28 sierpnia 2021, 19:24:12 - euzi
Pedro Tiba uratował lidera

W rozegranym w ramach 6. kolejki meczu na szczycie PKO Ekstraklasy liderujący Lech Poznań zremisował u siebie 1-1 (0-0) z drugą w tabeli Pogonią Szczecin. Prowadzenie "Portowcom" dał w 85. minucie Luka Zahovič, a do remisu doprowadził w doliczonym czasie gry Pedro Tiba. Przez ostatnie pół godziny "Kolejorz" grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Niki Kwekweskiriego.

28 sierpnia 2021, 17:30 - Poznań (Stadion Miejski)
Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin
Pedro Tiba 90 - Luka Zahovič 85

Lech: 1. Mickey van der Hart - 37. Ľubomír Šatka, 18. Bartosz Salamon, 16. Antonio Milić, 3. Barry Douglas - 21. Michał Skóraś (46, 25. Pedro Tiba), 6. Jesper Karlström (88, 10. Dani Ramírez), 30. Nika Kwekweskiri, 24. João Amaral (75, 2. Joel Pereira), 7. Jakub Kamiński (75, 11. Filip Marchwiński) - 9. Mikael Ishak (75, 90. Artur Sobiech).

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 97. Luís Mata (69, 11. Kamil Grosicki) - 18. Michał Kucharczyk, 14. Kamil Drygas (70, 21. Jean Carlos Silva), 61. Kacper Smoliński (90, 99. Mateusz Łęgowski), 27. Sebastian Kowalczyk (79, 10. Luka Zahovič), 7. Rafał Kurzawa - 9. Piotr Parzyszek.

żółte kartki: Kwekweskiri - Luís Mata, Drygas.
czerwona kartka: Nika Kwekweskiri (62. minuta, Lech, za drugą żółtą).

Fansport - 28 sierpnia 2021, 19:27:58 - *.home.aster.pl
Stracić w ten sposób zwycięstwo, to dopiero klęska, nawet jeśli przed meczem remis wzięliby w ciemno.

Z Kosciana - 28 sierpnia 2021, 19:31:38 - *.centertel.pl
Z taka gra Lech będzie miał kłopot w zakwalifikowaniu się do pucharów Dzisiaj grał piach i był tłem dla Pogoni szczęśliwy remis

kibic - 28 sierpnia 2021, 19:32:48 - *.dynamic.chello.pl
Musiał gdzie widziałes faul Marchwińskiego jak chłopak wszedł w piłke a nie w nogi w 90 minucie

Piciu - 28 sierpnia 2021, 19:32:49 - *.163.192.181.ipv4.supernova.orange.pl
Wielki Kolejorz KKS

jarock - 28 sierpnia 2021, 19:32:52 - *.icpnet.pl
Rząsa musi odejść inaczej Kolejorz będzie miał wszystkie mecze na wyjeździe.

STARY - 28 sierpnia 2021, 19:33:25 - *.175.107.182.static.turktelekom.com.tr (*.16.180.65)
Musiał robił by Lech nie wygrał Drygas 6 min żółta 10 powinnien się kąpać.95 minuta Marchwiński czysto zabiera piłkę co robił Musiał faul dla Pogoni.Prawda jest wrócił pań Musiał wróciły jakieś szopki.

gbr22 - 28 sierpnia 2021, 19:34:48 - *.internetia.net.pl
Zahović w ogóle nie powinien dojść do tej piłki, bramkarz i obrońcy byli chyba już w szatni, niezły fart że im ta bramka uszła płazem.

Marek - 28 sierpnia 2021, 19:36:14 - *.adsl.inetia.pl
Grają w dziesiątkę i dostają strzała pięć minut przed końcem po czym wyrównują w doliczonym czasie. Tak grają tylko mistrzowie

Gigi - 28 sierpnia 2021, 19:40:12 - *.as13285.net
Już płaczą w Poznaniu że Musiał to, Musiał tamto... Może niech Lech, poprostu nauczy się grać w piłkę i nie będzie trzeba wtedy szukać wymówek? Remis sprawiedliwy, chociaż fartowny dla Lecha że względu na grę w 10-tkę. Jak widać, najlepsze co Poznaniakom wychodzi to gra na aferę i lagi na chaos. Gdyby nie ta wymyślna taktyka, Pogoń dowiozła by zwycięstwo.
Pozdrawiam!

Do Janek - 28 sierpnia 2021, 19:51:29 - *.centertel.pl
Chyba zakłamujemy rzeczywistość pisze ze Lech grał słabo i zasłużył na porażkę Oceniłem ze będzie bardzo ciężko powalczyć o puchary Pogoń Legia Raków sprawiają lepsze wrażenie Co do zakładu to nie obrażaj koscianiakow kibicu z Szamotul

amikorz - 28 sierpnia 2021, 19:51:31 - *.47.118.228.ipv4.supernova.orange.pl
Już się zaczyna poznańskie płakanie - Skorża z kartką, bo Musiał nie tak zagwizdał, jakby sobie życzył. Zrobili mu transfery, w kwalifikacjach pucharów grać nie musi, a pretensje ma do otoczenia, nigdy do siebie. Typowy Poznań. Pogoń frajery. Grosickim się nie podniecać - wszedł, jak już było 10 na 11 na ostatnie 20 minut. Rzeczywiście 'przerasta'. Zech dziwnie udawał, że blokuje strzał Tiby. Typowa ekstraklasa - wynagrodzenie się pobiera za pozorowanie pracy, a nie za pracę. Potem jest Osijek. Jedyny pozytyw - Smoliński. I świetna asysta. Ten poznański jubileusz to lipa jest. To nie w przyszłym roku, tylko w tym, i nie stulecie, tylko 15-lecie. Amica, po prostu.

Susi - 28 sierpnia 2021, 19:58:14 - *.30.26.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech rozczarowal lider wiadomo Polska eklapa !

marcos - 28 sierpnia 2021, 20:20:50 - *.dynamic.chello.pl
Mówi się , ze trener ma jaja. Ale w przypadku Pogoni , trener ma jedno jajko, a drużyna jest bezzębna. Cała liga wie, że Pogoń po zdobyciu gola broni wyniku wszelkimi siłami /wykopuje bezmyślnie piłkę do przodu, w aut lub gdzie się da. Jak straci bramkę, to nie jest w stanie odrobić. Co w tej drużynie robią: wielki nieruchawy Parzyszek, Juan Carlos, któremu piłka przeszkadza i odbija się od niego, jak od słupa. Nie ma dryblingu, szybkości i czucia piłki. Aż trudno uwierzyć, że to Hiszpan.Dzisiaj zamiast ustawić przy 1-0 2 szybkich chłopaków przy środkowej linii i dobić Lecha, to wybijali bezmyślnie, a pinokio Bartkowski przy stracie bramki, nawet schował się na środku bramki za Stipicę, cho mógł stać chociaż przy słupku. Runajic do wymiany lub zmieni mentalność drużyny.

matejko22 - 28 sierpnia 2021, 20:48:36 - *.internetia.net.pl
Pogoń i Lech zagrali dobre zawody remis sprawiedliwy. Pogoń z grosikiem będzie mega naładowana.

Realni25 - 28 sierpnia 2021, 20:56:32 - *.play-internet.pl
Wlasnie bylo widac jak naladowana ta pogon grosikiem ze z przewaga jednego zawodnika nie potrafiła wygrać.Niezle turbo chyba wsteczne

nnn - 28 sierpnia 2021, 21:19:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Lechu 3 Polaków w wyjściowym składzie. I proszę sukces , bo remis z Pogonia, która nie daje rady z Rijeką .Czy tam jest szkolenie młodzieży? Dlaczego nie grają Polacy? To jakiś bezsens. PZPN na to pozwala. Powinny być ograniczenia obcokrajowców do 2 w kadrze zespołu.Mają grać Polacy. Gorzej na pewno nie będzie.

rkt - 28 sierpnia 2021, 21:28:24 - *.play-internet.pl
"Do Janek" Jaka jest różnica między kibicami z Kościana a kibicami z Szamotuł?

kibic - 28 sierpnia 2021, 21:29:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener bramkarzy Lecha do zwolnienia !!!!!!!!!!

Ajatollah - 28 sierpnia 2021, 21:29:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak się tworzy drużyna! Brawo Kolejorz!

DDD - 28 sierpnia 2021, 21:40:43 - *.225.207.47 (*.47.182.172)
Lech miał dużo szczęscia... poza tym patrząc na składy Pogoń to Polska drużyna... Lech zbiór emigrantów. Lech w tym sezonie nawet podium nie zdobedzie.

DDD - 28 sierpnia 2021, 21:41:15 - *.225.207.47 (*.47.182.172)

DDD - 28 sierpnia 2021, 21:41:18 - *.225.207.47 (*.47.182.172)

Kibic - 28 sierpnia 2021, 23:09:26 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda straty 2 punktów , ale duże brawa Portowcy

kibic - 28 sierpnia 2021, 23:26:58 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń dopiero buduje swoją marke zespół chcą dołaczyć na stałe i dobrze bo się robi koknkurecja większa i do końca będzie zacięta walka to tylko lepeij dla wszystkich jest 6 zespołów które napewno beda toczyc walke o mistrza

luki - 28 sierpnia 2021, 23:56:04 - *.play-internet.pl
pogoń może ładnie podziękować musiałowi za punkt. Jeżeli za takie faule jak pierwszy Kwekweskiri musiał dawał żółtą kartkę to Drygas też powinien dostać dwie żółte i wylecieć z boiska.

Xxxxxx - 29 sierpnia 2021, 0:05:48 - *.11.37.110.ipv4.supernova.orange.pl
Ludzie kochani jak wy spinacie:D Lech w pierwszej połowie zagrał piach i to się zgadza, ale to jak weszli w drugą i gdyby nie to czerwo wynik byłby pewnie inny. Bezsensowny faul i Lech na własne życzenie ma remis. Od 50 min pogon stanęła i aż prosiła się o gola... + tego taki że wyciągnęli w 10 punkt i to się liczy. W końcu zagrali do końca. Zmiana Skórasia na Tibę rozruszała mecz. Kadrowo najlepsza drużyna jak na ten moment w e klapie. Każdy z zawodników wnosi coś od siebie i to się liczy. Musiał poza błędem z marchewą dobre zawody.

Bardzior - 29 sierpnia 2021, 0:15:15 - *.adsl.inetia.pl
Dzień wielkich wydarzeń. Amika zremisowała z Paprykarzem.

S-WLKP - 29 sierpnia 2021, 3:13:54 - *.icpnet.pl
Brawo Pogoń, szkoda tylko straconych 2pkt w końcówce spotkania.

BeeSKa - 29 sierpnia 2021, 3:20:37 - *.252.61.15
Jak na Ekstraklasę Lech notuje dobrą serie meczy na samym początku. Dobra forma, Legia, Raków zajęci pucharami na dłużej.
Wiem, że jest za wcześnie na gdybanie jednak jeśli w następnych kilku meczach dobili by do + 10 pkt to na prawdę może dojść do ciekawej walki do samego końca. Zobaczymy na ile starczy sił.

matejko22 - 29 sierpnia 2021, 8:30:13 - *.centertel.pl
Realni25@Co nie którym zal D. ściska co do Grośickiego. Wystarczy zobaczyć że choć wszedł na boisko to już widać zmiany na lepsze.

Ares - 29 sierpnia 2021, 9:23:08 - *.146.34.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gosicki słabo prqcuje w defensywie, jego bramka , patrzył się co Tiba robi Już dawno powinien podpisać z pogonią a nie siedział na stołku.Widac że jest nie przygotowany i nie ogran, słabo pracuje w defensywie.Juz o wiele lepszy Smoliński co dal asystę,bo widać u niego szybkość!A u grosickiego już widać emeryturę.Wielki wzór Piszczek i Fabianski. Uczcie się od najlepszych.

DolnyŚląsk - 29 sierpnia 2021, 9:57:33 - *.ssp.dialog.net.pl
Trochę z innej beczki. Uważam, że bez Kotła na stadionie Lecha doping jest tam bardziej ... brytyjski. Zamiast monotonnego wycia słychać aplauz po każdym dobrym zagraniu westchnienie rozczarowania po nieudanym. A jak miejscowi od czasu do czasu rykną to nawet potężna ekipa Pogoni nie miała szans z przebiciem się z dopingiem. Nie muszę dodawać że chamówy jakby również mniej.

kibic - 29 sierpnia 2021, 10:01:17 - *.dynamic.chello.pl
Lech chce sprowadzić bramkarza ciekawy bo wysoki kogoś beda musieli wypisać z listy albo do rezerw przesunąć ale dobrze mieć takie problemy z liczna kadra na caly sezon po dwóch tygodniach wejdzie Balua i zobaczymy co on na skrzydle pokaże. Moim daniem trener powinien ściągnąc douglasa i wprowadzić Reboche chociaż na ostatnie 10 minut

mars - 29 sierpnia 2021, 10:03:36 - *.master.pl
W Pogoni nie zagrało trzech podstawowych zawodników: Dąbrowski, Gorgon i Kozłowski. Gdyby zagrali + Grosicki w pełni przygotowany do gry to odpowiedzcie sobie sami jaki byłby wynik. Lech z dzisiejszą grą to nie jest drużyna na puchary. Możemy zaklinać rzeczywistość ale od tego się nie zmieni.

POGOŃ - 29 sierpnia 2021, 12:48:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
cieszą się w tym Poznaniu z remisu jakby LM zdobyli, przez najbliższe lata nie będziecie mistrzami za ciency jesteście.

herhor - 29 sierpnia 2021, 13:05:49 - *.odramedia.pl
Spółdzielnia przeciwko Lechowi już ruszyła. W końcu mistrzem musi i może być jedyna słuszna drużyna.

Xxxxxx - 29 sierpnia 2021, 13:53:11 - *.11.37.110.ipv4.supernova.orange.pl
@@@mars
Kozłowski poza jedna bramką za wiele nie pokazał. Dąbrowski w tych meczach co zagrał wiele strat. Gorgon ? Myślę że mecz byłby na podobnym poziomie...
@@@pogon
Radość z tego względu że grali do końca i się udało wyciągnąć remis w 10. Kvekve zawalił mecz i tyle.

marcinnn - 29 sierpnia 2021, 15:04:35 - *.dynamic.mm.pl
Ten protest Lecha, to już żałosny się robi. Wymyślili sobie go przed sezonem, tyle że Lech wyglada dobrze na początku sezonu. Macie transfery, wyniki, a sektor „najwierniejszych” kibiców pusty. Oni tam pewnie wiedzą, że to bez sensu, ale głupio im teraz wrócić, bo byłoby to pewnego rodzaju przyznanie się do tego, że cała akcja to głupota. Ile to jeszcze poznaniacy chcą ciagnąć? Aż mistrza zdobędziecie? I wtedy wszystko będzie ok, a zawodnicy zasłużą na wsparcie swoich „wspaniałych” kibiców? Ile to jest haseł, że z klubem „na dobre i na zle” i podobnych? Jak to się ma do tego? Dla mnie to są ch…. nie kibice, skoro liczyć można na nich tylko wtedy, kiedy idzie dobrze. Choć teraz nawet, gdy to dobrze wygląda nie można na nich liczyć. Ciągle się obrażacie, powtarzacie protesty. Białych chusteczek tylko brakuje. Wstyd. Tfu.

kuchenkorz - 29 sierpnia 2021, 15:14:54 - *.dynamic.chello.pl
nie 100 a 15 lat wronieckie

kibic - 29 sierpnia 2021, 16:30:00 - *.dynamic.chello.pl
Wszyscy chcą inaczej ale każdy wie jaki skład posiadania ma teraz Lech gdyby lista była dłuższa to został by sykora a czerwiński znalazł się poza kadra

kibic - 29 sierpnia 2021, 18:45:59 - *.dynamic.chello.pl
Lech chciał wygrać ale przeszkodził sędzia Pan Musiał swoim gwizdkiem za faul którego nie było w 95minucie dziwi mnie tylko to że on grał w piłkę i takie coś odgwizdał

Benni - 29 sierpnia 2021, 20:10:28 - *.centertel.pl
Tragiczne sędziowanie Musiała, gruby wolny i nie biegał, rozmijaj się z asystentami...czas chyba postawić na młodych z niego już nic nie będzie!

kibic - 2 września 2021, 8:13:09 - *.dynamic.chello.pl
Musiał więcej już nie przyjezdzaj i nie sędziuj meczów w Poznaniu to co zrobiłes to jest żenada od dzisiaj nie uważam Cie za porządnego sędziego