20 września 2021, 22:36:39 - bartekwr9
Wygrana Napoli w lidze

SSC Napoli, który jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 4-0 (2-0) w meczu 4. kolejki włoskiej Serie A z Udinese Calcio. Mistrz Polski zagra z Napoli 21 października i 4 listopada.

20 września 2021, 20:45 - Udine (Dacia Arena)
Udinese Calcio 0-4 SSC Napoli
Victor Osimhen 24, Amir Rrahmani 35, Kalidou Koulibaly 52, Hirving Lozano 84

Napoli: 25. David Ospina - 22. Giovanni Di Lorenzo, 13. Amir Rrahmani, 26. Kalidou Koulibaly, 6. Mário Rui (86, 59. Alessandro Zanoli) - 21. Matteo Politano (71, 11. Hirving Lozano), 99. André Zambo, 8. Fabián Ruiz (81, 33. Adam Ounas), 7. Elif Elmas, 24. Lorenzo Insigne (71, 20. Piotr Zieliński) - 9. Victor Osimhen (81, 37. Andrea Petagna).

żółte kartki: Samir, Nahuel Molina - Mário Rui.

sędziował: Gianluca Manganiello (Pinerolo).

W drużynie Napoli zagrał Piotr Zieliński, a poza kadrą meczową znalazł się Hubert Idasiak. W zespole gospodarzy poza kadrą meczową znalazł się Łukasz Teodorczyk.

Napoli ma na koncie 12 punktów i jest liderem, a Udinese z siedmioma punktami zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli.

Janek - 20 września 2021, 22:59:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co to piszecie skoro nie piszecie o innych meczach Serie A

doJanek - 20 września 2021, 23:11:45 - *.tvkstella.pl

mistrzu - 20 września 2021, 23:20:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Widzę serwis już przechodzi na mecze Serie A i Premier League tylko ciekawie czemu na razie po jednym meczu. Czyżby najciekawsze pojedynki?

M. - 20 września 2021, 23:54:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W sumie to zabawne, że po tylu latach funkcjonowania serwisu wciąż pojawia się tak dużo nowych czytelników, którzy kompletnie niczego nie kumają,

Zzz - 21 września 2021, 7:58:22 - *.centertel.pl
Mama mi się nie da się zrobić w dniu jutrzejszym terminie i miejscu i tak jest to

cycu - 21 września 2021, 14:10:53 - *.centertel.pl