[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 września 2021, 14:46:53 - bartekwr9
U-16: Kamil Soberka i Filip Wolski dodatkowo powołani na zgrupowanie reprezentacji Polski

Kamil Soberka (Górnik Zabrze) i Filip Wolski (Lech Poznań) zostali dodatkowo powołani przez Marcina Dornę do reprezentacji Polski do lat 16 (rocznik 2006) na zgrupowanie w Szamotułach.

Zgrupowanie odbywa się w dniach 13-16 września.


źródło: PZPN

witos - 14 września 2021, 19:22:38 - *.dynamic.mm.pl
to juz sie pewnie zaczeło to zgrupowanie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas