27 sierpnia 2021, 19:54:52 - dwieladek
Gol Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił gola dla Dinama Moskwa w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 6. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Łokomotiwem Moskwa. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

27 sierpnia 2021, 18:00 - Moskwa (WTB Ariena)
Dinamo Moskwa 1-1 Łokomotiw Moskwa
Sebastian Szymański 41 - Fiodor Smołow 23

żółte kartki: Sebastian Szymański - Maciej Rybus, Rifat Żemaletdinow, Dmitrij Barinow, Alexis Beka Beka.
czerwona kartka: Dmitrij Barinow (90. minuta, Łokomotiw, za drugą żółtą).

sędziował: Kiriłł Lewnikow (Sankt Petersburg).

W drużynie gospodarzy Szymański grał do 75. minuty, gdy zmienił go Dmitrij Skopincew, a w zespole gości całe spotkanie rozegrał Maciej Rybus.

Dinamo jest wiceliderem z 13 punktami na koncie, a Łokomotiw zajmuje czwarte miejsce w tabeli z 12 "oczkami".

z - 27 sierpnia 2021, 20:04:47 - *.toya.net.pl
hahaha strzela w ogórkowej lidze wielkie mi halo, a w reprezentacji nie gra tyle w temacie

Baca - 27 sierpnia 2021, 20:23:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Alexis Beka Beka

Gosc - 27 sierpnia 2021, 20:56:29 - *.reda-rumia.vectranet.pl
do "z" , ogórkowa Liga? Na pewno Polska, każdy obiektywny kibic o tym wie! nie jest nią jednak liga Rosyjska pozdrawiam.

illadian - 27 sierpnia 2021, 20:59:40 - *.centertel.pl
brawo

polska.pl - 27 sierpnia 2021, 21:01:06 - *.datapacket.com
do repry go

Mars - 27 sierpnia 2021, 23:06:11 - *.play-internet.pl
Strzelil gola w ogorkowej lidze top 10 liga, Przeciez sprawdzony byl w reprezentacji, za slaby delikatny zawodnik.Nie ma miejsca w srodku pola dla niego.Jest zielu , klich moder i krychowiak, a na skrzydlowego i wahadlowego sie nie nadaje!

snl - 27 sierpnia 2021, 23:42:10 - *.play-internet.pl
Dlaczego uparty zołza na siłę robi ze środkowego pomocnika skrzydłowego??? I próbuje zrobić z palacza bramkarza??? Jak brakuje mu skrzydłowych to niech powoła Cebulę, a bramkarzy to niech błaga na kolanach o powrót Fabiańskiego, lub króla Artura. Przecież ten parodysta zostanie zwolniony po 3 najbliższych kompromitacja h!

dobrytowar - 28 sierpnia 2021, 1:00:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@snl: aby do listopada Szymański powinien być na euro.

Boa - 28 sierpnia 2021, 21:04:29 - *.centertel.pl
I co? Znowu geniusz Sołza na wahadle ofensywnego pomocnika będzie wystawiać?