23 września 2021, 7:29:06 - mistol94
Bramka Dariusza Formelli

Dariusz Formella strzelił gola dla Sacramento Republic FC w wygranym 1-0 (0-0) wyjazdowym meczu amerykańskiej USL Championship z Tacoma Defiance. Polak wszedł na boisko w 70. minucie, zmieniając Jerome'a Kiesewettera. To jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

23 września 2021, 4:00 - Tacoma (Cheney Stadium)
Tacoma Defiance 0-1 Sacramento Republic FC
Dariusz Formella 78

żółte kartki: Ray Serrano, Jackson Ragen, Marlon Vargas, Tom Brewitt - Patrick Weah, Luis Fernandes, Dan Casey, Nabilai Kibunguchy.

sędziował: Mark Allatin.
widzów: 1993.

W zespole gości poza kadrą znalazł się Petteri Pennanen (w przeszłości Miedź Legnica).

Sacramento zajmuje szóste miejsce w tabeli Pacific Division w ramach konferencji zachodniej z dorobkiem 29 punktów po 24 meczach.

fajasport - 23 września 2021, 7:55:25 - *.adsl.inetia.pl
Lewus nawet jednego gola nie strzelił w USL

Ojgen - 23 września 2021, 7:57:06 - *.30.113.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
On w tym MLS zagra kiedyś czy ciągle na 2 poziomie?

Minestrone - 23 września 2021, 8:02:35 - *.30.113.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Dariuszu! Strzelaj gole, podbijaj amerykańskie boiska! Spełniaj swój American Dream, Dariuszu!!! Polska jest z Ciebie dumna !!!! Mam nadzieję że Route 66 jest dla Ciebie szeroka, amerykańska muzyka country pięknie przybrzmiewa jako akompaniament do wyśmienitego amerykańskiego brisket bbq w przydrożnym saloonie, lub też klasyczny amerykański street food - royal with cheese!

fff - 23 września 2021, 17:13:46 - *.aronet.pl