12 września 2021, 15:00 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 2-2 Lechia Gdańsk
Michal Frydrych 71, 90 - Jarosław Kubicki 23, İlkay Durmuş 45

Wisła: 1. Paweł Kieszek - 20. Konrad Gruszkowski (86, 54. Piotr Starzyński), 17. Serafin Szota, 25. Michal Frydrych, 15. Matěj Hanousek - 40. Yaw Yeboah (90, 19. Hubert Sobol), 8. Aschraf El Mahdioui, 80. Patryk Plewka (66, 10. Gieorgij Żukow), 92. Michal Škvarka (86, 77. Stefan Savić), 9. Jan Kliment (66, 7. Dor Hugi) - 91. Felicio Brown Forbes.

Lechia: 1. Zlatan Alomerović - 17. Mateusz Żukowski, 25. Michał Nalepa, 23. Mario Maloča, 2. Rafał Pietrzak - 22. Joseph Ceesay (72, 20. Conrado), 36. Tomasz Makowski, 6. Jarosław Kubicki (73, 69. Jan Biegański), 7. Maciej Gajos (81, 79. Kacper Sezonienko), 99. İlkay Durmuş (81, 5. Bartosz Kopacz) - 9. Łukasz Zwoliński (90, 27. Łukasz Zjawiński).

żółte kartki: Kliment, Brown Forbes, Szota - Kubicki, Nalepa, Zwoliński, Sezonienko.
czerwona kartka: Serafin Szota (90. minuta, Wisła, za drugą żółtą).

@kweek - 12 września 2021, 17:03:21 - *.static.ip.netia.com.pl
Sami leżeli więcej niż 5 minut więc stul twarz.

leon - 12 września 2021, 17:03:21 - *.13.234.223.koba.pl
w meczu przyjazni nie mogło by być inaczej. Nikt nie chciał wygrać. Jeszcze Raków a Amica zremisują i będzie kolejka remisów.

Wislak - 12 września 2021, 17:08:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice Wisły mieli okazję na zakup biletu na mecz z Lechią za 1 zł za zaszczepienie się jednodawkowa szczepionka Jonssona przed meczem z Legia

X - 12 września 2021, 17:09:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Serafin Szota nie jest młodzieżowcem! to Dawid Szot jest rocznikiem 2001 , na canal + jest chyba błąd

DRA - 12 września 2021, 17:09:31 - *.ostnet.pl
W sobotę Craovia, dzisiaj Wisła - dwa mecze w jednym mieście, praktycznie taki sam przebieg, bramki strzelają stoperzy.
A Lechia i Górnik ? no cóż polskim zespołom brakuje instynktu zabójcy, ja prowadzisz 2:0, bo dobij przeciwnika, u nas natomiast zaczyna się obrona Częstochowy...............

TSW - 12 września 2021, 17:10:12 - *.251.119.118
Wisła i Ruch lololololo

Observer - 12 września 2021, 17:11:24 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Krakosko pilka, gra do konca wczoraj i dzis

Jaguniek - 12 września 2021, 17:13:56 - *.149.255.160.atman.pl
Czy hipokryci z Reymonta wywiesili flagę "Wierność" ?

Jeremi - 12 września 2021, 17:18:08 - *.dynamic.chello.pl
Faulu Makowskiego przy ostatnim wolnym nie było, Raczkowski go wydrukował, wstyd gwizdać takie faule. Po drugie, po co nowy trener zmienia wysokiego Zwolińskiego, na dwie minuty przed końcem w 95 min., bo grali 97 minut, wchodzi Zjawiński, który rok nie kopnął w meczu piłki. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn, ale Lechia straciła frajersko 2 punkty

kaszub1991 - 12 września 2021, 17:18:09 - *.dynamic.mm.pl
Po co zmieniali Stokowca skoro wynik i styl został taki sam strzelamy 1 albo 2 gole i bronimy się do końca meczu to filozofia gry Lechi Gdańsk

kibic - 12 września 2021, 17:20:44 - *.dynamic.chello.pl
.Pan sędzia tolerował pseudo urazy piłkarzy Lechii,
należało w mojej ocenie puszczać grę do skutku
wyzdrowienia. Ponadto niektóre kartki zbyt
pochopne, bez uzasadnienia wynikające z gry!

kibic - 12 września 2021, 17:21:59 - *.dynamic.chello.pl

Jeremi - 12 września 2021, 17:23:00 - *.dynamic.chello.pl
Chwalony przez wszystkich Lechista Żukowski, w obronie jest cienki jak sik węża, Wiślacy wchodzili jego stroną jak w masło, a też przy obu bramkach dla Wisły miał dużo do powiedzenia

Gggg - 12 września 2021, 17:23:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wczoraj bym postawił na wisle wszystkie pieniadze... I bym kura nie miał pieniędzy 😄

oldboy - 12 września 2021, 17:24:39 - *.147.98.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kaczmarek to Stokowiec bis? Styl: zaczynamy ostro a potem odpoczywamy na boisku ten sam, co u poprzednika.

Bogdan_TSW - 12 września 2021, 17:31:43 - *.29.126.160.ipv4.supernova.orange.pl
Ex-przyjaciele z Gdańska, rozumiemy Wasz ból, rozpacz i histerię, ale weźcie tych swoich zniewieściałych kopaczy nauczcie, że piłka nożna jest sportem męskim. I nie wypada oszukiwać, zwijając się z bólu przez długie minuty po muśnięciu grzywką przez przeciwnika.

zetka - 12 września 2021, 17:32:03 - *.centertel.pl
LECHIO co Ty robisz? Tak samo było z Radomiakiem. Jak można taki mecz zremisować mając zwycięstwo. Przez takie frajerstwo już straciliście 4 pkt. One mogą Wam dać podium.

kibic - 12 września 2021, 17:42:41 - *.static.enf.net.pl
Lechia więcej leżała i niż grała w piłkę...

skins - 12 września 2021, 17:50:00 - *.centertel.pl
Mogli grać A nie się bronić mają za swoje Lechia o nic Nie gra bo tak mają wytyczne od prezesa .Tego co był kiedyś w Wiśle.

LOT707 - 12 września 2021, 17:58:12 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Brawo Płock...grajcie do końca.

zes - 12 września 2021, 18:10:35 - *.hsd1.il.comcast.net
Jestem i bede kibicem ....

Reda - 12 września 2021, 18:17:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No cóż Lechia spokojnie powinna wygrać ten mecz świetnie się im ułożył dodatkowo nowy trener powinni "gryźć" trawę to padali jak "panienki" na murawę i frajersko zremisowali

ISEDR - 12 września 2021, 18:50:32 - *.play-internet.pl
Co to za chore odliczanie po 10 min. w co drugim meczu. Jest na tyle czasu regułami nowego. A po 90 min. nagle sie dziadom śpieszy

cantoro - 12 września 2021, 22:51:05 - *.81-166-140.customer.lyse.net
Remis ze wskazaniem na Wisłę, mimo że to Biała Gwiazda uratowała go rzutem na taśmę. Rzutu wolnego dla Lechii poprzedzającego 2 bramkę, też nie powinno być. Raczej to Durmus faulował Frydrycha, a nie na odwrót