25 sierpnia 2021, 19:59:52 - Pietaszek
Bramka Piotra Strączka w Pucharze Słowacji

Piotr Strączek strzelił gola dla drugoligowego FK Slavoj Trebišov w przegranym 1-2 (1-0) meczu II rundy Pucharu Słowacji z trzecioligowym MFK Vranov nad Topľou. Dla 21-letniego napastnika był to pierwszy gol w tych rozgrywkach.

25 sierpnia 2021, 17:00 - Vranov nad Topľou (Štadión MFK Vranov nad Topľou)
MFK Vranov nad Topľou 2-1 FK Slavoj Trebišov
Daniel Hreha 59, Jakub Straka 64 - Piotr Strączek 40 (k)

żółte kartki: Daniel Hreha, Lukáš Kulich - Peter Rokyta, Ervín Matta.

sędziował: Boris Benedik.

Strączek rozegrał cały mecz.

Bonus BGC - 25 sierpnia 2021, 21:28:29 - *.centertel.pl
Super, gość z trzeciej ligi słowackiej strzela gola na jakimś pastwisku... Zazdroszczę "kariery" masakra...

eee - 26 sierpnia 2021, 7:12:29 - *.sinusnet.pl
@Bonus BGC - Właśnie widać, ale nie łam się, może jeszcze wypłyniesz. Powodzenia w B-klasie!

JACOB - 26 sierpnia 2021, 23:52:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl