11 września 2021, 18:53:14 - dkelman
Debiut Patryka Procka w PAEEK-u

Patryk Procek rozegrał pierwsze spotkanie w barwach cypryjskiego PAEE Kerýnias w wygranym 3-1 (2-1) meczu 2. kolejki tamtejszej ekstraklasy z AS Ethnikós Áchnas. 26-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

11 września 2021, 17:00 - Dassáki Áchnas (Stádio Ethnikoú Áchnas)
AS Ethnikós Áchnas 1-3 PAEE Kerýnias
Zdeněk Folprecht 17 - Fernando Henrique 14, Aléxandros Koúros 23, Mários Dimitríou 79

żółte kartki: Toni Gorupec, Mários Peratikós - Patryk Procek, Mários Dimitríou, Carlos Dias, Matko Babić.

sędziował: Dimítris Koumí.

W drużynie gospodarzy Tim Hall (ostatnio Wisła Kraków) rozegrał całe spotkanie, Artūrs Karašausks (kiedyś Piast Gliwice) wszedł na boisko w 57. minucie, gdy zszedł z niego Araz Abdullayev, a na ławce pozostał Igors Tarasovs (kiedyś Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław).

W zespole gości natomiast Thijs Timmermans (niegdyś Odra Opole) grał do 90. minuty, gdy zmienił go Felipe Macedo, a Nico Varela (w przeszłości Wisła Płock) zszedł w 67. minucie, kiedy na boisko wszedł Lewis Enoh.

PAEEK zajmuje trzecie miejsce w lidze z trzema punktami po jednym rozegranym meczu.

Matczak - 11 września 2021, 19:14:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl