29 sierpnia 2021, 12:30 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński - 25. Jakub Rzeźniczak, 94. Dušan Lagator, 5. Anton Krywociuk - 15. Kristián Vallo, 14. Mateusz Szwoch, 6. Damian Rasak (78, 23. Filip Lesniak), 95. Damian Warchoł (77, 22. Luka Šušnjara), 10. Rafał Wolski (81, 7. Radosław Cielemęcki), 17. Marcel Błachewicz - 20. Łukasz Sekulski (77, 24. Marko Kolar).

Raków: 1. Vladan Kovačević - 7. Fran Tudor, 6. Andrzej Niewulis, 3. Milan Rundić - 71. Wiktor Długosz (78, 17. Mateusz Wdowiak), 20. Marko Poletanović, 11. Ivi López (81, 10. Igor Sapała), 77. Marcin Cebula (75, 14. Daniel Szelągowski), 70. Fábio Sturgeon (75, 21. Vladislavs Gutkovskis), 23. Patryk Kun - 15. Alexandre Guedes (46, 9. Sebastian Musiolik).

żółte kartki: Wolski, Sekulski - Niewulis, Cebula, Rundić.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 1500.

under46 - 29 sierpnia 2021, 14:27:04 - *.dynamic-4-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Bramkarze w dzisiejszym meczu sztos. Szczególnie ten z Płocka - szacun. Bardzo ciekawy mecz.

hazel - 29 sierpnia 2021, 14:27:04 - *.net.autocom.pl
No to zobaczymy, ile tygodni zejdzie się Rakowowi na przypominaniu sobie, jak się gra w piłkę, po europejskiej murarce.

STRUMYK - 29 sierpnia 2021, 14:28:39 - *.205.172.41
Brawo Wisłą , gdzie ten Wielki Raków?

kibol - 29 sierpnia 2021, 14:28:40 - *.dynamic.chello.pl
Nie potrafię zrozumieć, dlaczego Legia nie zatrzymała Warchoła.

... - 29 sierpnia 2021, 14:28:40 - *.204.32.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raków powinien to wygrać, ale teraz musi dojść do równowagi po europejskich szaleństwach.
I znów będzie czołówką ligi.

wow - 29 sierpnia 2021, 14:28:41 - *.95.26.239
Raków jest bardzo dobrym zespołem. Możecie hejtować

kibic - 29 sierpnia 2021, 14:31:05 - *.dynamic.chello.pl
Raków na siłe bierze szot żeby tylko uzupełnić skład to już lepiej kupować z pierwszej ligi co graja ten Guedes to 5 bramek nie strzeli

Koal - 29 sierpnia 2021, 14:33:00 - *.dip0.t-ipconnect.de
Kiedy w końcu z drużyny odejdzie na stałe bez opcji powrotu pan Musiol!!? on już od dawna powinien grać w rezerwach ! Ręce opadają

Płock - 29 sierpnia 2021, 14:33:53 - *.106.c82.petrotel.pl
Szacun dla obu bramkarzy, bo gdyby nie oni mielibyśmy dużo więcej bramek. Z jednej strony trzeba szanować punkt z mocnym rywalem, ale z drugiej Raków po ciężkim boju, a my graliśmy u siebie. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ostatnie 20 minut zdecydowanie za bardzo oddaliśmy pole gry rywalowi. Damiana Warchoła niesamowicie szuka piłka w polu karnym. Będzie pociecha z chłopaka. ;)

kzet69 - 29 sierpnia 2021, 14:36:19 - *.147.2.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego Cebula nie dostaje powołania od Sousy? To jest chłopak tak niekonwencjonalny że sam potrafi odmienić losy meczu. A dla Rakowa gratulacje za kolejny dobry mecz.

Płock - 29 sierpnia 2021, 14:36:23 - *.106.c82.petrotel.pl

kzet69 - 29 sierpnia 2021, 14:39:05 - *.147.2.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I jeszcze jedno, w Gandawie właśnie Gent prowadzi do przerwy 3:0 z .... FC Brugge, to tylko pokazuje z jak wysokiej półki jest klub, który wyeliminował Raków.

Zizu81 - 29 sierpnia 2021, 14:39:06 - *.42.0.85.alfanet24.pl
Koal
Się znasz :-)
Dziś akurat Musiolik zagrał dobry mecz, się ekspert znalazł
BBJ !!!!!

Fritz - 29 sierpnia 2021, 14:42:23 - *.204.32.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obrona Częstochowy w wykonaniu jednej z drużyn...

@kzet69 - 29 sierpnia 2021, 14:42:32 - *.254.77.151.tvkhajnowka.pl
a cóż on takiego pokazał na tle mocniejszych zespołów w LKE - jak z resztą cały Raków? Murarkę, agresywną obronę i grę z kontry? Z takim czymś to gdzie do Europy ...

kzet69 - 29 sierpnia 2021, 14:45:40 - *.147.2.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Rakowie wszystko idzie dobrym torem, klub jest profesjonalnie prowadzony, jako jedyny ligowy klub w Polsce załatwił sobie w okresie przerwy reprezentacyjnej by nie wypadać z rytmu meczowego mecz towarzyski z klubem dobrej europejskiej klasy, także uczestnikiem tegorocznego Pucharu Konfederacji.

Płock Petr - 29 sierpnia 2021, 14:45:46 - *.24.179.79.ipv4.supernova.orange.pl
Kovecevic zgoda dobry mecz ale już to wiemy i znamy Go. A kamiński obronil loba z 50 m i co więcej co miał odbił.. Super zagrał Rafał Wolski i Pan piłkarz szwoch. W 2 połowie NAFCIARZY nie było, braki fizyczne widać, Bartoszek i Oszust to dwujka nie ma prawa pracować w extra klapie

do@kzet69 - 29 sierpnia 2021, 14:49:43 - *.147.2.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale ja nie piszę by powoływać Cebulę do reprezentacji Europy tylko do reprezentacji Polski, bo na tle reprezentacyjnych pomocników nie wydaje się wcale gorszy, nawet od Klicha.

kibic - 29 sierpnia 2021, 14:54:59 - *.47.118.228.ipv4.supernova.orange.pl
Gratulacje dla strzelca bramki Damiana Warchoła. Bardzo lubię tego zawodnika i kibicuję mu. W Legii II był wyróżniającą się postacią. I chyba fajny człowiek. A Raków Częstochowa? Powodzenia. Zobaczymy, do czego tym razem Papszun się przyczepi. Cały czas mu coś nie odpowiada - najczęściej sędziowie. Pewnie znowu będzie płakał i miał pretensje. Ciekawy klub, któremu należy kibicować, mądry właściciel, ale trener i z umiejętnościami i z poważnymi ograniczeniami. Dopóki nie wymyśli, co sam może robić lepiej, a sprawę załatwiać będzie pretensjami do otoczenia, to na wyższy poziom nie wejdzie.

Yy - 29 sierpnia 2021, 15:06:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Gent już 5:1 z Brugią.

fredek - 29 sierpnia 2021, 15:20:14 - *.play-internet.pl
za co kase w płocku biorą bartoszek,Lesniak,susnjara nie mówiac o ulubieńcu kibiców Magdońiu.

why - 29 sierpnia 2021, 15:39:58 - *.106.129.155
KAA Gent 6 - 1 Club Brugge KV

jerry - 29 sierpnia 2021, 16:09:38 - *.finemedia.pl
Szkoda gadac jak ta Legia zmarnowala Warchola. Koles debiutuje w lidze w wieku 26lat i mozna brac zaklady ze bedzie mial najwiecej goli z Polakow w lidze, moze nawet na kadre zaraz zapracuje. Strzelal gdzie nie byl i Legia nie potrafi dac mu szansy w paru meczach jak chociaz Niezgodzie od ktorego Warchol mial ze 3x lepsze liczby w niskich ligach. Moze wybral niewlasciwego menadzera...

Matek - 29 sierpnia 2021, 16:14:37 - *.adsl.inetia.pl
@hazel - Raków wie, jak grać w piłkę i nie musi sobie nic przypominać

eb1921 - 29 sierpnia 2021, 16:20:43 - *.dynamic.mm.pl
Jeżeli chodzi o Warchoła to grał w Rakowie i został pogoniony przez Papszuna.Miał takiego mądrego menadżera, który chciał ustawiać Papszuna.Zobaczymy jak długo pogra.

@ musiolik - 29 sierpnia 2021, 16:41:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszystkie mecze gdzie musiolik gra w 1 składzie to osłabienie Rakowa. Dopóki nie zejdzie lub jak już wejdzie to Raków gra w osłabienu (czyt. W 10-ke) kto wie może Marek Papszun opracowuje taktykę grania w 10 bo w 11 za dużo miejsca na boisku. Najmocniejszym wzmocnieniem będzie jego odejście, serio.

cvg - 29 sierpnia 2021, 16:45:56 - *.204.2.78.dsl.dynamic.t-mobile.pl
mecz drużyn o wyrównanym potencjale (przy czym 50 proc Rakowa to Cebula.
Wynik sprawiedliwy- wydaje aię że w czwie nie ma i nie będzie kogoś kto mógłby Cebuli pomóc w tym sezonie.

Hultaj - 29 sierpnia 2021, 17:08:40 - *.play-internet.pl
Bardzo dobry mecz obu ekip które mojm zdaniem mają podobny potencjał.Bo Wisła w tym sezonie ma naprawdę mocny skład.

obserwator - 29 sierpnia 2021, 19:05:57 - *.92.249.2
Szukać w niższych ligach. Warchoł tak naprawdę wybił się w Unii. Strzelał dużo ale w drużynie byli od niego lepsi i szybsi. Tylko tamci dalej klepią w 3 lidze a on strzela w Ex.
Powodzenia dla niego, a skauci wziąć się za oglądanie 3 ligi (łódzko-mazowiecka najsilniejsza).

Jp - 30 sierpnia 2021, 8:21:25 - *.147.98.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Potwierdziła sie opinia dotyczaca Warchoła.Szkoda ze moze jeszcze takich Warcholow biega wielu po nizszych ligach ale w naszej pilce liczy sie tylko dobry MENAGO ktory lepiej zeby sprowadził szrot z 4 ligi Bahama niz polskiego piłkarza.

Jp - 30 sierpnia 2021, 8:45:49 - *.147.98.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gap - 30 sierpnia 2021, 9:37:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już się kończy wam raków , za rok może dwa walka o utrzymanie . Jednosezonowcy jak zagłębie,gks,piast itp