21 sierpnia 2021, 22:56:10 - LukaszR
Debiut Michała Lewandowskiego w ACR Messina

Michał Lewandowski zadebiutował w barwach ACR Messina w wygranym 3-2 (2-2) wyjazdowym meczu I rundy Pucharu Włoch Serie C z SS Juve Stabia. Polski bramkarz rozegrał cały mecz.

21 sierpnia 2021, 21:00 - Castellammare di Stabia (Stadio Romeo Menti)
SS Juve Stabia 2-3 ACR Messina
Nicholas Fantoni 25 (s), Giuseppe Panico 38 - Lorenzo Simonetti 5, Andrea Adorante 45, Filippo Damian 80

żółte kartki: Giuseppe Esposito - Daniele Sarzi Puttini, Gabriele Morelli, Tommaso Busatto.

sędziował: Valerio Crezzini (Siena).

Messina w II rundzie zagra na wyjeździe z Foggia Calcio. Spotkanie zostanie rozgrane 15 września.

e(L)ka - 21 sierpnia 2021, 23:00:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Lewy, Bayern to juz przeszłość.

abc - 21 sierpnia 2021, 23:15:55 - *.dynamic.mm.pl
We włoskiej lidze trudniej mu cos strzelić niż w słabej Bundeslidze.

Mastah - 22 sierpnia 2021, 3:13:18 - *.sub-174-197-142.myvzw.com
Do tych powyżej. Co to za herezje wypisujecie o szczelaniu goli przez Lewego. Przecież pisze jak byk że on teraz na bramce grał przez całe 90 minut. Trenerzy uznali że w ataku się wypalił i na bramke go dali. Takie małe przekfalifikowanie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania, panowie.

Znawca - 22 sierpnia 2021, 9:40:57 - *.net.autocom.pl
Nie ma się co się dziwić, wybrał ligę włoską, lepszą od niemieckiej.

Bajdur - 22 sierpnia 2021, 10:20:22 - *.dynamic.chello.pl