28 sierpnia 2021, 19:27:55 - gabrielba
Michał Lewandowski obronił rzut karny

Michał Lewandowski obronił rzut karny w zremisowanym przez jego ACR Messina 4-4 (2-1) wyjazdowym spotkaniu 1. kolejki włoskiej Serie C z Paganese Calcio 1926.

28 sierpnia 2021, 17:30 - Pagani (Stadio Marcello Torre)
Paganese Calcio 1926 4-4 ACR Messina
Luigi Castaldo 26, 90, Michele Murolo 66, Federico Piovaccari 89 - Raffaele Russo 11, Ibourahima Baldé 43 (k), Gabriele Morelli 50, Lorenzo Simonetti 63

żółte kartki: Abou Diop, Leandro Vitiello, Michele Murolo, Fernando Tissone, Federico Piovaccari - Lamine Fofana, Ibourahima Baldé, Andrea Adorante, Mattia Matese.

sędziował: Andrea Bordin (Wenecja Euganejska).

W 31. minucie Abou Diop (Paganese) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Lewandowski obronił).

kupa - 28 sierpnia 2021, 20:55:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hat trick i obroniony rzut karny. Nieźle.

Kewin - 29 sierpnia 2021, 9:28:59 - *.play-internet.pl
Maży mi się Lewandoski trener, Lewandoski w ataku, Lewandoski w pomocy,Lewandoski w obronie, Lewandoski w bramce ale niestety Lewandoski jest tylko jeden i gra w bayerze monachium.

Fansport - 29 sierpnia 2021, 23:57:40 - *.home.aster.pl
Lewy taki alfa i omega, a jakoś nie obronił nas przed odpadnięciem z Euro 2012, mundial 2018, Euro 2021, wystarczyło trafić ze Szwecją do bramki, a nie w poprzeczkę, w sytuacji w pierwszej połowie, przy 1:0 dla Szwecji, więc w najważniejszym momencie, gdy była jeszcze szansa.