28 sierpnia 2021, 17:57:23 - Pawel97
Leicester wygrał w lidze

Leicester City FC, który jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 2-1 (1-1) w wyjazdowym meczu 3. kolejki angielskiej Premier League z Norwich City FC.

28 sierpnia 2021, 16:00 - Norwich (Carrow Road)
Norwich City FC 1-2 Leicester City FC
Teemu Pukki 44 (k) - Jamie Vardy 8, Marc Albrighton 76

Leicester: 1. Kasper Schmeichel - 21. Ricardo Pereira (11, 27. Timothy Castagne), 18. Daniel Amartey, 4. Çağlar Söyüncü, 33. Luke Thomas - 11. Marc Albrighton, 8. Youri Tielemans, 25. Wilfred Ndidi, 10. James Maddison (86, 22. Kiernan Dewsbury-Hall), 7. Harvey Barnes (67, 14. Kelechi Iheanacho) - 9. Jamie Vardy.

żółte kartki: Pierre Lees-Melou, Todd Cantwell - Marc Albrighton.

sędziował: Robert Jones.

Poza kadrami meczowymi znaleźli się Przemysław Płacheta (Norwich) oraz Jakub Stolarczyk (Leicester).

Leicester zajmuje ósme miejsce z dorobkiem sześciu punktów, a Norwich jest 19. z zerowym dorobkiem.

vbn - 28 sierpnia 2021, 18:09:10 - *.9.6.154
jakby jakims cudem 4 nasze kluby dostały sie do grup, to mielibysmy 12 newsow jak rywalom idzie?

do vbn - 28 sierpnia 2021, 18:20:05 - *.acn.waw.pl
Tak. Po co to pytanie?

Arnold - 28 sierpnia 2021, 19:45:57 - *.30.97.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A jak geniusze z uefa wymyśla 8 zespołowe grupy? Powinni pisac o najbliższym rywalu bo reszta to spam

WT - 28 sierpnia 2021, 20:14:36 - *.67.104.130.maxnet.net.pl
Gdyby babcia miała wąsy to... ale macie problemy portal od lat dobrane zasady podawania wiadomości. Nic zmienią komentarze ''znawców'' o czym powinni pisać.

Jondek - 28 sierpnia 2021, 21:03:17 - *.dynamic.chello.pl