27 sierpnia 2021, 22:22:13 - dkelman
Emocji ułamek pomimo dwóch bramek

W drugim piątkowym meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań zremisowała 1-1 (0-0) z Jagiellonią Białystok. Bramkę dającą prowadzenie gospodarzom na początku drugiej połowy zdobył Mateusz Kuzimski, a chwilę później wyrównał Fedor Černych.

27 sierpnia 2021, 20:30 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 1-1 Jagiellonia Białystok
Mateusz Kuzimski 48 - Fedor Černych 50

Warta: 1. Adrian Lis - 2. Jan Grzesik, 16. Aleks Ławniczak, 4. Robert Ivanov, 22. Konrad Matuszewski (69, 19. Jakub Sangowski) - 7. Mario Rodríguez (69, 3. Jakub Kiełb), 21. Mateusz Kupczak, 6. Łukasz Trałka (77, 15. Michał Kopczyński), 17. Mateusz Czyżycki, 10. Milan Corryn (77, 31. Mateusz Sopoćko) - 99. Adam Zreľák (23, 9. Mateusz Kuzimski).

Jagiellonia: 1. Pāvels Šteinbors - 14. Tomáš Přikryl (85, 20. Kacper Tabiś), 4. Israel Puerto, 3. Błażej Augustyn, 25. Bogdan Țîru, 5. Bojan Nastić - 23. Karol Struski (85, 8. Przemysław Mystkowski), 6. Taras Romanczuk, 26. Martin Pospíšil - 11. Jesús Imaz, 10. Fedor Černych (70, 13. Andrzej Trubeha).

żółta kartka: Augustyn.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 1826.

xpert - 27 sierpnia 2021, 22:23:51 - *.euro-net.pl
Dobrze że Fiedzia strzelił,
szkoda że drewniany Trubeha go zastąpił. Miałem nadzieję na drugą bramkę.

Kopacz - 27 sierpnia 2021, 22:24:07 - *.centertel.pl
Jagiellonio jak tego można było nie wygrać Szok

Joki - 27 sierpnia 2021, 22:24:10 - *.30.25.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tytuly bezbledne !

leon - 27 sierpnia 2021, 22:25:13 - *.231.46.85.koba.pl
Wielki wielki fart Warty. Szkoda 2 straconych punktów. Piękna 2 połowa w wykonaniu Jagi, kto nie ogglądał niech żałuje.

PKO - 27 sierpnia 2021, 22:25:45 - *.73.1.110
Trzeba mieć dużo zdrowia, samozaparcia i jakiejś wewnętrznej siły aby mieć cierpliwość do ogladania takich meczy

Gggf - 27 sierpnia 2021, 22:29:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pewnie w lidze znajdzie się kilka słabszych klubów i niestety oba te klubiki się utrzymają i będą nas karmić w następnym sezonie takimi emocjami

GórnikFan - 27 sierpnia 2021, 22:32:49 - *.centertel.pl
@Joki - tytuł jest jednak błędny, gdyż ułamek może być niewłaściwy, czyli jego wartość może być większa lub równa od jedności (wtedy można założyć, że mecz stał na wysokim poziomie )

Szarowola - 27 sierpnia 2021, 23:00:59 - *.dynamic.chello.pl
Warta miała Białystok na widelcu. Przestańcie bredzić kibice Jagiellonii. Cieszcie się z remisu.

Ly Brodzik - 27 sierpnia 2021, 23:21:23 - *.play-internet.pl
@GórnikFan; tytuł nie brzmi: "Emocji niewłaściwy ułamek pomimo dwóch bramek

Mx - 28 sierpnia 2021, 0:00:18 - *.85-237-178.tkchopin.pl
W Jadze na 14 zawodników, 'aż' 5 to byli Polacy. A mówi się, że wschód Polski to taka ostoja polskości.

michu - 28 sierpnia 2021, 0:41:43 - *.8.83.164.ipv4.supernova.orange.pl
remis, który nikogo nie zadowala.

kibic - 28 sierpnia 2021, 1:31:13 - *.dynamic.chello.pl
Warta jak wiadomo ma problemy kadrowe . Lech wypozycza do innych klubów zawodników czemu nie do Warty np. Szymczaka czy Marchwińskiego?? Każdemu by wyszło na dobre

bibu - 28 sierpnia 2021, 2:32:45 - *.as13285.net
kibice Lecha nie maja problemu z Wartą, ale dla samego klubu to konkurencja.

piotrek - 28 sierpnia 2021, 10:21:42 - *.dynamic.mm.pl
remis ktory zadowala 2 trenerow, w przypadku porazki 1 by poszedl w p..u,typowa ustawka zero agresji

Portowiec - 28 sierpnia 2021, 19:26:02 - *.clients.gthost.com