztabie !!Vitinho w 2 połowie kompetnie niewidoczny ,w defensywie kryminał ,w ogole nie pomagał Dudzinskiemu

Do Znawca - 15 sierpnia 2021, 14:17:44 - *.dynamic.chello.pl
Akurat Kiełpin kilka dobrych interwencji miał, a od stanu 2:2 wybronił dwie sytuacje, które powinny zakończyć się bramkami dla Śląska. Obrona tragiczna...z taką grą to może znowu jakieś miejsca 7-9 a nie żaden awans.

Barbara - 15 sierpnia 2021, 14:26:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ruch,Stal...te dwie drużyny najsolidniejsze po 3 kolejkach punktowo i z gry

Kibol - 15 sierpnia 2021, 14:28:04 - *.dynamic.chello.pl
Seweryn bdb zawodnik. Pełen profesjonalizm.
Bytom pozdrawia!

Pero - 15 sierpnia 2021, 14:31:36 - *.play-internet.pl
Chyba Kiełpin buty czyści Saganowskiemu że stoi w bramce ,Madejski wracaj na bramke

WKS1947 - 15 sierpnia 2021, 14:45:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Śląsk. Najważniejsze że nie przegraliśmy z Szarowolą. Śląsk&Lechia&Miedź&Opava&Fradi

Polok - 15 sierpnia 2021, 14:55:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie rozumiem pastwienia się nad Kiełpinem. Na warunki II ligowe, w perspektywie całej rundy będzie mocnym punktem.

Avia - 15 sierpnia 2021, 14:56:16 - *.191.206.36
Jka cierpliwość nowobogackiego się skończy, to klubik Motorek wyląduje znowu w 4 lidze. Klubik budowany na szybko, zawsze kończy na dnie. W każdym bądz razie awansu Motorka do 1 ligi nie przewiduję. Taki bezpieczny środek tabeli.

Papież - 15 sierpnia 2021, 15:00:47 - *.adsl.inetia.pl
Helikopter spod lubelskiej wsi mamy prośbę.... to forum jest dla 2 ligi a nie A klasy. Pożegnaj się ładnie, przeproś i spadaj.

rexx - 15 sierpnia 2021, 15:06:05 - *.43.229.208.ipv4.supernova.orange.pl
siema do wks1947 synu Sląsk i Motor zgoda na wieki

do Pero - 15 sierpnia 2021, 15:10:30 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny "znawca", który meczy nie ogląda, a komentuje, pojęcia gościu kompletnie o piłce nie masz

Kolo - 15 sierpnia 2021, 15:38:54 - *.play-internet.pl
Kolega ze świdnika nie wie co mówi i jak się ośmiesza.
Avia już w drodze do Ligi Mistrzów ?

gość - 15 sierpnia 2021, 15:45:28 - *.10.28.66.ipv4.supernova.orange.pl
taki to miał być drugi Messi ten Bargieł, a tu z trudem do rezerw Śląska 04 Wrocław się łapie

Artur,,, - 15 sierpnia 2021, 16:06:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@WKS1947,,Nie wycieraj gęby ta święta Nazwa WKS,,kreciku lub śledziku,, mordeczka w kubel

Bolo - 15 sierpnia 2021, 16:13:00 - *.dynamic.chello.pl
MOTOR tradycyjnie na początku nagubi punktów a później będzie za późno zeby cokolwiek zrobić w kwestii awansu

e(L)ka - 15 sierpnia 2021, 16:40:33 - *.147.39.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Spartakus, wazny punkt w walce o utrzymanie.

Harry - 15 sierpnia 2021, 17:37:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po 3 kolejkach eksperci piłkarscy ,już wiedzą komu 1 liga.To sa własciwie nie eksperci .Tylko geniusze piłkarscy.Oj przepraszam Janusze piłkarscy chciałem napisać

Motorek92 - 15 sierpnia 2021, 17:42:06 - *.play-internet.pl
Kielpin wygrał ten mecz, świetnymi interwencjami. Średnio za gościem przepadam, ale tutaj uczciwie trzeba przyznać, że uratował nam tyłek. Moskwa… nie skomentuje. Pytanie co się stało z Wojcikiem, bo chyba ewidentnie jest pod formą. To jest gra zespołowa, piłkę się podaje, a nie samemu jedzie. Takimi głupotami trafiamy sytuacje potencjalnie bramkowe.

Besta - 15 sierpnia 2021, 18:04:38 - *.dynamic.chello.pl
Do motorek 92: Tak to jest właśnie słuchać tych durniów komentujących mecz na Sportize zamiast samemu oglądać mecz. Jechał z piłka ryczkowski, zamienili się pozycja z wojcikiem, a szanowny pan drze się w niebogłosy ze to wojcik. ( tez widzę, ze nie ma formy z końcówki tamtego sezonu, ale jeśli chodzi o ta konkretna sytuacje to ryczkowski spieprzyl to koncertowo zamiast wyłożyć do pustej wyżej wspomnianemu) na 3:1

kibic - 16 sierpnia 2021, 0:45:35 - *.dynamic.mm.pl
Dziadostwo sie robi jak co sezon. Przeciętność. Jaki awans??? Z czym do ludzi???

bazyli - 16 sierpnia 2021, 7:56:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kibic, nie ma co narzekać. To dopiero trzecia kolejka..Lepszy remis niż porażka.

kaj - 16 sierpnia 2021, 10:14:32 - *.43.242.39.ipv4.supernova.orange.pl
Najśmieszniejsze jest to że po 3 kolejkach już piszecie kto będzie awansował. Polskie ligi są tak dziwne że nic nie można przewidzieć bo któryś z prezesów powie że jednak nie chcemy awansować i będzie seria przegranych.

kaj - 16 sierpnia 2021, 12:52:31 - *.43.242.39.ipv4.supernova.orange.pl
Jeszcze w sobotę Maksymiliana było więc imieniny Cichockiego. Jak na kacu grać i jeszcze w samo południe.

kibic - 16 sierpnia 2021, 15:03:33 - *.dynamic.mm.pl
Spartakus już złapał zadyszkę, zielony stolik tym razem nie pomoże.

rympał - 16 sierpnia 2021, 15:40:06 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Do ludzi zasad z Wrocławia: w Poznaniu jest Amica a w Lublinie już nie Spartakus?