22 września 2021, 16:51:59 - maciejko
Gol Grzegorza Krychowiaka w Pucharze Rosji

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla FK Krasnodar w wygranym 2-0 (1-0) meczu fazy grupowej Pucharu Rosji z trzecioligowym Leningradcem Leningradskaja obłast. Polak rozegrał całe spotkanie.

22 września 2021, 15:00 - Roszczino (Roszczino Ariena)
Leningradiec Leningradskaja obłast 0-2 FK Krasnodar
Aleksandr Czernikow 42, Grzegorz Krychowiak 85

żółte kartki: Nikita Polakow, Andriej Anisimow, Władisław Szepielew, Maksim Pietrow, Andriej Jakowlew, Jegor Korcow - Władimir Iljin, Eduard Spiercian, Nikita Kriwcow.

sędziował: Aleksiej Fiedotow (Niżni Nowogród).

W zespole gospodarzy do 63. minuty grał Władisław Sirotow (były gracz Zagłębia Lubin), którego zmienił Andriej Jakowlew.