22 sierpnia 2021, 12:58:39 - dwieladek
Gol Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił gola dla Nagoya Grampus w wygranym 1-0 (0-0) meczu 25. kolejki japońskiej ekstraklasy z Avispą Fukuoka. Była to jego pierwsza ligowa bramka w barwach nowego klubu w tym sezonie.

22 sierpnia 2021, 11:00 - Toyota (Toyota Stadium)
Nagoya Grampus 1-0 Avispa Fukuoka
Jakub Świerczok 49

żółte kartki: Shumpei Naruse - Emil Salomonsson, Douglas Grolli.

sędziował: Hajime Matsuo.
widzów: 12 172.

Świerczok wszedł na boisko w przerwie w miejsce Hiroyukiego Abe.

Nagoya Grampus zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów.

Brawo Kuba! Bytom pozdrawia

kitaniec - 22 sierpnia 2021, 13:50:19 - *.dab.02.net (*.147.194.135)
1 bramka w 25 kolejce sezonu. I to ma być reprezentacyjny poziom?

kaassper - 22 sierpnia 2021, 13:56:35 - *.telpol.net.pl
Można prosić link na YouTube

fajasport - 22 sierpnia 2021, 13:56:36 - *.adsl.inetia.pl
lewus ma zero bramek na koncie w ekstraklasie japoni!!!!

BeeSKa - 22 sierpnia 2021, 17:09:35 - *.252.61.15
Bardzo ładna bramka. Pomimo wszystko szkoda, że nie da się zatrzymać najlepszych piłkarzy Ekstraklasy przed wyjazdem nawet w tak egzotyczne dla piłki miejsca. W każdym klubie w Polsce z miejsca wszedłby do 11-stki.

matiid - 23 sierpnia 2021, 1:00:02 - *.arpnet.pl
Nagoya - Shonan 74 min. Kim Min-Tae (Soma Y.)

matiid - 24 sierpnia 2021, 23:07:42 - *.arpnet.pl
Nagoya - Avispa Fukuoka 49 min. Świerczok Jakub (Yoshida Y.)