22 września 2021, 22:36:05 - Pietaszek
Korona gra dalej

Pierwszoligowa Korona Kielce wygrała 4-3 (1-0, 2-2, 3-2) po dogrywce w meczu I rundy Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Płock. Lider Fortuna I ligi prowadził od 7. minuty, gdy gola strzelił Piotr Malarczyk, ale tuż po przerwie wyrównał Marko Kolar. Niedługo później "Nafciarze" wyszli na prowadzenie po bramce Damiana Warchoła, jednak w 84. minucie do siatki trafił Dawid Błanik i doprowadził do dogrywki, a w niej gole dla gospodarzy strzelili Łukasz Sierpina i Mateusz Lewandowski, natomiast bramkę dla gości zdobył Tomasz Walczak. Ostatnie minuty Wisła grała w osłabieniu po czerwonej kartce, którą dostał Radosław Cielemęcki.

22 września 2021, 20:00 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 4-3 pd. Wisła Płock
Piotr Malarczyk 7, Dawid Błanik 84, Łukasz Sierpina 96, Mateusz Lewandowski 118 - Marko Kolar 49, Damian Warchoł 61, Tomasz Walczak 120

Korona: 73. Marcel Zapytowski - 95. Mario Zebić, 4. Piotr Malarczyk, 14. Michał Koj, 23. Adrian Danek - 17. Dawid Błanik (91, 77. Jakub Górski), 24. Filipe Oliveira (97, 8. Zvonimir Petrović), 20. Marcin Szpakowski (79, 18. Janusz Nojszewski), 7. Jakub Łukowski (106, 21. Mateusz Lewandowski), 11. Łukasz Sierpina - 9. Adam Frączczak (76, 6. Jacek Podgórski).

Wisła: 96. Damian Węglarz - 2. Damian Michalski, 25. Jakub Rzeźniczak (17, 94. Dušan Lagator), 5. Anton Krywociuk - 9. Dawid Kocyła (64, 7. Radosław Cielemęcki), 92. Dominik Furman (64, 20. Łukasz Sekulski), 6. Damian Rasak, 24. Marko Kolar (111, 91. Tomasz Walczak), 11. Jorginho (64, 23. Filip Lesniak), 17. Marcel Błachewicz - 95. Damian Warchoł.

żółte kartki: Łukowski, Danek, Podgórski, Petrović - Michalski, Kocyła, Cielemęcki, Krywociuk, Walczak.
czerwona kartka: Radosław Cielemęcki (120. minuta, Wisła, za drugą żółtą).

Amatorzy auuu

Paweł ZKS - 22 września 2021, 22:38:33 - *.204.53.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czas Bartoszka minął. Potrzebujemy trenera który będzie umiał zapanować nad towarzystwem.

CK_MKS - 22 września 2021, 22:39:01 - *.play-internet.pl
Brawo Koronka Gratulacje!!! "brawo" dla polsatu za świetną transmisję

Płock Petr - 22 września 2021, 22:40:21 - *.31.128.128.ipv4.supernova.orange.pl
Bartoszek dzięki Bogu że ciebie nie ma w Kielcach..
Mam nadzieję że już w następnej przerwie na reprezentację ciebie już nie bedzye w Płocku, idź się napij to najlepiej ci wychodzi.

megrayan - 22 września 2021, 22:40:43 - *.static.korbank.pl
jak chytał Weglarz

kaz - 22 września 2021, 22:41:11 - *.adsl.inetia.pl
I po co im ten puchar, niech wygrywają w lidze żeby wejść do ekstraklasy.

takie - 22 września 2021, 22:41:11 - *.105.c66.petrotel.pl
Plock bez Szwocha i Wolskiego i Kaminskiego w bramce to taki solidny pierwszoligowiec. Teraz jeszcze kontuzja Rzezniczaka i kaplica. Korona bardzo solidnie zdecydowanie zasluzone zwyciestwo

kielczanin - 22 września 2021, 22:41:23 - *.195.56.79
Brawo i gratki moja kochana KORONO! Oby tak dalej.

M - 22 września 2021, 22:41:39 - *.8-1.cable.virginm.net
Polsat niszczy PP podobnie jak 1 lige.

kptnemo - 22 września 2021, 22:41:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I gitara. Tylko dlaczego żadna TV nie pokazywała tego meczu, tylko jakieś nudne flaki z olejem?!

Orlenù - 22 września 2021, 22:44:48 - *.240.57.181
Kto wybrał bramkarza na ten mecz ? Kto na tym zarabia ?

ZnaFca - 22 września 2021, 22:47:06 - *.31.240.54.ipv4.supernova.orange.pl
porażka tv, by nie pokazać takiego meczycha

Pewne Info - 22 września 2021, 22:47:31 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Coś czuję, że te drużyny w przyszłym sezonie zamienią się miejscami w Ekstraklasie.

KORONAPANY - 22 września 2021, 22:47:46 - *.static.chello.pl
Mozna bylo obejrzec mecz za 10 zl na ipla to ktos postradal zmysly i wymyslil abonament za 40 zl buahah lepiej nic nie zarobic niz ktos kupi z 2 mecze w miesiacu po 10 zl... masakra..

Ritter_CK - 22 września 2021, 22:48:01 - *.play-internet.pl
Już rozumiem dlaczego Sandecja tak walczyła o Błanika Cieszy zwycięstwo i przejście do następnej rundy.

Do Orlenu - 22 września 2021, 22:48:14 - *.play-internet.pl
Dyrektor ustala sklad, Bartoszek nie ma głosu, a ogólnie i tak szczerze to Bramkarze w Płocku w ostatnim czasie dramat.

ZłotoKrew - 22 września 2021, 22:49:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Korona!
Złocisto krwiści FC Sędziszów.

Tomek - 22 września 2021, 22:51:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Koroneczko za wygrana, ale trzeba sie skoncentrowac na lidze, bo ten puchar to jedna wielka sciema.

Heh - 22 września 2021, 22:52:25 - *.31.240.54.ipv4.supernova.orange.pl
Błanik podobno chodził jak przecinak polsat box to porażka, pewnie wrócą do możliwości oglądania meczu za 10zł po takim strzale w kolano

AmandhaFox - 22 września 2021, 22:55:13 - *.dsl.in-addr.zen.co.uk
Jest MOCC !!!

Vnsh - 22 września 2021, 22:55:58 - *.iwacom.net.pl
2662 kibiców! XD Nic nie znaczycie, nawet we własnym województwie. Świętokrzyskie tylko Widzew ❤🤍❤

PŁOCK - 22 września 2021, 23:01:22 - *.227.c77.petrotel.pl
Pajac w bramce, obrona dramat, brak Szwocha z Wolskim i chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił, a tu lipa. A dobił nas wypożyczony z Płocka Lewandowski xDD

Do vnsh - 22 września 2021, 23:02:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niedawno w Skarżysku okazało się, ile kto znaczy ;) zapytaj kolegów, czy już ze szpitala wyszli.

Ritter_CK - 22 września 2021, 23:05:58 - *.play-internet.pl
Ciekawe, że pod każdym newsem o Koronie musi się uaktywnić jakiś widzewski troll-napinacz.

niecierpli - 22 września 2021, 23:23:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czymże akurat ten mecz zasłużył sobie, aby go wyróżnić na stronie?

Bax - 22 września 2021, 23:46:20 - *.dynamic.chello.pl
Płacz, lament i zgrzytanie zębów w Płocku. Żałoba będzie trwała trzy dni. Flagi opuszczone do połowy masztu. Hehehe

Dhhjdhs - 23 września 2021, 0:01:19 - *.play-internet.pl
Zagrała sobie Wisła sparing i tyle.Zazwyczaj ogórki spinają się na takie mecze.Mecz bez całkowitego znaczenia.Widac że Wisła odpuściła.Szkoda kontuzji i sił tylko po co im była ta dogrywka?Żałoba w Płocku?Dobre.Narazie to Kielce mają żałobę po spadku.Eks możecie sobie popatrzeć w telewizorku i za Wisełka malinki sądzić.

Łysy - 23 września 2021, 0:14:52 - *.play-internet.pl
@pewne info jak się zamienia miejscami w ekstraklasie?Żeby się zamienić miejscami w ekstraklasie trzeba w tej ekstraklasie być marzycielu.Niejeden tu już jasnowidz był.Zajmijcie się lepiej liga.Cos mi się wydaje że Kielce z meczu na mecz będę coraz słabsze...Juz Sandecja pokazała im miejsce w szyku.

Kielczanin - 23 września 2021, 0:17:01 - *.ip.systemia.pl
W świętokrzyskim tylko KSZO.
Żadna pseudo korona.

Ostrowczan - 23 września 2021, 0:21:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Świętokrzyskim tylko Korona. Cały Ostrowiec za Koroną!

Ly Brodzik - 23 września 2021, 0:43:37 - *.play-internet.pl
@megrayan; do rąk

Domingos - 23 września 2021, 5:49:01 - *.netcity.pl
@Niecierpli - bo byl duzo lepszy niz np. Wigier z Legia.
@Dhhjdhs - ogorkami to okazal sie byc Plock, wypuszczajac zwyciestwo z rak, nie po raz pierwszy wracajac z Kielc z podkulonym ogonem
@Łysy - coraz slabsze? Sandecja pokazala miejsce w szyku? Patrze na tabele i Kielce maja lidera, przestan cpac... jak na razie Korona radzi sobie w lidze rewelacyjnie, a do tego zlali osma druzyne ekstraklasy grajaca mocnym skladem.

Eee - 23 września 2021, 6:31:21 - *.31.240.54.ipv4.supernova.orange.pl
ciekawsza 1 liga niż ekstraklapa

Miki - 23 września 2021, 8:19:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Płockiej Wiśle zadebiutował chyba 15 latek Tomasz Walczak i zaliczył pierwsze trafienie brawo

fsf - 23 września 2021, 8:28:32 - *.in-addr.btopenworld.com
Miki 16 latek

numeric - 23 września 2021, 8:53:58 - *.31.38.108
Zgadzam się z przedmówcami polsat box porażka jestem abonentem cyfrowego polsatu mam wykupione eleveny ,ekstraklase itd. płacę co miesiąc 140 zł ,a oni chcą jeszcze bym za 2 czy 3 mecze swojej drużyny w 1 lidze płacił im kolejny abonament 40 zł w miesiącu i to w promocji pózniej ma być drożej, to już chyba lekka przesada ,mam nadzieję ,że nikt nie wykupi i pójdą po rozum do głowy ,bo transmisje ich kosztują ,a wpływów mam nadzieję będzie brak ,jeszcze rozumiem 10 zł dodatkowo to może ,ale to może w moim przypadku bym się zastanowił.

szwejk - 23 września 2021, 9:06:03 - *.play-internet.pl
SŁUP trenerski BARTOSZEK komoromituje WISŁE za Akceptacją właściciela.Kibice tracą cierpliwość.i brak reakcji kolejnego słupa prezesa klubui jego podnużka MAGDOŃia.PANOWIE KOŃIEC ZABAWY PUBLICZNYMI PIENIĘDZMI.

Olek - 23 września 2021, 10:14:55 - *.31.128.128.ipv4.supernova.orange.pl