23 września 2021, 4:09:36 - maciejko
Gol Patryka Klimali

Patryk Klimala strzelił gola dla New York Red Bulls w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu amerykańskiej MLS z New York City FC. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, była to siódma ligowa bramka w tym sezonie.

23 września 2021, 2:00 - Harrison (Red Bull Arena)
New York Red Bulls 1-1 New York City FC
Patryk Klimala 90 (k) - Valentín Castellanos 31

żółte kartki: Sean Davis, Andrés Reyes, Patryk Klimala, Kyle Duncan, Caden Clark - Alexander Callens, Anton Tinnerholm, Maxime Chanot.
czerwone kartki: Keaton Parks (73. minuta, New York City, za brutalny faul), Maxime Chanot (90. minuta, New York City, za drugą żółtą).

sędziował: Ismail Elfath.
widzów: 16 072.

New York Red Bulls zajmują 11. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 27 punktów w 24 meczach.

Irtysz_21 - 23 września 2021, 4:28:01 - *.84.125.22