21 sierpnia 2021, 15:24:01 - bartekwr9
Gol samobójczy Adama Dźwigały

Adam Dźwigała strzelił gola samobójczego, a jego FC Sankt Pauli przegrał 1-3 (1-1) w meczu 4. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z SC Paderborn 07.

21 sierpnia 2021, 13:30 - Paderborn (Benteler-Arena)
SC Paderborn 07 3-1 FC Sankt Pauli
Adam Dźwigała 44 (s), Kai Pröger 65, Sven Michel 90 - Guido Burgstaller 28

żółte kartki: Sven Michel - Eric Smith.
czerwona kartka: Philipp Ziereis (6. minuta, Sankt Pauli, za faul taktyczny).

sędziował: Benjamin Brand (Bawaria).

W 8. minucie Dennis Srbeny (Paderborn) nie wykorzystał rzutu karnego (Nikola Vasilj obronił).

Dźwigała grał do 62. minuty, gdy zmienił go Christian Viet.

FC Sankt Pauli ma na koncie siedem punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

MM. - 21 sierpnia 2021, 15:53:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adam strzeliłeś bramke

jerry - 21 sierpnia 2021, 15:57:54 - *.finemedia.pl
To ze to w ogole wyjechalo z ligi powinno sie znalezc w ksiedze Guinessa. W slabiutkim Ave co mecz to babol, murzyny sie za glowe lapaly co on wyrabial. Podobnie w St.Pauli, co dostanie szanse to im mecz przegrywa. Jak widac wystarczy jakies powolanie do kadry [plus gazilion wyst w kadrach mlodziezowych za nic] by sie pobujac po Europie.

koN1k - 21 sierpnia 2021, 16:53:59 - *.eltronik.net.pl