18 września 2021, 17:17:45 - mistol94
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 7-0 (4-0) meczu 5. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko VfL Bochum. Dla kapitana reprezentacji Polski to siódme ligowe trafienie w sezonie.

11 września 2021, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 7-0 VfL Bochum 1848
Leroy Sané 17, Joshua Kimmich 27, 65, Serge Gnabry 32, Vassílis Labrópoulos 43 (s), Robert Lewandowski 61, Maxim Choupo-Moting 79

żółte kartki: Josip Stanišić - Kóstas Stafylídis.

sędziował: Tobias Welz (Hesja).
widzów: 25 000.

Lewandowskiego w 68. minucie zmienił Maxim Choupo-Moting.

Bayern jest obecnie liderem Bundesligi z dorobkiem 13 punktów po pięciu meczach.

mk - 18 września 2021, 17:20:00 - *.net.autocom.pl
jezu, ale on to zmieścił...

fajasport - 18 września 2021, 17:21:14 - *.adsl.inetia.pl
Na pustaka!!!Serio na pustaka zobaczcie se na YT!!!

G - 18 września 2021, 17:24:24 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Szczerze mówiąc to Lewy słabo, przy takim pogromie. Gdzie te czasy gdy strzelał 5 goli w 9 minut ;)

ja - 18 września 2021, 17:27:49 - *.play-internet.pl
Na pustaka z 4 metrów. Zawodnik Bayernu go nabił i wpadło.

Boa - 18 września 2021, 17:33:21 - *.centertel.pl
Ależ to jest liga farmerów, Bayern tam wszystkich po kolei może po 7-0 rozkładać z Lipskiem i BVB na czele.

KORSARZ - 18 września 2021, 17:51:37 - *.master.pl
A no tak bo wy tylko Lewego oglądacie, jak można kibicować Bayernowi ba jak można być Polakiem i grać w Bayernie fuj

fansport - 18 września 2021, 18:00:20 - *.30.33.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I znowu mnie boli ... głowa.
I znów mam łikend zepsuty.

Poeta - 18 września 2021, 18:14:13 - *.net.autocom.pl
A na siedem goli drużyny, tylko jeden gol Lewego, czyli wielki wstyd dla niego. Starość, nie radość i chyba ma już dość.

ANALfabeta - 18 września 2021, 18:19:38 - *.klient.alfa-system.net

juras - 18 września 2021, 18:22:16 - *.dip0.t-ipconnect.de
a Lewy i tak się śmieje jak większosć ludzi z Waszych debilnych komentarzy
Brawo Robercik jedyny NASZ piłkarz

Poeta - 18 września 2021, 19:30:38 - *.net.autocom.pl
Gdyby strzelił gola z daleka, to bym zakrzyknął - Eureka ! - ale że strzelił jak zwykle z bliska, więc to sprawa śliska.

Kickero - 18 września 2021, 19:36:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Lewy!

Januszek - 18 września 2021, 19:56:44 - *.play-internet.pl
Lewy bez formy. Tylko jedną wpakował. O y do spotkań repry się obudził bo bez niego leżymy i kwiczymy.

Widzew10 - 18 września 2021, 20:06:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Januszek niekoniecznie, dorobi się wąsy Ewie Pajor i wygramy z San Marino 😂

kk - 18 września 2021, 20:13:09 - *.adsl.inetia.pl
@A gdyby tak przy Złotej Piłce nie liczyły się karne oraz bramki do pustaka? Który byłby Pan Robert? - wtedy wygrałby Kolew!

ędward ąck - 18 września 2021, 21:38:59 - *.dynamic.mm.pl
fansport, Ciebie to pewnie od wielu lat boli głowa i prawie każdy weekend masz zepsuty, mam dla Ciebie dobrą radę nie czytaj i nie interesuj się ligą niemiecką bo odbije się to na Twoim zdrowiu fizycznym i PSYCHICZNYM a może już coś się odbiło?

lapa - 19 września 2021, 0:31:26 - *.dip0.t-ipconnect.de
PAN Robert ustalil nowy rekord i od dzisiaj jego wartosc skoczyla lekko do gory na okolo 1miliarda EURO TO TYLE DO WASZYCH KOMETARZY Z POWAZANIEM

kibic - 19 września 2021, 2:34:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
starzeje się lewus, tylko jeden przy siedmiu Bayernu słabiutko w dodatku do pustaka, czas na emeryturę.

ZBYSZEK. - 19 września 2021, 4:16:18 - *.dsl.sndg02.pacbell.net
Bravo Robert. pozdrowienia San Diego. ca.

Zenek - 19 września 2021, 9:26:37 - *.30.50.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Za jakieś 5-6 lat nie będzie już takich newsów. Skończy karierę Lewy a my będziemy czekać na bramkę w top 5 co 15 kolejkę.

Znawca - 19 września 2021, 9:31:18 - *.home.aster.pl
To nie jest fansport, tylko podróba, jak z resztą wszyscy fani Lewego.

ędward ąck - 19 września 2021, 15:05:55 - *.dynamic.mm.pl
Widzę że większość z WAS kibice i inni fani sportu po prostu zazdrościcie Panu LEWEMU że trafił sobie do pustej bramki a pamiętacie ile takich bramek strzelił słynny Gerd?Niemieccy kibice i prawdziwi sympatycy piłki skoczyli by za NIM w ogień.A już nie chce mi się myśleć, co by zrobili jak ktoś obcy podważał by jego dokonania strzeleckie.Jakie to ma znaczenie, że Der Bomber strzelił 140 takich goli,jak sam mawiał gol jest gol.