12 września 2021, 19:08:47 - dwieladek
Debiut Kamila Wojtkowskiego w Vólos NPS

Kamil Wojtkowski zadebiutował w Vólos NPS w wygranym 2-1 (2-0) meczu pierwszej kolejki greckiej ekstraklasy z AS Lamía. 23-letni pomocnik wszedł na boisko w 85. minucie w miejsce Paolo Fernandesa.

12 września 2021, 17:15 - Wolos (Panthessalikó Stádio)
Vólos NPS 2-1 AS Lamía
Julián Bartolo 8, Tom van Weert 42 - Tyronne del Pino 52

żółte kartki: Alex Soares - Sávvas Géntsoglou, Cristopher Núñez.

sędziował: Aristotélis Diamantópoulos.

W zespole gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Jakub Kuzdra, który czeka na debiut w nowej drużynie, a były zawodnik Wisły Kraków Jean Barrientos grał do 76. minuty, gdy zmienił go Alex Soares.

Kibic - 12 września 2021, 19:14:27 - *.as13285.net