11 września 2021, 20:23:39 - Pietaszek
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym na wyjeździe 4-1 (1-0) meczu 4. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko RB Leipzig. Dla kapitana reprezentacji Polski to szóste ligowe trafienie w sezonie.

11 września 2021, 18:30 - Lipsk (Red Bull Arena)
RB Leipzig 1-4 FC Bayern München
Konrad Laimer 58 - Robert Lewandowski 12 (k), Jamal Musiala 47, Leroy Sané 54, Maxim Choupo-Moting 90

sędziował: Deniz Aytekin (Bawaria).
widzów: 34 000.

Lewandowskiego w 59. minucie zmienił Maxim Choupo-Moting.

Bayern zajmuje drugie miejsce z dziesięcioma punktami.

Arczi - 11 września 2021, 20:28:00 - *.31.46.12.ipv4.supernova.orange.pl
Wooooooow!!! Nie spodziewałem się tego! Myślę że inni też

amaral - 11 września 2021, 20:31:32 - *.dynamic.chello.pl
co roku zachodze w glowe, kto bedzie tam mistrzem ? emocje siegaja zenitu.

kibic - 11 września 2021, 20:41:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
łe tylko z karnego, starość nie radość pora na emeryturę

fansport - 11 września 2021, 20:43:20 - *.146.36.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I co z tego, że tylko z karnego? I tak mi zepsuł łikend...

Max - 11 września 2021, 20:54:36 - *.home-net.pl
Napiszcie newsa jak nie szczeli nic.... Bo to nudne jest

kucharski - 11 września 2021, 21:02:49 - *.adsl.inetia.pl
Ja mu zacząłem liczyć minuty bez gola.Już ma 78(nie wliczam doliczonych) co jednoznacznie mówi,że jest bez formy i dlatego schodzi z boiska wcześniej.Jeszcze z rok,dwa pogra w emiratach i koniec kariery.

BOT - 11 września 2021, 21:42:23 - *.204.23.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@kucharski Coś wać pan liczyć nie potrafisz. Lewandowski ma obecnie 47 minut bez bramki.

Bako - 11 września 2021, 21:44:06 - *.hsd1.il.comcast.net
Napiszcie jeszcze o kolejnym babolu Szczęsnego !!!Znowu podarował gola rywalom !!! Kiedy Sousa otworzy oczy i go nie powoła na ta chwile to najgorszy bramkarz kadry niech spróbuje Gikiewicza dziś czyste konto !!!!

Rudniew69 - 11 września 2021, 22:21:01 - *.satpol.pl
Szósty gol czwartej kolejce 3. najlepszej ligi świata. Problem?

Rudniew69 - 11 września 2021, 22:21:29 - *.satpol.pl

Jaro - 12 września 2021, 1:01:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najlepsza jest angielska,druga hiszpańska, trzecia Włoska,czwarta francuska niemiecka jest co najwyżej piąta w kolejności.

lipiarz - 12 września 2021, 8:19:28 - *.play-internet.pl
rok temu unikał gry z PSG ,z Anglią teraz z Barceloną , z Barcą piłki by nie dotknął cena by mu spadła i już unika gry taki to cienki piłkarzyk trampkarz

Psg - 12 września 2021, 9:24:46 - *.centertel.pl
Jaro Niemiecka jest 4 a Francuska według rankingu UEFA nawet 6.

nick - 12 września 2021, 9:29:56 - *.13.106.212
Chyba będzie rekord.

det - 12 września 2021, 11:51:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nareszcie się odblokował. Może teraz mu jakoś pójdzie lepiej bo zasługuje na to.

Do lipiarz - 12 września 2021, 22:36:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lipiarz ale bredzisz, nie podoba mi sie to przechwalanie Lewego bo nie jest wybitny technicznie ale to co piszesz jest po prostu smieszne. Przypomnij sobie kto wklepal chociazby Realowi pelno bramek. Nie popadaj w przeciwna skrajnosc.

realista - 13 września 2021, 9:57:12 - *.net.autocom.pl
śmieszne to jest ciągłe przypominanie meczu sprzed ponad 8 lat, widocznie żadnych innych w europie wybitnych meczów nie miał