[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 września 2021, 16:08:26 - gabrielba
Zmiana w zarządzie Lechii

Podczas ostatniego posiedzenia rady nadzorczej Lechii Gdańsk Robert Krupski zrezygnował z pełnienia funkcji wiceprezesa. Jego miejsce zajmie delegowany czasowo obecny członek rady nadzorczej Michał Hałaczkiewicz.

Hałaczkiewicz, który od maja 2020 roku był prokurentem w spółce, nadal będzie członkiem rady nadzorczej.


źródło: Lechia Gdańsk

Seat LEON - 13 września 2021, 16:56:28 - *.centertel.pl
Zmiany na lepsze, pozdrowienia z ciepłego Białegostoku.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas