11 września 2021, 15:56:47 - LukaszR
Gol Filipa Jagiełły

Filip Jagiełło strzelił gola dla Brescii w wygranym 3-1 (0-0) meczu 3. kolejki włoskiej Serie B z Alessandrią. Dla 24-letniego pomocnika to drugi ligowy gol w tym sezonie.

11 września 2021, 14:00 - Alessandria (Stadio Giuseppe Moccagatta)
US Alessandria Calcio 1-3 Brescia Calcio
Simone Corazza 73 - Mehdi Léris 55, Filip Jagiełło 69, Rodrigo Palacio 90

żółte kartki: Andrea Beghetto, Simone Corazza, Federico Casarini, Christian Celesia - Massimo Bertagnoli, Rodrigo Palacio.

sędziował: Francesco Fourneau (Rzym 1).

W drużynie gości Jagiełło grał do 78. minuty, gdy zmienił go Michele Cavion, a Jakub Łabojko cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Brescia ma dziewięć punktów i jest liderem tabeli.

Marko - 11 września 2021, 17:07:50 - *.14.73.122
W obecnej sytuacji kadrowej reprezentacji (kontuzje Bielika, Góralskiego) taki Jagiełło, który jest w grze, strzela, asystuje, przyzwyczajony do twardej gry defensywnej w serie A i B, byłby przydatniejszy w kadrze niż wóz z węglem Krychowiak (który nie powinien być nawet powoływany)

@Marko - 11 września 2021, 17:12:19 - *.dynamic.chello.pl
Nie masz pojęcia o piłce nożnej, jeżeli chcesz zastąpić Krychowiaka Jagiełłą

Nt - 11 września 2021, 18:20:26 - *.play-internet.pl
Niech idzie do kadry skoro jest puchacz kaminski slisz.Zawsze to serie b nie Ex.Fabryka widac rządzi, ma caly lech.

Mr. Gold - 11 września 2021, 20:47:16 - *.centertel.pl
@marko
Gościu, przecież to w ogóle inne pozycje boiskowe. Aczkolwiek, jako zawodnik w ofensywie i kreowaniu gry, to warty sprawdzenia.

Mr. Gold - 11 września 2021, 20:47:38 - *.centertel.pl