Widzewiak - 18 sierpnia 2021, 19:56:30 - *.play-internet.pl

pacia_mama - 18 sierpnia 2021, 19:57:03 - *.customers.d1-online.com

Musztarda - 18 sierpnia 2021, 19:57:10 - *.centertel.pl

kabaret - 18 sierpnia 2021, 19:58:43 - *.nos-oignons.net
ha ha ha! Rycerze jesieni

KonczyceM - 18 sierpnia 2021, 19:58:43 - *.silesnet.pl
BrawoGks

Realia - 18 sierpnia 2021, 19:58:43 - *.dab.02.net (*.64.22.226)
Kibice ŁKS zamiast wspierać zespół skupili się na obrażaniu sędziego i naszych graczy... Sędzia akurat bezbłędne zawody, ŁKS słaby coś... Zasłużony REMIS AVE PS Chamstwo ŁKSu 7 żółtych kartek

Aaaa - 18 sierpnia 2021, 19:58:43 - *.dynamic.chello.pl
Karny kpina.

druhBoruch - 18 sierpnia 2021, 20:00:22 - *.teoc.pl
Masakra. Dobrze że na mecz nie poszedłem, ale trzeba trwać przy swojej decyzji, dąbrowskiego i tosika nie mam zamiaru oglądać z przeplatanką na piersi. Siedem zółtek, marzenia o ekstraklasie? nie z przytułą

ŁKS LODZ - 18 sierpnia 2021, 20:00:25 - *.toya.net.pl
Karny z dupy. Po wuja ten VAR jest potrzebny ?

Max - 18 sierpnia 2021, 20:00:25 - *.centertel.pl
Szkoda słów.

patryki - 18 sierpnia 2021, 20:00:25 - *.fixed.kpn.net
Przyjechaliśmy na sparing z 18 letnim bramkarze szeroko rezerwowy skład i 1 pkt Sukces

pep - 18 sierpnia 2021, 20:00:25 - *.adris.hr
Sędzia elegancko przekręcił ŁKS...

skandalik - 18 sierpnia 2021, 20:02:14 - *.dynamic.chello.pl
Drazik wróć

GKS - 18 sierpnia 2021, 20:02:15 - *.dab.02.net (*.64.22.226)
Brawo chłopaki, ŁKS padaka straszna i chamstwo 7 żółtych kartek. Bravo sędzia UCZCIWE zawody, tak wiem Łódź teraz płacze na sędziego... Ludzie był VAR tu nie ma opcji pomyłki
z taką grą GKS się utrzyma a ŁKS niech zapomni o awansie, takie są REALIA

stary - 18 sierpnia 2021, 20:03:51 - *.dynamic.chello.pl
1 punkt z ŁKS w ciemno ..Nie taki Wilk straszny

druhBoruch - 18 sierpnia 2021, 20:03:53 - *.teoc.pl
Masakra, dobrze że się nie wybrałem na mecz. Awans? Z przytułą na pokładzie, w życiu !!!

Zawiszak - 18 sierpnia 2021, 20:03:54 - *.dynamic.chello.pl
Brawo sędzia i warowi!!!
Naprawdę dobra i mądra decyzja!!
ŁKS chwilami miał przewagę,ale waleczność młodzików z Jastrzębia przeciwko mega poprzepłacanym Łkaesiakom wystarczyła.
Zawiszaki trzymają za was Gks Jastrzębie.
W imię starych zasad.

Pabi - 18 sierpnia 2021, 20:05:59 - *.play-internet.pl
Zastanawiam sie po co ten var caly pilkarz jastrzebia sie sam przewraca. Popatrzcie sobie glaby na powtorki. Oni w tym var to chyba slepi i narabani tam siedza.

stary - 18 sierpnia 2021, 20:06:01 - *.dynamic.chello.pl
1 Punkt z ŁKS w ciemno nie taki wilk straszny ..

Pabi - 18 sierpnia 2021, 20:06:02 - *.play-internet.pl

Szarowola - 18 sierpnia 2021, 20:06:04 - *.dynamic.chello.pl
Karny ewidentny. ŁKS słaby.

assalico - 18 sierpnia 2021, 20:06:04 - *.nonanet.net
"Wielki" ŁKS, który przy 2:1 z słabiakami z Jastrzębia zaczyna grać no obronę Częstochowy. Wielkie, to oni mają co najwyżej pampersy.

Pabi - 18 sierpnia 2021, 20:06:04 - *.play-internet.pl

pep - 18 sierpnia 2021, 20:06:50 - *.adris.hr
@gks: jest var, nie ma opcji pomyłki, sędzia kos: potrzymaj mi piwo

War OK - 18 sierpnia 2021, 20:07:13 - *.dynamic.chello.pl
War OK!!!!!.

@pep - 18 sierpnia 2021, 20:08:22 - *.dab.02.net (*.64.22.226)
ta... Po 10min powinno być 2:0 dla GKS! Fajny ten ŁKS taki nie za mocny... 🤣🤣🤣

?! - 18 sierpnia 2021, 20:09:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co z nieuznana bramka dla Jastrzębia w 1 połowie kanciarze z Łodzi ?

@Zawiszak - 18 sierpnia 2021, 20:13:16 - *.dab.02.net (*.64.22.226)
ZAWISZAK SZACUN ❤ Remis sprawiedliwy, a sędzia był OK ŁKS stracił jakość i weszło chamstwo (frustracja?) 7 karyek☹🤔🤪

@Zawiszak - 18 sierpnia 2021, 20:15:09 - *.dab.02.net (*.64.22.226)

Astra - 18 sierpnia 2021, 20:17:17 - *.147.0.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
GKS brawo ale to drugi z rzędu mecz,gdzie powinniśmy wygrać. Korona i ŁKS szczęśliwie punktowali z GKS.

GKS - 18 sierpnia 2021, 20:19:08 - *.internetia.net.pl
dzięki chłopaki za walkę

Sztajger - 18 sierpnia 2021, 20:19:26 - *.play-internet.pl
Pozdrowienia z dzielnicy Widzew😁

Sztajger - 18 sierpnia 2021, 20:19:49 - *.play-internet.pl

max - 18 sierpnia 2021, 20:21:35 - *.28.41.40
Kolego z adresu ".dab.02.net " pod kilkoma nickami rozmawiasz sam ze sobą, nie nabijaj więcej postów - wszyscy to widzą, patrz ile twój widzewek dostaje dziś z Arką. Informacyjnie nie tylko dla ciebie: nie było karnego, sędzia i VAR przekręcili ŁKS

spox1984 - 18 sierpnia 2021, 20:22:12 - *.dynamic.chello.pl
widać kto się bał wyniku po żółtych kartkach

Alain - 18 sierpnia 2021, 20:23:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
APeciaki spod Kaliskiego jak zwykle pokrzywdzeni przez los ;)
Jak widać w piłkę same nazwiska nie grają ...

Tamahawk - 18 sierpnia 2021, 20:28:57 - *.adsl.inetia.pl
Mecz oglądałem i niestety ale sędzia dramat. Sypał kartkami za byle przewinienia. Karnego nie powinno byc- nawet komentatorzy widząc powtórki tak twierdzili także karny z kapelusza. Sprawdźcie sobie statystyki a potem o rzeknijcie kto był lepszy. Gks grał na remis. Szczęśliwy strzał ferugi i karny z kapelusza odebrał ŁKS zwycięstwo.

Fooxx - 18 sierpnia 2021, 20:31:30 - *.static.telenet.be
Brawo Jastrzębie ŁKS czyli łódzka kompromitacja sportowa ;)

Kielon - 18 sierpnia 2021, 20:47:48 - *.dynamic.chello.pl
Gościu z Jastrzębia, w 2 połowie z Koroną nie stworzyliście żadnej bramkowej sytuacji. Tak więc nie wypisuj bzdur, że z Koroną przgrakidcy niesprawiedliwe...samo bieganie to lekkoatletyka...

Kloc - 18 sierpnia 2021, 20:53:51 - *.play-internet.pl
ŁKS dramat.. Za co oni biorą pieniądze? Kto ich tu poprowadził. Ale personalnie proszę😫🙏🙏

sts - 18 sierpnia 2021, 20:58:16 - *.centertel.pl
Chłopki nadal myślą, że jak sędzia nie powie UWAGA SPRAWDZAM VAR to tam nikt nie patrzy w te monitory xD

Timy - 18 sierpnia 2021, 20:59:32 - *.toya.net.pl
Jak ktos ma po tym meczu pretensje do sedziego to znaczy, ze o pilce nie ma pojecia. To jest wina sedziego, ze przy 2-0 nasi pilkarze zaczeli spacerowac? Karny ewidentny. LKS nie ma defensywnego pomocnika na poziom 1 ligi.

?! - 18 sierpnia 2021, 21:01:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

nik666 - 18 sierpnia 2021, 21:01:39 - *.toya.net.pl
komentatorzy powinni zająć się komentowaniem meczu,a nie oceniać pracę sędziego! Oni nie mają zielonego pojęcia o sędziowaniu!Nawet w B-klasie nie mogli by sędziować,a gdzie pierwsza liga!A redaktor naczelny powinien zabronić tym śmiesznym panom ,oceniać czy był karny czy nie!

obserwator - 18 sierpnia 2021, 21:01:45 - *.play-internet.pl
Od ponad 2 lat piszę, że ŁKS nie potrafi bronić. Wystarczy ich nacisnąć, grać wysokim pressingiem, a momentalnie stają się elektryczni i zagubieni. Poszli w parodię tiki – taki mimo że do takiego stylu gry potrzebni są piłkarze z europejskiego topu. Skutki tego kabaretu widać gołym okiem. Karykaturalne próby rozgrywania od tyłu, wspomniany pressing przeciwnika, pełne gacie, zagubienie, strata bramki. O ustawieniu przy wrzutkach rywala lub stałych fragmentach gry lepiej nie wspominać. Identyczna parodia. Jeden patrzy na drugiego oczami przepełnionymi paniką i pytającym zakłopotaniem. Dzisiaj będą mieli wytłumaczenie, tzn zwalą na sędziego.

sps - 18 sierpnia 2021, 21:06:29 - *.ip.prioritytelecom.net
brawo walczace Stalowe Jastrzebie! pokazaliscie moska gdzie ich miejsce!

@max - 18 sierpnia 2021, 21:06:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@max teoje przepowiednie się nie sprawdzają póki co 33’ i Arka Widzew 0-1

sjz - 18 sierpnia 2021, 21:08:43 - *.mobile.kpn.net

@max - 18 sierpnia 2021, 21:21:07 - *.dab.02.net (*.64.22.226)
tak się składa, że jestem z Jastrzębia i w dpie mam Widzew 🤣 Realia (mój nick) są takie, że wynik jest sprawiedliwy a sędzia go NIE wypatrzył! Cieszcie się że nie było 0:2 po 10min bo przy odrobinie szczęścia powinno! PS GKS nie płakał jak sędzia zabrał Gajdzie gola. Prowadziliście 2:0 sami jesteście sobie winni. AVE TRZECIAK i GKS

Gieksa - 18 sierpnia 2021, 21:26:16 - *.vps.ovh.net
Brawo ! Ofensywa ma moc ... Brakuje szczęścia, ale ważny remis , z Kielc cudem nie wywieźliśmy żadnego punktu ... Teraz jest chociaż 1 ~~ Brawo za walkędla drużyny.
Odważna decyzja trenera stawiając na młodego bramkarza z takim przeciwnikiem ... Z drugiej strony z kim ma się przecierać jak nie z ŁKS ?
Uważam , że Pawełek pewnie by to wyłapał - co nie znaczy , że byśmy wgrali ( ja na prawdę mam bardzo duży szacunek do niego !!!!)
Jest moc i ciekawe perspektywy przed meczem z Reską

max - 18 sierpnia 2021, 21:32:15 - *.28.41.40
Kolego o rozdwojeniu nicków i jaźni "dab.02.net" - i pozostali - obejrzyj sytuację z karnym gdzie nawet komentator był pewien że karny będzie anulowany po analizie VAR: 3:53 minuta
-22-wszystkie-bramki_6994652/

Kris - 18 sierpnia 2021, 22:08:59 - *.dynamic.chello.pl
Czy Janek Sobociński to nie miał być wytransferowany do Charlotte fc?

rycho - 18 sierpnia 2021, 22:11:33 - *.111.247.120
Tak patrzę na skład Jastrzębia i widzę prawie zupełnie nową drużynę w porównaniu do poprzedniego sezonu. W poprzednim sezonie w kadrze był tylko bramkarz Reclaf (dzisiaj debiut 18 latka), obrońcy Bojdys (w 4 meczach zagrał łącznie 35 minut), Słodowy (7 meczów wiosną), D.Witkowski i Zalewski (3 mecze wiosną - łącznie 124 minuty), w pomocy Feruga i Zejdler a w ataku Rumin.

Jas - 18 sierpnia 2021, 22:30:03 - *.internetia.net.pl
Łks już nie płaczcie, wasi piłkarze mogli nas dobić w 1 połowie. Po drugiej bramce Łks był zbyt pewny wygranej i myślami chyba przy kolejnym meczu, a tu taki zong. Zapomnieliście, że GieKSa walcząca, walcząca zawsze do końca..... i stało się 2-2 !!!.

Jas - 18 sierpnia 2021, 22:36:12 - *.internetia.net.pl
Łks już nie płaczcie, mogli wasi piłkarze ten mecz wygrać już w 1 połowie. Po 2 bramce poczuli się zbyt pewnie, chyba myśleli już o kolejnym meczu a tu taki zong. Zapomnieli, że GieKSa walcząca, walcząca zawsze do końca.... no i stało się 2-2 !!!

Kibic Koro - 18 sierpnia 2021, 22:37:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jastrzębie jest mocne ,trzeba przyznać przekonaliśmy się.Niestety liczą się pkt.powodzenia dowalcie innym drużynom.

@max - 18 sierpnia 2021, 22:45:06 - *.dab.02.net (*.64.22.226)
@max, akurat kometarz w tym meczu to dno i totalna stronniczość, jak i zachowanie eŁKaeSiaków 7 żółtuch kartek. Mam szacunek do ŁKS z meczu w J-biu gdzie 2 lata temu wygrywając gryźli trawe i faulowali na czerwoną kartkę w 92minucie prowadząc 2:0, wtedy awansowaliście, ale zwolniliście trenera, zabraliście nam Wróbla, GKS się posypał i Wy jak widać też, dno

Zenek - 18 sierpnia 2021, 22:47:32 - *.29.5.172.ipv4.supernova.orange.pl
To nawet nie jest przekręt. Biorąc pod uwagę, że był VAR to panowie powinni stracić licencję. Zapytałem 9 sędziów na tweeterze i 9 powiedziało, że należy się karta za symulowanie i sytuacja jest oczywista.

rycho - 18 sierpnia 2021, 23:04:26 - *.111.247.120
Co do karnego - ataku na nogi nie było. Wyglądało że zawodnik Jastrzębia był ściagany w dół.

@zenek - 18 sierpnia 2021, 23:07:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@zenek
Ciekawa teoria , na podstawie powtórek z 1 kamery w tv takie pochopne wnioski… to tylko zrozpaczony desperat może pociskać na necie jak tyyyyyyyy.

Beeeksy łk - 18 sierpnia 2021, 23:11:07 - *.dynamic.chello.pl
Beksy łódzkie zremisowały to nawet WAR jest beee.
Tak to jest się s...a niż pupę ma!
?..
To jak beksy z łodzi rezygnujemy z WARu bo łksik nie może wygrać uczciwie meczu???

@max - 19 sierpnia 2021, 0:51:25 - *.111.247.120
chętnie zobaczyłbym ujęcie z kamery na której widać byłoby co zrobił obrońca ŁKSu ze swoją prawą reką gdy mijał go zawodnik Jastrzębia. Dopiero wtedy mozna byłoby powiedzieć czy był karny czy nie. Po sposobie w jaki upadł Jastrzębianin wyglądało że został pociągnięty a sędzia był bliżej niż ty czy ja.

Garbaty - 19 sierpnia 2021, 9:36:06 - *.dab.02.net (*.146.112.120)
A wystarczylo dowiezc wynik do konca i bylyby kolejne 3 punkty. Strata punktow na wlasne zyczenie, u siebie z zespolem z dolu tabeli.

tomc - 19 sierpnia 2021, 10:01:18 - *.147.102.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
brawo Gosław Jedłownik zawsze Gosław nigdy GGKS

Timy - 19 sierpnia 2021, 11:17:25 - *.centertel.pl
Po obejrzeniu kilkadziesiat razy powtorki sytuacji z karnym: Klimczak nie byl zainteresowany pilka, kombinowal tylko jak wytracic z rytmu przeciwnika, a ten w umiejetny sposob to wykorzystal. Zwroccie uwage na ruch reki Klimczaka. P.S. Szacunek dla Pana Jacka Trzeciaka.

FC Godów - 19 sierpnia 2021, 19:10:03 - *.laguna.net.pl
@tomc jak dawno cię nie było wiejski głupku. Wypuścili cię na przepustkę z Rybnika?

FC Żory - 19 sierpnia 2021, 21:50:22 - *.play-internet.pl
FC Godów, nie obrażaj wiejskich głupków bo tomc przy nich nawet nie może stanąć.