22 sierpnia 2021, 19:52:34 - LukaszL
Debiut Mariusza Stępińskiego w Árisie Lemessoú

Mariusz Stępiński zadebiutował w barwach Árisa Lemessoú w wygranym 2-1 (2-0) wyjazdowym meczu 1. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Olympiakósem Lefkossías. Polski napastnik grał do 65. minuty, gdy zmienił go Matija Špoljarić.

22 sierpnia 2021, 18:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AE Olympiakós Lefkossías 1-2 Áris Lemessoú
Fílippos Eftychídis 90 - Witalij Kwaszuk 36, Daniel Sikorski 42

żółte kartki: Edgar Salli - Daniel Sikorski, Steeve Yago, Witalij Kwaszuk, Matija Špoljarić, Andréas Frángos.

sędziował: Giórgos Nikoláou.

W 57. minucie na boisku w zespole gospodarzy pojawił się Peter Wilson (ostatnio Podbeskidzie Bielsko-Biała), który zmienił Fabrice'a Kah. Do 86. minuty w drużynie gości grał natomiast Daniel Sikorski (w przeszłości Górnik Zabrze, Polonia Warszawa oraz Wisła Kraków), którego zmienił Morgan Brown, zaś poza kadrą znalazł się Mihai Răduț (kiedyś Lech Poznań).

Garg - 22 sierpnia 2021, 20:04:33 - *.146.226.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Daniel Sikorski najlepszy napastnik polski

Kasia95 - 22 sierpnia 2021, 20:15:17 - *.dynamic.chello.pl
Super mecz zagrał, oglądałam, BRAWO MARIUSZ!

rR - 22 sierpnia 2021, 20:20:22 - *.184.145.236.ipv4.supernova.orange.pl
Daniel Sikorski - najlepszy napastnik Polski!

Robchy - 22 sierpnia 2021, 20:27:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nagłówek powinien być bramka Daniela Sikorskiego A nie debiut stępińskiego

leskowiec - 22 sierpnia 2021, 23:20:11 - *.dynamic.chello.pl
W sumie czemu nie piszecie o bramkach tego Sikorskiego? Że typ 24 gole załadował zeszłego sezonu, w szokum o_O

Smuda - 23 sierpnia 2021, 0:55:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Mariusz nie wykreci w tym sezonie statystyk takich jak Sikorski w poprzednim sezonie to moze juz sie pakować na pociąg do Łodzi. Skoro Sikorski w tej lidze moze byc takim kozakiem to Stepina musi byc lepszym.

zzz - 23 sierpnia 2021, 7:32:01 - *.136.138.174
Sikorski,Wilson...No,no! Mistrzostwo jest ich :D

egzpert - 23 sierpnia 2021, 8:30:33 - *.centertel.pl
Bo lepiej pisać o jakimś Andre Deju, który kopie po niemieckich kartofliskach..

ron - 23 sierpnia 2021, 9:01:38 - *.dynamic.chello.pl
24 gole typa, który w naszej lidze miał problem z trafieniem z dwóch metrów w bramkę robi wrażenie. Liga Cypryjska jest niewiele słabsza od naszej (zresztą lekki dołek jest tam od niedawna, parę lat temu była nawet mocniejsza), a na pewno znacznie wyższa poziomem od naszej I ligi. Widać, że Sikorski na stare lata złapał jakąś mega jak na swoje możliwości formę, albo coś się w nim w końcu odblokowało, bo te teksty, jaki to z niego ponoć talent to chyba każdy pamięta.

zip - 23 sierpnia 2021, 15:31:45 - *.31.75.201.ipv4.supernova.orange.pl
Stepinski od 2015/16 nie strzelił wiecej niż 10 bramek w lidze...
Za 2 lata wraca w podkulonym ogonem do kraju...

Bart - 25 sierpnia 2021, 21:07:15 - *.icpnet.pl