Kamil Drygas 50 (k), 72 (k), Krystian Getinger 56 (s), Kóstas Triantafyllópoulos 88 - Grzegorz Tomasiewicz 34

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 97. Luís Mata - 18. Michał Kucharczyk (87, 17. Mariusz Fornalczyk), 14. Kamil Drygas (90, 99. Mateusz Łęgowski), 64. Kacper Kozłowski (75, 61. Kacper Smoliński), 10. Luka Zahovič (46, 21. Jean Carlos Silva), 27. Sebastian Kowalczyk (46, 7. Rafał Kurzawa) - 9. Piotr Parzyszek.

Stal: 13. Rafał Strączek - 11. Maksymilian Sitek (72, 17. Wiktor Kłos), 32. Jonathan de Amo, 21. Mateusz Matras, 5. Mateusz Żyro, 23. Krystian Getinger - 10. Mateusz Mak, 8. Maciej Urbańczyk (77, 7. Maciej Domański), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 27. Marcin Budziński (61, 2. Albin Granlund) - 92. Aleksandyr Kolew (46, 9. Maciej Jankowski).

Gacek - 21 sierpnia 2021, 16:54:52 - *.dynamic.chello.pl
Na piechotę do Mielca dziady!!!!!!!!!

Question - 21 sierpnia 2021, 16:55:17 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń jest mistrzem czego ?

Ermeli - 21 sierpnia 2021, 16:56:53 - *.play-internet.pl
Prezes lanser nic nie robi. Narcyz ktory nic nie robi poza wlasnym lansem. Smutne to. Gdzie jakis pomysl na prowadzenie klubu?

Tomo39 - 21 sierpnia 2021, 16:56:55 - *.8.165.181.ipv4.supernova.orange.pl
O blado ta stal wygląda. Gol po farcie i potem autobus w bramce i liczeniem na cud i dowiezienie wyniku

cxcx - 21 sierpnia 2021, 16:56:55 - *.play-internet.pl
Brawo, pojechane z ogórkami.

Kibic - 21 sierpnia 2021, 16:56:55 - *.87.0.28
Po co na boisku był nasz wielki kapitan Getinger Jankowski i Żyro.Wstyd i dno

y - 21 sierpnia 2021, 16:58:01 - *.30.50.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń jest miszczem okienka transferowego.

Jedyny - 21 sierpnia 2021, 16:58:31 - *.play-internet.pl
Prezes lanser nic nie robi. Nie ma pomyslu na klub tylko lans wlasnej osoby.

...... - 21 sierpnia 2021, 16:58:40 - *.dynamic.mm.pl
Kolev zszedl,zaczelo sie Jankowski show

fdsf - 21 sierpnia 2021, 17:01:13 - *.dynamic.chello.pl
Pogon nic nie grala

Strategia - 21 sierpnia 2021, 17:02:13 - *.dynamic.chello.pl
Runjaić usiadł sobie i pomyślał: nie mam zawodników którzy potrafią strzelać gole z akcji.
Wiec wymyślił sobie nową strategię: każę im strzelać w zawodników rywala. Jak piłka trafi w rękę to mamy karnego jak w nogę rywala to może samobój wpadnie.
Jak wymyślił tak i zrobił.

fks - 21 sierpnia 2021, 17:06:00 - *.dynamic.mm.pl
porazka wkalkulowana wiadomo na Pogoni najlepsi maja klopoty no ale 4 bramki to za duzo.Slaby mecz Getka,Budzinskiego o Jankowskim nie wspomne,Doman narazie bez formy.Gdzie te zapowiadane 3 wzmocnienia?oby nie w zimie.

kęsik - 21 sierpnia 2021, 17:07:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po golu z przypadku Stali śmierdziało znowu dramatem ale na szczęście Kowalczyk został karnie ściągnięty z boiska i można było normlanie grać.

Bod - 21 sierpnia 2021, 17:11:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dokładnie tak jak Strategia pisze. Będzie wielkie ajwaj, jak to Pogoń wygrała. Tylko gdyby nie trzy prezenty STALI, ledwo by remis uratowali.

Hetman - 21 sierpnia 2021, 17:13:27 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Mielec , Betbet i Leczna spadek

STAL - 21 sierpnia 2021, 17:14:22 - *.dynamic.mm.pl
Fakt zasłużona przegrana, ale nie zasłużone 4:1. Drugi karny. Fakt ręka ale ją chował zupełnie naturalne ułożenie w tej sytuacji do tego piłka lecąca poza boisko ręką skierowana w poprzeczkę nie miała szans wpaść do bramki lub trafić do przeciwnika w tej sytuacji więc nie koniecznie to musiał być karny. Faul Domańskiego na kartkę ?? ciekawe. Sędzia może nie beznadziejny ale marny.

STAL - 21 sierpnia 2021, 17:17:56 - *.dynamic.mm.pl
Innymi słowy Stal nie zasłużyła aby wygrać, ale Pogoń zdecydowanie nie zasłużyła na 4:1. Marna skuteczność i kupa szczęścia.

Rafaello - 21 sierpnia 2021, 17:18:48 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Stragedia i Bod a co ta wasza Stal grała,że tak się jaracie?2 ligowy piach,tam wasze miejsce.

ja - 21 sierpnia 2021, 17:20:12 - *.play-internet.pl
Groszek nic nie strzelił.

Prawdziwe - 21 sierpnia 2021, 17:25:32 - *.centertel.pl
Było.pisane przed po.zatrudnieniu Majewskiego że to nie trener....

Bod - 21 sierpnia 2021, 17:27:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie jaramy się Rafałku. Gra STALI była słaba. Tylko że Pogoń z akcji strzeliła w końcówce i to fuksem.
Jeszcze do komentatorów Canal+ - dlaczego oni często przy sytuacjach podbramkowych pytają się jeden drugiego ,,gdzie jest piłka", ślepcy?

stal - 21 sierpnia 2021, 17:28:42 - *.dynamic.mm.pl
@Rafaelo wiadomo ze Stal slaby mecz ale jakby nie 3 prezenty to ledwo byscie zremisowali i tacy wielcy jestescie?popatrz z drugiej strony.Pilka to nie jazda figurowa tylko liczy sie to co w sieci,mozesz oddac 1 celny strzal i wygrac mecz a oddasz 20 i nie strzelisz gola.Moze kiedys zmienia przepisy i beda punkty za posiadanie pilki,i kto odda wiecej strzalow a nie bramki.

Hultaj - 21 sierpnia 2021, 17:29:11 - *.play-internet.pl
Szkoda tego trenera Majewskiego,co on może zrobić z takimi grajkami,wkasztanil się zdrowo obejmując posadę trenera Stali.

Bod - 21 sierpnia 2021, 17:44:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oooo SiarTar się odezwał. Ciekawe dlaczego tydzień temu się nie udzielał???
A co się stało z Klopsem i Foxem?
Mamuśki komputery pozabierały?

Leon Zawod - 21 sierpnia 2021, 17:44:52 - *.220.101.236
Paczul chyba jednak nie przebierze się za Borata.

...... - 21 sierpnia 2021, 17:47:25 - *.dynamic.mm.pl
nie jestem za tymi ani tymi.2 karny z kapelusza gosc bije w reke z 2m,zawodnik Stali niema czasu na reakcje,ponadto pilka leci obok bramki,a dzieki rece zmienila kierunek i bramkarz z klopotami.Jak nowy prezes tego nie zmieni to dalej beda druki,i niechodzi mi o ten mecz tylko kazda druzyne w lidze.Pogon cienki mecz,bramki po prezentach,jak ktos wyzej pisal,bo z gry ledwo remis wielkiej Pogoni z tymi ogorkami jak wy piszecie,a z tymi ogorkami chyba na wiosne przegraliscie i sen o vice padl,to kim wy Pogon jestescie?wodą z ogórków?A te ogorki z Mielca wydaje mi sie ze namieszaja jeszcze,z doswiadczenia wiem ze nic tak nie buduje jak to ze wszyscy skazuja kogos na spadek

Kapiszon - 21 sierpnia 2021, 17:48:19 - *.net.brewet.pl
Tempo meczu musiało być spacerowe skoro Parzyszek wytrzymał całe 90 minut.

POGOŃ - 21 sierpnia 2021, 18:06:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pogoń bez żadnych problemów wygrała na spokoju, Stal bardzo słaba.

Ultras Sta - 21 sierpnia 2021, 19:27:56 - *.dynamic.chello.pl
Nie ma spiny. Dziś pech, oby w piątek w arcy ważniejszym meczu z Łęczną los nam tego dzisiejszego pecha wynagrodził i żebyśmy zgarnęli 3 pkt. Zdecydowanie korzystniej jest wygrać z Łęczną i przegrać z Pogonią niż na odwrót.

Ryba - 21 sierpnia 2021, 19:29:50 - *.adsl.inetia.pl
Hej. Pogoń po 1 połowie powinna już 3-0 prowadzić. Jeden błąd i gol. W 2 połowie dużo lepsza i wynik zasłużony.
A Ty Marek oglądałeś ten mecz?

Aro - 21 sierpnia 2021, 20:15:35 - *.play-internet.pl
Już widać rękę Majewskiego

krótko - 21 sierpnia 2021, 20:44:25 - *.160.111.21
@Aro - nawet dwie.

marcos - 21 sierpnia 2021, 20:46:30 - *.dynamic.chello.pl
W drugiej połowie zeszło 2 najsłabszych w Pogoni i gra trochę się ruszyła. 2 rzeczy do trenowania: przyjecie piłki i strzelanie, ale nie w ostatniej chwili w przeciwnika.

Ostatnie minuty bez komentatorów były świetne
Czy ktoś tak też miał? Od około 85 nie było słychać komentatorów tylko kibice I atmosfera ze stadionu brawo. !!!

STAL - 21 sierpnia 2021, 22:05:00 - *.dynamic.mm.pl
Jeżeli ktoś pisze że Stal dno to co to jest Pogoń ?
Gdyby nie 2 karne z czego drugi naciągany i samobój to co by zagrali ? Męczyli się z tym dnem strasznie. Fakt Stal szału nie gra ale z takim budżetem bez wzmocnień po odejściu wartościowych graczy. Pogoń zaś z dużo większymi pieniędzmi i z (niby) mocnymi wzmocnieniami i nic ciekawego nie pokazali dosłownie NIC. Zero totalnie nic ciekawego ! Gdyby nie ten słaby sędzia mogło by być różnie. Chociaż z gry faktycznie Stal nie zasłużyła na trzy punkty.

P_S - 21 sierpnia 2021, 22:30:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do statystyków. Pogoń w jednej połówce strzeliła 4 gole nie tracąc żadnego?

Gryfita - 21 sierpnia 2021, 23:09:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siedem lat temu Śląsk prowadził w Szczecinie 1:0 i przegrał 1:4. Komentarz w internecie brzmiał (tytuł): "Było nie drażnić gryfa...". Wtedy to Jarosław Fojut wrzucił Śląskowi gola z własnej połowy boiska. Ale wtedy nie było czterech goli w jednej połowie.

.ycom - 22 sierpnia 2021, 1:19:04 - *.sub-174-197-136.myvzw.com
Co z tym drugim Kurzawà ?

Adam Sando - 22 sierpnia 2021, 8:45:51 - *.dip0.t-ipconnect.de
Stal Mielec zagrała dobry mecz dwa przypadkowe rzutu karne podparte nieuzasadnionymi żółtym kartkami spowodowały że Stał przegrała ale za tydzień gramy o 3 pkt z Górnikiem Łęczna który się na boisku nie połožy.

remek - 22 sierpnia 2021, 12:35:49 - *.adsl.inetia.pl
Komentarze o ogórach itp. masakra , popatrzcie na historię , nazywać tak 2 MP to mogą tylko młodzi kibice bądż kibice sukcesu , proszę to osiągnąć z jakim kolwiek klubem i wtedy tak pisać ( zapewniam że w latach 70 było dużo trudniej , mocniejsza liga mocniejsze kluby) i nie pisać że historia się nie liczy , bo jeżeli się nie liczy to historia Polski też się nie liczy?

Xxxxxx - 22 sierpnia 2021, 19:49:12 - *.11.37.110.ipv4.supernova.orange.pl
@@@remek
Szczerze ? Gdyby kluby grały za zasługi to i ruch powinien grać w e klapie, tak jak Widzew czy zapomniane szombierki. Teraz jest teraz i aktualnie stal, lęczna, termalica to trzy kluby gotowe do spadku. Chodź pogon pokazała niewiele na stal wystarczyło. Pogon nie ma napastnika ani skrzydeł A i tak wygrała.